Forum
UČILNICA RASTLINOSLOVJA
20. april 2013
u30718
u30718
Ker večina profesorjev začne pri zgodovini bom ja zaela z najnovejo čarobno rastlino in to je HALICIJA!! Halicija je
najnoveja rastlina, ki je nemenjena predvsem bunkljom! Zato je ta rastlina tudi izven ole dovoljena. Če se s
Halicijo dotakne nekega bunklja se bo v trenutku spremenil v pojočo, prelepo ptičico. Ta ptičica te ne bo
napadla nazaj, ker je zelo prijazna zato bi jo lahko imeli e za hinega ljubljenčka. Ker pa jo ne moremo imeti
jo preprosto odčaramo nazaj! AMPAK KAKO PA TO NAREDIMO?? To naredite čisto preprosto vzamete svojo čarobno
palico ter trikrat zamahnete v obliki trikotnika. Če boste zamahnili večkrat se bo ptičica oz. bunkelj
ki je ujet v to past razmnoil. Zato morate samo TRIKRAT in nič večkrat in nič manjkrat!! KAJ PA NAREDIMO
ČE SE RAZMNOŽI?? Če se razmnoi ga lahko odčaramo nazaj ampak je potreben kar dolgi postopek!! Postopek je:
1. Mora tolikokrat kot si zamahnil zamahniti v obratno smer!
2. Zraven mora izgvarjati čarobne besede, ki so: Čarabolemun halicia odravis osm!! (besede izgovarjamo zelo POČASI)
3. Ko je ostala le ena ptičica se jo z čarobno palico dotakne in izgovori te besede: Bonkolj
ko ujat ja v paso nek ji očahran nalko! (tudi tukaj izgovarjamo zelo POČASI)
4. Ko se bo bunkelj spet vrnil v naravno velikost pa se nikoli ne bo nič spomnil kar se je zgodilo!!
21. april 2013
Oj, tudi jaz sem na VB
31. oktober 2016
super, jaz tudi
02. november 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg