Forum

to je ona. Ime ji je Viviana
Vzdevek-Vivi

Vivi je prikupna a trmasta in odločna najstnica, ki zna tudi izjemno lagati. Še nikoli ni imela fanta. Ima sovražnico Meto.
Tu je začetna obnova:
Ker Vivi ves čas škoduje Meti, se ji ta odloči pošteno maščevati. Toda to maščevanje bo spravilo Vivi v velike težave. Kaj se bo zgodilo z Vivi?

Želite izvedeti?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. avgust 2010

Meta

Mama
16. avgust 2010
nexti mislm zacni
16. avgust 2010
Kot sm že prej omenila je Vivina največja sovražnica Meta. Ves čas se v šoli kregata. Ampak Meta ima sedaj dovolj. Prisegla je skrito maščevanje.
Nekega jutra , ko so se zaćele poletne počitnce najdem listek na mizi. Draga Vivi:
Za 5 dni morava z očkom na poslovno potovanje. Prosim bodi pridna. Lahko povabiš Hano(moja BFF) da prespi pri tebi. Imej se lepo. Poljubček mami in oči.
Super sama sem doma!!! Takoj pokličem Hano.
V: oj kak si kaj
H: fajn pa ti
V: tudi. a maš ta tedn kaj časa?
H: neuem zakaj?
V: sama sem doma in lahko bi prespala pri meni.
H: sory mi gremo ju3 na morje in ne morem.
V: oh škoda.. Ja nč fajn se mejte na morju. uživej
H:čaw
V: čaw
Joiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Drugih frendic ne maram klicat, ker z njimi ni zabavno. Saj jih imam rada, toda ni isto, kot s Hano. No ja grem zdaj kaj pojest. Pojem kruh in marmelado in mleko. Ceu dan je biu tako dolgočasen. Nimam kaj za počet in kmalu se odpravim spat. Nenadoma pa zazvoni telefon...

oče:

BFF-Hana

16. avgust 2010
nexti
16. avgust 2010
sory zdej nbom
16. avgust 2010
ok pa zjutri
16. avgust 2010
nexxt
16. avgust 2010
Zasliši se grozljiv glas, ki reče I will kill you. Omg takoj prekinem. Tisto noč me je tako strah, da ne morem zaspati. Na koncu končno zaspim. Sanjam o tem, kako sem zvečer sama in me je starh do kosti. Končno se zbudim. Vsa sem potna od sanj. Grem pod tuš, potem pa grem nekaj pojest. Pokliče me mama.
M: živjo ljubica. kako si kaj?
V: v redi sem se zlažem
M: no domov bom prišla čez dva dni.
V: zakaj tako zgodaj?
M: zato ker sem se zmotla, ko sm rekla da grem za 5 dni.
V: ok čaw
M: adijo
No še sreča. Me vsaj ne bo tako strah. In dan se je hitro spremenil v noč. ker mi je bilo tako DC in nisem imela kaj drugega za gledat, sem gledala grozljivko. Odvijalo se je v neki stari hiši in tako dalje. Dokler ni zazvonil moj mobi. Bil je isti glas, kot včeraj in spet je rekel isto. Potem sem ugasnila film in šla spat. Nenadoma se je kar sama prižgala luč in spet ugasnila. Spati nisem morala, zato sem klicala mojo mucko Maxy Maxy Maxy. Od nikjer je ni bilo. -naenkrat pa se zgrozim. Vidim Maxy ležati na tleh. Bila je mrtva. Na njeni lepi beli dlaki je bilo s krvjo napisano Mety!!! Ceu večer sem jokala. Mame nisem morala poklicati, ker nism več mela keša. Mucko sem pustila ravno tam in se odprvila u posteljo. Eno uro sem se premetavala in končno zaspala. Zbudila sem se ob 03.59. Kaj zagledam????!!!!!!!?!?!?!?! Na oknu je s krvjo napisano MOJI LJUBI VIVIKI
hahahahahahahaha omg govorim si: nenene to so samo more. Ko bi le bile. Zjutraj se zbudim in napisa ni bilo več. Na tleh je ležalaa razbita vaza, ki mi jo je poklonila babica xD. Omg saj ne more biti res hiše nisem zaklenila ojej saj ni čudno čej e prišla tista meta in vse to naredila. Ampak šla je čez mejo kaj takega pa nisem pričakovala od mete. In konćno preživim še ta dan in jutro je. Kmalu prideta mama in oči. Še dobro. vse jima moram povedati. Ker sem tako utrujena se odločim, da bom še malo zaspala. In čez nekaj časa pride mama v sobo.
Zbudi me njen krik!!
Viviana kaj si storilaaaaaaaa?!?!?!?!?!
16. avgust 2010
nextam ?
16. avgust 2010
pa neć
16. avgust 2010
u18082
u18082
NeXtTiiii
16. avgust 2010
nexti..
16. avgust 2010
nexti
16. avgust 2010
ok
16. avgust 2010
ja nič. kaj da bi storila?
Ja z mačko. Zunaj leži mrtva in tvoja vaza je razbita.
Nato sem ji povedala, kaj se je zgodilo, vse do zadnjega. Ne verjamem tevi zgodbici. je rekla.
ja pa ne verjet če bom pa en dan mrtva v postelji ležala potem boš pa jokala, zakaj mi nisi verjela.
Mama: kako upaš kaj takega reči. S tabo se nekaj dogaja. Zadnje čase si precej čudna. Morda si bolna.
Js: zakaj bi pa bla?
M: ja ker si kar naprej nekaj zmišljuješ. Morala te bom peljati na pregled k zdravniku.
Js: Neeeeeeee\\\"!!!!!!
M: da taoj zdaj.
Zdraunik: Doberdan
Mober dan z mojo hčerko je nekja hudo narobe in........
Zdravnik reče mami da bi o tem govoril na samem. In res. Po dolgem pogovoru neumen zdravnik reče, da imam nekakšno Nurirjevo bolezen( to ime sm si izmislila!!!) in da bom morala na žalost v norišnico lepše rečen umobolnico. To mi mama pove in jaz stečem do zdravnika in ga tko močno udarim da pade na tla. Potem pa še enkrat v mednožje
mama reče, ljubica pomiri se!!!
in potem pridejo iskat pome reševalci in me odpeljejo naravnost v umobolnico in me zaprejo v neakšen majhen prostor. Mislila sem, da znorim. Zijala sem in zijala in potem je prišla ena neumna sestra in mi dala pomirjevala. Privezala me je na posteljo in mi lepila usta. Nato je odšla, jaz pa sem mislila ,da me bo kap in sem resnično znorela. Še kričati nisem morala ker mi je zlepila usta. To je bilo grozno. Nisem vedela, če sem žalostna ali jezna ali znorjena, ampak samo, da moram čimprj pobegniti od tukaj. Toda kako naj se odvežem. V mislih sem imela načrt. Ko je prišla tista neumna sestra mi je dala večerjo. Lepo sem jo vprašala če imam lahko ponoči odvezana usta, ker diham ponoči skozi usta. Rekla je da lahk. Yessss. To je že bolje. Ko so se vse luči ugasnile, sem začela uresničevati načrt. Z zobmi sem si pomagala odvezati roke in uspelo mije. Še noge in ostalo se msi odvezala. Ampak naprej nisem vedela kaj. Edin izhod je skozi okno. Vrata so itk zaklenna. To je slika sobe:
https://www.janraposa.com/brlog/wp-content/brlog_uploads/2008/02/Picture%20009.jpg
Taka je bila, samo da je bila manjša in tesnejša ni blo lojter . Če želite izvedeti, kaj se bo zgodilo z mano recite samo NEXT
16. avgust 2010
povezava deluje. sam kopirie jo.
16. avgust 2010
pa nič če noben noče bom nehala pisat
16. avgust 2010
u25512
u25512
N
NE
NEX
NEXT
NEXTI
NEXTII
NEXTI
NEXT
NEX
NE
N
16. avgust 2010
u25512
u25512
NEXT
16. avgust 2010
u25512
u25512
PLISS
16. avgust 2010
u25512
u25512
N
16. avgust 2010
u25512
u25512
E
16. avgust 2010
u25512
u25512
X
16. avgust 2010
u25512
u25512
T
16. avgust 2010
u25512
u25512
I
16. avgust 2010
u25512
u25512
I
16. avgust 2010
zdej nimam idej bom zvečer.
16. avgust 2010
u25512
u25512
ok ampak res zvečer napiši ker je vul coooooool
16. avgust 2010
hvala. Bom zdei
Pogledam okrog sebe. Pobegnila bom skozi okno. In vem kako. Imam dosti rjuh in in kar je ostalo ko sm bla zavezana. Naredim dolgo špago in jo privežem na žleb, ki je bil pod okensko polico. Obujem se in hitro se spustim po špagi. Na srečo me nihče ne vidi. Oh joj. Domou ne morem, saj bi spet prišli pome, ker bi jih tstara klicala. Odločim se, da grem živet drugam. Ampak sedaj moram domov, po denar in izkaznico in vse!!! In grem. Ura je deset ez deset zvečer. Tečem in tečem in končno pridem do doma. Odločim se, da bom šla skozi okno v mamini sobi, ki je na stežaj odprto. Ukradla ji bom dnar! Prav ji bo, saj ne verjame lastn hčeri! Grem do njene toribce in vrata na hodniku se odpirajo shit in če pride sem. Skrije mse v omaro. One gre proti omari. V mislih imam mamo, ki jo zvežem in nato pobegnem. Vrata se odpirajo odpirajo in.......
16. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg