Forum
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray

Živijo!
Idejo za to temo smo skup spravile jaz, rose girl, ➵ι'ѕ тιɢer in LoveAnimals. Vem, da take teme obstajajo ampak so potekale mnogo let v preteklosti X'D. No, da povem bistvo te teme.

V tej temi lahko:
- Poveste svoje ime za Virtualno Bradavičarko in dom v katerem ste (če ste seveda učenec),
- poveste ime in predmet katerega učite (če ste seveda učitelj),
- ali pa poveste kaj izmed drugega osebja ste,
- prosite za kakšen nasvet, če se novinci ali pa imate težave pri prijavi,
- se pogovarjate o Virtualni Bradavičarki (o Prečni Ulici, o Quidditch tekmah, o predmetih ter domačih nalogah, o domovih... in seveda o vsem drugem, kar se najde v čarovniškem svetu!)

Če želite sodelovati, delite #VirtualnaBradavičarka in upoštevajte osnovna pravila:
1. Ne se kregat, ker ni fajn tako smetit na temah!
2. Oglaševanje ni lepo!
3. Vedite se primerno!

Malo vam še opišem Virtualno Bradavičarko:

Učenci
Učencem se šolsko leto začne prvega septembra. Razdeljeni so med štiri domove (katere dodeli Klobuk Izbruh): Gryfondom, Drznvraan, Pihpuff in Spolzgad. Med letom učenci delajo domače naloge, prebirajo lekcije, delajo referate in s tem pridobivajo točke. Točke se med letom seštevajo in dom, ki ima na koncu šolskega največ točk, osvoji Pokal domov.

Profesorji
Profesorji učijo na Virtualni Bradavičarki. Morajo si ustvariti učilnico (spletno stran). To lahko storijo na wix.com, weebly.com, web.com itd. Vsak mesec morajo objaviti vsaj eno lekcijo in domačo nalogo (lahko tudi dodatno). Učencu lahko podelijo ali odvzamejo točke glede na učenčev odnos do predmeta in narejenih domačih nalog.

Ostalo osebje
Lahko se prijavite tudi kot ostalo osebje: novinar/ka, minister/ica, sodnik/sodnica, duh ali pa drugo. Pri vseh morate navesti naslov spletne strani kabineta (obvezno). Pri ministru/ici morate navesti še katero pozicijo želite imeti na ministrstvu.

Tako, če imate kakšna vprašanja glede VB (krajšava Virtualne Bradavičarke) jih napišite kar tukaj c:

Lep pozdrav, gospodje Lunco, Kopitlyay, Tacmeister in Glistorepy X'D.
29. julij 2017
en lep pozdrav še z moje strani. sem sovoditeljica
torej kot je že LeviOsa povedala tukaj lahko vprašate karkoli o VB in vam bomo z veseljem odgovorile in pomagale.
torej
HAVE FUN
ps: moje ime na VB je : Zara Sia Rose Sieenn
29. julij 2017
Hej, pozdrav tudi od mene!
Popolnoma se strinjam s LoveAnimals in ☇LeviOsa☇. Moje ime je Ariela Stone in sem v domu Pihpuff.
29. julij 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Hej!
Pozdrav tudi od mene,sem tudi sovoditeljica.Ja tukaj bomo odgovorile na vprašanja ki jih vprašate vi.Z velikim z vseljem vam bomo odgovorile.

Moje ime na VB je Lisa Renn sem pa v domu Gryfondom.
29. julij 2017
hej!!
js sm pa Elizabeth Lixis in sm v Drznvraanu
30. julij 2017
jaz sem Ava Van Pelt in sem v Pihpuffu. kar je logično, ker me je Pottermore dal tja

a v predmete se že lahko prijavimo? na katere predmete greste vi?
30. julij 2017
v predmete se začneš prijavljat 1.septembra.
js grem na nego čarobnih živali,zgodovino čarovništva in elementalno magijo
30. julij 2017
jaz grem tut na nego čarobnih živali, nevem na kaj bi pa še šla.
30. julij 2017
hey
jaz sem pa Ema Fire in sem v Spolzgadu
nwm še na katere predmete bom šla mogoče na nego čarobnih živali in napoje
30. julij 2017
jaz bom pa šla verjetno na napoje in skrivnosti
30. julij 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
Uffff... se vidimo na Napojih in Zgodovini!

OBVESTILO:
Kontaktirala me je naša ravnateljica (na igrah123 je to Dragoony). Rekla je, da bi enako temo lahko naredili tudi na VB. Se tudi ve strinjate s tem? Čisto enaka bi bila pač da se novinci bolje spoznamo in si med sabo pomagamo. Vsi domovi bi lahko bili skupaj in si pomagali. Pač enako kot ta tema.

Lp, Lorein Gray - Gryfondom (nisem še rekla svojega imena)
30. julij 2017
se strinjam
30. julij 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
se strinjam
30. julij 2017
se strinjam
30. julij 2017
Itak, da se strinjam
30. julij 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
Fajn, da se vse strinjate! Upam, da še danes zavijem na VB forum in ustvarim temo
30. julij 2017
Ne ne, nisem rekla, da se taka tema tm naredi. Ne narobe mojih besed razumet. Rekla sem, da bi bilo fino da se člani VB tam spoznavate in pogovarjate Ne le tukaj.
30. julij 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
No ja..Sej je isto
Super pa da si prišla na igre
31. julij 2017
zdravo res ful zabavna forum tema. Jaz grem pa v Gryfondo. Šel bom pa na nego čarobnih živali pa na napoje pa na letenje z metlo KOMAJ ČAKAM JUUPI
31. julij 2017
☆Ƭιgєя cσσƖ<33 sem že kar nekaj let tukaj
(in ne, ni isto )
31. julij 2017
Zdravo, kot oseba, ki je že nekaj časa na VB bi samo opozorila, da imamo na forumu tako temo Predstavitve (kjer se, logično, lahko predstavite) in Vprašanja in odgovori, kjer lahko vse vprašate.
Spoznavamo se pa še najbolj na klepetalnici, tako da naj vas ne bo strah pa ko pridete ne it po eni minuti ker vas nihče ne pozdravi. Velikokrat se namreč zgodi da trenutno ni nobene debate in zato ne gledamo stalno v zaslon. Če pa poteka kakšna debata se pa kar vključite, ne da ste stalno tiho. Vsi smo nekoč bili novi in smo se mogli vklopit
31. julij 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Kaj let??!
Si ti normalna??
Sploh še nisem zasledila tvojega profila!!!!
Btw,moje ime na VB je LisaRenn sem pa v domu Gryfondom
01. avgust 2017
I♥Stars&Music♪★
I♥Stars&Music♪★
jaz sem Claire Ann Lee in sem v drnzvraanu
01. avgust 2017
☆Ƭιgєя cσσƖ<33 ja že nekaj let imam profil na igre123. Sicer ti natančno ne moram povedat koliko. Ampak tam nekje od 2010 pa pomojem, da že (ne vem kje to pogledaš ).
01. avgust 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Pol si kle že 7 letttt??Jst sm kle vsaj 6 mesecov
01. avgust 2017
Lorein M. Gray
Lorein M. Gray
Jaz pa sem imela aprila obletnico enega leta ... torej upam, da se bomo hitro vključile v skupnost c:
01. avgust 2017
js sem pa julija mela 1 leto
01. avgust 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Wow,obe sta tukaj že eno leto?
01. avgust 2017
Bo že res Sej na VB sem pa tudi že od samega začekta od leta 2001 Drugače pa, če dovolj sodeluješ in se obnašaš kulturno, se kar hitro vključiš v skupnost. Pa naj bo tukaj ali pa na VB. Pomembno je sodelovat.
01. avgust 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Ja se strinjam
Dragoony si zdaj na chatu v VB?
01. avgust 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg