Forum
Heiii! S pepelka123 sve se odločil pisat zgodbico!!!!
šlo se bo o fuuul razvajeni punci Ashley, ki se ji življenje obrne na glavo, dogaja pa se v oddaljeni prihodnosti. (vsebuje veeeeeeeeeeeeeeeeeeeelik znanstvene fantastike)
------------------------------------------------------------------------
LETO 2213
------------------------------------------------------------------------
**Ashley**

''To bo še en popoln dan.'' mi je rekel šofer, ko je moj poceni (le za 8.ooo €) avto parkiral na VIP parkirni plac ob šoli. V avli se je že zbrala velika množica dijakov. ''Super, pričakujejo Vas.'' mi je rekel moj varnostnik, ki me je vsak dan spremljal v šolo. ''Seveda, kaj pa si si mislil, če pa sem edina hči lastnika največjih podjeti v državi. Čakajo me, ker me obožujejo in si želijo biti kot JAZ.'' To je moje vsakdanje jutro: Jonny (tako kličem svojega varnostnika) me pospremi do šole, nato pa se kot muhe začnnejo okoli mene zbirati sošolci, ki mi laskajo z raznovrstnimi komplimenti. Pripravila sem se na sprejem običajnih laskavih besed, a ko sem se približala množici v avli, se nihče ni zmenil zame. Jonny se je že odahnil, da mu nebo treba brzdati gruče ponorelih najstnikov ter me poskušal spraviti v učilnico. Trmasto sem se upirala, vendar sem se na koncu udala, saj se nihče ni zmenil zame ter nihče ni prišel v učinico, dokler ni zvonilo.
LE KAJ SE DOGAJA?!?!?!?!?!

Al vam je ušeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. julij 2013
Pocascena sm, da loh dam js prvi next
21. julij 2013
Ko je v učilnico vstopila prfoksa, sem opazila, da je z njo nek fant. Mogoče je luštkan, nei si ga ogledam....
FUUUUJ!! Kakšni masni neurejeni lasje pa OGROMNA PIFLARSKA OČALA!!! Groza poglej si te podočnjake in stare
ponošene obleke IN to s par luknjami!!!
Do konca pouka sem ga skušala ignorirarti saj je bil tako neurejen,grd tako da bi bila manj popularna če bi
se skušala družiti z njim. A nevem kaj je na njem tako privlačl moje sošolke in sošolce. Preden sm odšla domov
sem svoje najbolše prjatelce komaj izvekla iz tiste gruče,ki je še kr naprej rinla v tistga mojga sošolca.
Morala sm jih uprašat ali še vedno velja za nakup najdražjih oblek za šolski septembrski ples. Use so mi zanikale
in si izmišljevale čudne izgovore. Vesela sem bila saj sm vedla,da mi nekaj pripravljajo,komaj sem čakala na
to presenečenje. Šofer me je odpeljal domov kjer sm se prebula v rolerje, skrbet morm za svojo postavo,da bodo
oči fantov še vedno bile na mojih stegnih in ne kkšne Yez uff kok je nemaram upam da bo kmalu odšla iz šole,da
se mi ne bo treba pretvarjat,da je moja najbolša prijatelca. Rolala sem se po manj naseljenih ulicah mesta, saj
si nisem želela uničiti presenečenja. ko sem šla mimo neke zapuščene zgradbe, ki me je spominjala na skladišče,
sem zaslišala zelo sproščen smeh, zato sem se ustavila is se približala. Zasliša Yez-in glas ''Hahaha Sebastjan
kako si zabaven. Srečo maš, da nisi spoznu tiste bogate razvajene tečke Ashley!!'' to me je tako šokiralo, da
sem zbžala domov ter blokirala na Facebooku Yez in vse ostale punce, ki so mi lagale, da so prezaposlene zame.
Pa saj nebo nardil razlike. Mam milone drugih prjatlu in teh 10 nebo nardil nobene razlike.
Kr nism mela kei za delat, sm klicala svojga fanta maksa, sam se mi ni javu, vem da je prekinu, kr ma mobi
zmeraj v žepu. Kar naenkrat je bi pri men Jonny z OGROMNIM paketom. Rekel je''Oče Vam pošilja paket. Rekel je,
da opaža, da so take stvari pri ljudeh Vaše starosti fuuul popularne.'' ter mi izročil paket. Bila je najnovejša
igralna konzola mind-out (misli ti prenese v igro ki jo igraš, izklopiš jo pa lahko le iz igre, saj svojega
telesa nemoreš prenakniti). Zahvalila sem se ter rekla, da sem zelo vesela, vendar sem jo takoj ko je Jonny
zapustil sobo, pospravila v omaro.
**Varnostnik**
Ko sem punci dostavil paket, sem odšel v klet, kjer sem poklical Šefa:
š=Šefe v=varnosnik
š- Hey, Jonny<3
v- Šefe ni moja krivda, da me punca ne posluša!!
š-OK, konc z zajebancijo gremo k biznisu. Al si dostavil Paket?
v- brez skrbi šefe do konca meseca bo punca že pod rušo...
--------------------------------------------------------------------------
NEXT??
22. julij 2013
Next^^
22. julij 2013
you're soo nice hahha
22. julij 2013
Sej mi je usec^^
22. julij 2013
Aja a lohko vi preberete moj in od she wolf 22 zgodbico The Unnamed (Neimenovani) ? Sry mi mobitel nece linka prlimat :/
22. julij 2013
ok bove pogledali
22. julij 2013
Hvala
22. julij 2013
kmal bi midve pozabli slike dat!!!

Ashley:
http://www.igre123.com/lovecat-3/slike/ashley-%28virtual-trap%29/274054

mi nei priml, zato sm si dala na profil na slike

nov sošolc-ma daljše lase:
http://lachlanholmes.tumblr.com/post/32033186791
23. julij 2013
Kulske slike^^
23. julij 2013
tnx
23. julij 2013
no zdej pa še moj del
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
**Ashley**
Nasledniji dan so me v šoli že spet usi ignorirali. Čudno včeraj sem si kupila novo torbico priznane znamke in nihče še ni opazil!! kot včeraj sem v učilnoco prispela v spremstvu Jonnya. Sama. Po hodniku sem hodila čim bolj počasi hodila sem proti ljudem,a ko so me videli so se obrnili stran in se začeli pogovarjati z tistim tipom. Tistim grdim tistim,ki ima mastne lase!! OGABNO kaj ma on česar js nimam (poleg mastnih las) on nima nč čist nčjst pa use. Lepa sem če ne najlepša imam veliko prijateljevev in še najpomembnejše veliko veliko denarja. Ko je zvonilo so za prfokso prišli še usi drugi sošolci. Pouk je bil beden zelo, komaj sem čakala da bomo imeli malco. Nasmrt sm bla sestradana. Med poukom sem se kot vedno dolgočasila in kot vedno nisem poslušala.Pogledovala sem po razredu in vsi so si pošiljali listke z tanovim.
Končno sem dobila listk a takoj ko sem ga dubla v roke mi je sošolc reku nj pošlm naprej. Noče,da preberm aha, verjetno se pogovarjajo o meni listk sm dala pod mizo,
odprla sem ga in prebrala.''ej sebastjan,kako si premagu treti level ker se js vedno neki zmotm'' ker me je zanimal od česa se pogovarjajo sem prebrala še kaj je pisalo na drugi strani listka: +Hei, kak si pr Elfen Lied dubu kluče od podzemlja?
potem pa je neka, meni neznana pisava napisala: -Podzemlje nima klučev, sam unga debelajsa pr vratik morš premagat
ker mi je bilo ime sebastjan tok zelo znano in se ne spominjam od kje, sem poslala listek naprej in gledala kam gre. Potoval je do tanovega fanta. Ko sem že mislila, da ga bo dal naprej ga je dejansko dal nazaj. Ko je listek že spet prišel do moje mize sem ga prebralalepa pisava je že spet dejala nasvet. Takrat sem se spomnila,da je Yaz,ko me je obrekovala, poklicala nekoga po tem imenu. Spreletelo me je, da je to ta nov tip. Presenetilo me je kako ma tak fnt kot je on tako lepo pisavo ter da ga vsi prosijo za nasvete, saj Elfen Lied velja kot najboljša igrca tega časa, čeprav ima moj ata najrajši Super marja. Spomnila sem se, da sem nekoč slišala nekoga, ki ga je zanimala šibka točka nekega lika v igri ter se odločila, za hiter testing med odmorom. ko je zvonilo, sem to vprašala nekega sošolca in ta se je nemudoma začel zanimati zame. Ker ga je zanimalo, kaj si mislim o igri in zakaj sem še vedno pri enemu izmed najlažjih delov, sem mu rekla, da se mi je konzola sesula in da igram od začetka, samo sem že pozabila, kaj moram narediti. Rekel je, naj uprašam še koga za pomoč, saj bodo z veseljem mi vsi pomagali. ko sem to slišala, sem dobila idejo, kako bom spet popularna. Samo to igro moram igrat, pa bom sigurno spet vsredišču pozornosti. No seveda bodejansko igral Jonny, saj si ne morem privoščiti 2 ur nenehnega mirovanja- lahko mi pokvari posravo.

**varnostnik**
Ko je bilo pouka konec, je šofer peljal punco direktno domov, ona pa mi je razlagala, kako bom igral neko igro namesto nje. Šefov načrt bo zagotovo deloval 100%, le prepričat jo moram, naj bo ona prva, ki bo uporabila igralno konzolo, zato sem ji rekel: ''Vaši prijatelji si gotovo želeljo vedeti, kakšno ime uporabljaljaste v igri ter kako izgleda vaš avatar, zato bi bilo najboljše, da to izberete sami, kosi ogledate kakšno izbiro vam ponuja igra.'' k sreči je bila navdušena ter se strinjala z mojim predlogom. ko je odšla v sobo, da bi se pripravila za vstop v igro, sem poslal Šefu sporočilo: ''Vaš načrt se bo uresničil še danes.'' Kmalu sem dobil odgovor: ''to se bo zgodilo, ko bo uporabila 'darilo', ki ga je dobila, zato poskrbi, da se vse dogaja kot je bilo načrtovano!1'' bil sem jezen, ker mi ne zaupa ter odpisal: ''brez skrbi, to bo njen zadnji dan v realnosti. vse svoje življenje- kolikor ga je še preostalo- pa bo preživela v Elfen Lied.''
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kaj si misliste?
Next??
23. julij 2013
NEEEEXTTTT ful dobr zaplet ;P P.S.:ce hocese loh oglasujeste na mojih zgodbicah
23. julij 2013
u110286
u110286
Neeeeeeeeeeeeext
23. julij 2013
next
23. julij 2013
ok, zaenkrat si jo označim in ti obljubim, da jo kasneje preberem
23. julij 2013
tnx za vse nexte, sweetvam.love ti si pa kr čas uzem
----------------------
**Ashley**
Ko sem prišla domov, sem odšla v svojo sobo, ter jo temeljito pospravila, da me nebi nič motilo (beri- vse stvari na postelji sem vrgla na tla). prebrala sem si
navodila za uporbo konzole, saj nisem imela pojma, kako se jo sploh prižge. ko sem končala sem hotela jo že uporabiti, vendar sem opazila, da imam popolnoma uničen
make-up (črta okoli levega očesa je bila za 2mm debeljša od tiste na desnem). na hitro (3h) sem ga popravila ter se preoblekla. jedla nisem nič, saj me je skrbelo,
da bi se zredila. vklopila sem igro, in kot je pisalo na navodilih, sem si izbrala ter uredila avatarja. Ko sem želela vstopiti v svet Elfen Lied-a, pa se je zgodilo
nekaj nenavadnega. Namesto bele svetlobe, ki bi me morala pripeljati v igro, se je nadme zgrnila tema. nato se je pred mano zableščala močma luč, ki me je oslepila.
nato sem zaslišala glas. pripadal je Jonnyju, kar me je zelo presenetilo. rekel je: ''muhahahaha sedaj, ko ni več poti nazaj, ti lahko zaupam naš veličastni plan!
ti, ki si edini otrok največjega poslovneža in lastnika največjih podjeti, nisi vredna naziva dedinje takšnega podjetja, zato smo mi naredili načrt, kako bi te
odstranili na način, ki bi izgledal kot nesreča s tragičnim koncem. ti sizačela igrati igro, ki pa te je tako prevzela, da si pozabila na čas ter lakoto ter umrla
zaradi podhranjenosti, kar bo zelo kmalu, ko pa si tako skrbno skrbela za svojo postavo.Hahahaaha in najboljši del je, da tvoja konzola vsebuje virus, ki učinkuje le
na prvo osebo, ki jo uporabi ter se nato zbriše hahahaha in te zanima kak je ta virus?? tak, ki izbriše gumg za izklop, kar pomeni, da nemoreš ven hahahahahahaha!!''
Ko je nehal govoriti, se je bela svetloba začela širiti, ter me pripeljala v igro, vendar ne v začetno mesto, kjer naj bi mi nek lik razložil pravila, cilj ter
najpomembnejše-kako se sploh igra, vendar v sredino nekega temnega gozda...
**Kira**
ko sem začel igrati Elfen Lied, me je igra transportirala v Mračni gozd, kjer sem imel skrivališče, kamor sem pospravljal stvari, ki jih nisem potreboval, ali pa so
bile zelo dragocene, vendar jih nisem prodal, ker sem imel dovolj denarja. Kar narnkrat sem zašlišal dekliško kričanje. stekel sem pogledat, kaj se dogaja. videl sem
dekle, ki ga je napadla skupina pošasti. previril sem, kareri level je dosegla. bila je v 1, kar me je presenetilo, saj v Mračni gozd lahko vstopijo le igralci v
najmanj 5. levelu. odločil sem se, da ji pomagam, saj ni zgledalo, kot da se namerava braniti. izvlekel sem svoj meč, ter uničil vse pošasti. uprašal sem jo, kaj
igralka v 1. levelu dela v območju za igralce v najmanj 5. razlozila mi je, kaj se ji je zgodilo. Predlagal sem ji, maj odpre meni, če je to, kar je slišala
tudi res. Ko je rekla, da tega nezna, sem se odločil, da ji razložim, o čem se ta igra sploh gre. Gumba za izklop res ni billo. medtem, ko sem razlagal, sem pripravil
teleport, do začetnega mesta. ko sva prispela, sem se spomnil, da nevem kako ji je ime, zato sem jo vprašal. Odgovorila mi je, da se kliče Ashley. preden sem se
odjavil ven iz igre sem ji rekel: ''kličeš me lahko Kira-malo popačena beseda KILL. Do jutri se boš morala znajti sama, saj se mi mudi domov. Povej mi naslov, kjer
živiš, tako, da te bodo lahko premestili v bolnico, kjer ti bodo doktarji dali kakšno hrano, tako kot tistim, ki so bili v komi. Mislim da vem, kako bi te spravila
ven, vendar moraš preživeti do takrat. ne hodi iz mesta, saj si samo tu varna.'' ko mi je povedala naslov, sem izklopil igro ter poklical nekega svojega prijatelja,
naj odide na njen naslov in vse uredi. Najprej je nekaj pritoževal, vendar je vseeno odšel.
24. julij 2013
u110286
u110286
Neeeeeeeeeeeext
24. julij 2013
Next!!! (Kira ste pobrale iz Death Nota, ne? XP)
24. julij 2013
SoMe prov maš- se je sestrična spomnla, kr jst nism imela nobene ideje hahaha
24. julij 2013
hahaha pa sm se zdej spomnla, da sve Kiro prehitr domov poslali!
za hec probite do jutr ugotovt, kaj sve še mislne dodat (sm že narisala)
24. julij 2013
Ker sve učeri neki spustili, sve sedaj to napisal za SoMe, ker jo firbc matra
**Ashley**
Odkar je Kira odšel sem veliko razmišljala, kaj naj naredim. Če bom tu ostala par dni, lahko končno zgubi tiste
3 kile, ki me neprestano motijo, vendar jih lahko zgubim preveč in bom zgledala kot da imam anoreksijo. Nujno
moram proč od tu. Začela sem raziskovat mesto. Ker nisem našla nobenega kraja, kjer bi lahko prenočila, sem se
odpravila tja, kjer sem natazadnje videla Kiro. Ko sem zaspala, sem imela hudo nočno moro o tem, da me pošasti
preganjajo preko gozda. Ko sem se zbudila, sem videla Kiro, kako me zaskrbljeno gleda, saj je verjetno opazil,
da sem imela nočno moro. Ker sm se spomnila, da mi je rešil lajf, sem nahitro vstala, ter se mu zahvalila nato
pa sem ga poljubila na lice. Ker sem ga presenetila, je najprej kar poskočil, nato pa se je zavedel, kaj se je
zgodilo, ter zardel v lica.
slikca:
http://www.igre123.com/lovecat-3/slike/slika/275012
25. julij 2013
Moj firbec je potesen xP
NEEEXT
25. julij 2013
hahahaha to je dobr slišat
25. julij 2013
next
30. julij 2013
NO!? A BO NEXT AL BO TAKOJ?!
06. avgust 2013
**Realnost**
Mr. Smith je bil sredi pomembnega sestanka, ko je prijel anonimen klic. Ko je odložil telefon, je bil tako bled kot, da bi videl duha. brez pojasnila je zapustil Belo hišo ter si 'sposodl' predcednikovo najhitrejše letalo, s katerim je odletel domov. Njegov osebni pomočnik je moral odpovedati vse sestanke ter se pogovorit s predcednikom, maj na ponori ter pošle cele vojske za njimi, saj je nujno. Ko je letalo pristalo na posestvu pred Mr. Smithovo hišo, so se okoli hiše že zbirali novinarji, ki so obkrožili rešlca. Mr. Smith je ko malo nor stekel med novinarje ter se prebil do rešilca, v katerem je ležava njegova hči. Stekel je ke njej in jo klical po imenu. Doktarjii so mu rekli, da je imela srečo, da so jo našli, saj je, zaradi povečane možganske aktivnosti, blizu tega, da bi njeno telo začelo porabljati energijo iz življensko pomembmih organov, kot so naprimer ledvice. Mr. smith je bil šokiran nad dejstvom, da bo, če ne ukrepa kmalu, izgubil svojo edino hči. Vstopil je v vozilo ter začel klicati najboljše detektive, ki bi lahko ugotovili, kako se je to zgodilo ravno njegovi dragi hčerki...

**Ashley**
Ko je zardel, je bil prav srčkan, tako kot en izmed mjih bivših. Ker sem bila zdolgočasena, sem ga vprašala, kam naj greva sedaj. Hitro je odgovoril, da bova najprej odpravila v Mračni gozd, kjer se bova dobila s še par drugimi igralci, ki mi bodo pomagali, saj ima on pouk. Potem pa mi je dal majhen paket. notri so bile 3 stekleničke svetlo modre barve, nek rdeč dijamant ter nekaj, kar se mi je zdelo sumljivo podobno mobitelu. rekel je: ''ta dijamant ti omogoča, da se teleportiraš tja, kjer si že bila, ter označila tisto mesto. Ta te bo pripeljal v začetno mesto. V teh flaškah, so napoji, ki jih lahko najdeš na različnih mestih v igri, za mobitel pa sm prepričan, da veš kak se ga uporablja .'' Nato sva odšla. In hodila.In še več hodila. In spet hodila! ker sem bila utrujena, sva se ustavila. medtem, ko sem počivala, je Kira nekako izginil. Odšla sem ga iskat. Kar naenkrat sem začledala OGROMNO majhnih pošastk. Zgledale so tako SRČKANO!!! nameravala sem se jim približati, ko sem zaslišala glas. Obrnila sem se ter zagledala KIro. Rekla sem ''Kira!! Ne me tako strašit!! Kam pa si izginil!! Poglej kako srčkana so ta bitjeca!!'' Ko je spregovoril, je imel globji glas kot ponavadi, iz njegovih oči pa je sijala zloba. ''Jaz nisem Kira!! le kako mlada gospodična ne prepozna 'zvestega služabnika, ki ji je služil dolga leta'? Ne delaj se, da si bolj neumna, kot si že!!'' Ko sem spoznala, kaj se dogaja, sem se hitro'streznila' ter rekla: '' Kako, da si ti v njegovem avatarju? Kaj si storil? Kaj se tu sploh DOGAJA?!'' začel se je noro smejati: ''MWAHAHAHAAHA tu d+sem preprosto zato, ker uporabljam njegovo konzola, kot vstopno točko. Nikoli nisem predvideval, da bi si TI našla pomoč tako naprednega igralca. z njegovo pomočjo bi lahko celo premagala igro in se vrnila nazaj v realnost! A to ni v skladu z NAŠIMI NAČRTI!! Ne, če bi preživela, pi šlo vse po zlu, zato sem uveljavil par sprememb. NIHČE nebo bil sposoben zapustiti igre, razen, če je izvor virusa uničen. Torej-TI!! virus je že v teku, tisti, ki so že okuženi, pa so prejeli sporočila, kako naj se rešijo. torej s tvojim uničenjem. Pa ne upaj preveč na pomoč tako imenovanega Kire, saj je...mrtev!!! njegov avatar pa bo uničen, takoj po mojem odhodu. Perden pa grem, naj ti povem, da se tiste 'male srčkane stvarce' imenujejo MINI-CREEPER-ji in se lahko ob vsakem znaku potencjalne nevarnosti spremenijo v navadne creeper-je, ki jih ratnese, če se dotaknejo teles igralcev za več kot 3sekunde!! Nikoli ti nj+ebo uspelo pobegniti!!! HAHAHAHAHAHAHA!!'' In tako je sprt zaključil svoj slavospev v ponorelem režanju, a sem bila bolj šokirana od vseh informacij. Ko se je narežal, je preprosto izhlapel. nato pa sem opazila mini-creeperje, kako so me obkrožili, nekateri pa so se že spremenili v odrasle 'sodčke smodnila'.
NAJ MI KDO POMAGA!!!
08. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg