Forum
u67473
u67473
(Hejj Hojj pisala bom zgodbo ki bo Drama.Glavna oseba bo neki deček ki je star 6 let in si želi igrati hokej,tako se je začela njegova hokejska pot.)

Leta 2010 se je rodil deček po imenu Oliver,bil je slovenec in živel je v Ljubljanskih cestah,ker sta bila z mamo reveža si nista morala privoščiti niti košček kruha,šole ali službe.Oliverju je oče umrl pred 1 mesecem,zaradi hude bolezni ki je zelo težko ozdravljiva,zaradi očetove smrti sta zdaj reveža.Nekega dne ko je oliver brskal po smetnjakih,da bi našel kaj za prigrizniti je opazil bankovec za 5€,šel ga je pokazat mami.Bila sta tako vesela da sta takoj odhitela v najbližjo postrežno trgovino.Ko sta vstopila se je prodajalka trgovine nakremžila in ju spodila stran češ da nimata enakih pravic kot navadni meščani.Dogajalo se je leta 2016 ko je mama morala oliverju priskrbeti nekakšno zavetišče,ker je zanjo prevelik napor da gleda sina kako trpi ko odpira smetnjake.˝Oliver greva pešačit do tete Hane?˝Teta Hana je bila prijazna stara gospa in nebenemu človeku ni znala rečit ne.Ko sta pešačila so se jima posmehovali ljudje,češ da sta tako revna da še pravilno ne znata hoditi.Ko sta mirno prišla do Tete Hane se je zgodilo naslednje...

Hočeš da nadaljujem ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. december 2011
u52788
u52788
nadaljuj ful carsko
15. december 2011
u67473
u67473
...Ko sta prišla pred vrata Tete Hane je neki deček iz ozadja zaklical.˝Reveži nimajo kaj iskati pred našim blokom!˝.Mama je odgovorila,˝Dečko midva imava enake pravice kot ti,tvoja mama in tvoj oče˝.˝Seveda imata,ampak v blok pa negresta,da nauta kej ukradla če ne takoj za vogalom pokličm kiflce˝.Oliver se je postavil zase in za mamo,in rekel ˝Ti kar,samo nič ne boš imel od tega˝.Vstopila sta v blok in šla po stopnicah navzgor,hodila sta dokler dokler se ni zgodilo nekaj strašnega.Slišala sta krik in takoj stekla pogledati kaj se je zgodilo.Mama je rekla Oliverju naj počaka vzunaj ker to še ni za njegove oči.Šla je skozi vrata,a ko je odprla je bilo že prepozno,Teta Hana je bila pretepena in ustreljena,na mizi je mama opazila sporočilo.˝Draga moja sestra,predvidevam da si našla to sporočilo,in upam da ti bo stanovanje prišlo prav,ne skrbi za najemnino je že vse zmenjeno,ni potrebe plačevati.Skoraj sem ti pozabila povedati da je v drugem predalu moje sobe denar ki bo za šolnino za oliverja,ej drž se stara (; P.S Ustrelila sem se zato da bi lahko pomagala tebi in tvojemu sinu.Ko je končala brati jo je priletela nesreča in hkrati sreča.Po eni strani sta imela stanovanje hkrati pa sta imela enega družinskega člana manj.Poklicala je v bolnico in rekla da je gospa naredila samomor in da ponuja stanovanje njima.Minili so 3 meseci in bila sta zelo zadovolna s svojim stanovanjem.Ko je enkrat Oliver prestavljal kanale na televiziji je ponesreči stisnil gumb za Športni kanal,Na sporedu je bil...
15. december 2011
u55052
u55052
...hockey!
oprosti če sem že prehitro rekla
nextttttttttttttttttttt
15. december 2011
u67473
u67473
...hokej in oliverjeve oči niso videle ničesar podobnega,za njega je bilo to nekaj neverjetnega.Gledal je dokumentarec o Boston Bruinsih ki si osvojili Stanleyev pokal leta 2011
Oliver je šel v kuhinjo in poklical mamo da ji nekaj pokaže.Ko je mama prišla v dnevno sobo je oliverju rekla da gleda tradicionalni hokej ki ga igrajo po vseh deželah,celo pri nas.˝Tvoj oče se je dobro spoznal na hokej,navijal je za HK Olimpijo˝.Oliverju se je porodila idejo če bi ga lahko treniral.˝Mami ali lahko začnem trenirat hokej?˝.˝Oprosti srce,za zdaj si ga nemoreva privoščiti,pa še prevoz bo stal˝.˝Ampak,ampak˝,˝Olimpija je odličen klub ampak je samo za dobre hokejiste,ti pa še trenirat nisi začel˝,˝Glej mami,greva na trening in prosit če se lahko izkažem.Vmes bom pa treniru samo en mesec˝,˝Če si pa že tako želiš se bom pa potrudila˝.Oliver in mama sta pešačila do Dvorane Tivoli™,in ravnokar sta ujela trening dečkov selekcije U-9.Ko se je trening sta vprašala glavnega trenerja če lahko začne trenirati hokej in da se izkaže če je res dober.Odgovor trenerja je bil...
16. december 2011
u67473
u67473
Ko se je trening končal*
16. december 2011
u57700
u57700
dobr je sam bi blo boljš če bi bil HK Acroni Jesenice

pa prek zasebca mi pošl k boš nextala
16. december 2011
u57700
u57700
žalostno da je zbrisala profil se kdo javi za nadaljevanje zgodbe??
17. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg