Forum
Živjo! Tukaj bom pisala zgodbico o Violetti in njenem ljubezenskem, glasbenem, pevske in malo tudi o njenem očetu.
.....
Zbudila sem se ob pol osmih oziroma me je Angie, moja teta, ki živi z nama z očetom. Mama mi je umrla, kos em imela pet let. Angie je pravi spomin nanjo saj ji je zelo podobna pa še sestri sta.
Angie: Vilu! Zbudi se! Kemijo in slovenščino bova ponovili potem pa greva v Studio (pol glasbena, pol pevska šola. Angie je učiteljica petja).
Zamrmrala sem,da pridem čez 10 min. Malo sem razpravljala kakšen plan je za današnji dan.Zmenek z Diegom! Saj res! To je moj fant. Oči ne ve, da imam zmenek in tudi ne bo izvedel, čeprav ne maram lagati. Oblekla sem se in odšla dol na zajtrk.
......
Violetta pa ni vedela, da jo čaka presenečenje. Kakšno mislite, da bo to presenečenje?
Vprašanje velja le za tiste, ki gledate Violetto po TV-ju. Namig: ljubezen

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. december 2014
Oči ne ve, da imam zmenek z Diegom in tudi ne bo izvedel, ker mi vedno nasprotuje in podobno.
To sem pozabila dat še pri tej povedi ki se začne: Oči ne ve...
11. december 2014
Olga mi je že pripravila zajtrk (to je naša gospodinja). Z Angie naju ima za svoji hčerki. Ko sva pojedli, mi je Angie v dnevni nekaj razlagala o kemiji jaz pa sm zaplavala med oblake. Po glavi se mi je podil ime Leon, Leon, Leon... Ali res hodi z Laro?? Ne sj mjbi ne hodi z njo. Ampak kaj pa če hodi?? Mislim da ga še vedno ljubim. Ali pa se... Iz sanj me je prebudila Angie.
Angie: Vilu, vem, da te ta snov ne zanima ampak če nočeš hoditi v pravo šolo moraš poslušati vsaj eno uro! Potem pa greva itak v Studio. Poglej. Še enkrat ti tole razložim... Tudi njo je prekinilo odpiranje vrat. Skozi vrata vstopi Leon!!! V bistvu je on moj bivši fant.
Leon: Violetta pridi malo sem.
Angie je s pogledom povedal če se odmakne v drugo sobo. Z Leonom sva ostala sama. Približal se mi je, že sem hotela nekaj reći, ko me je poljubnil.
Jaz: Leon... Saj veš, da hodim z Diegom...
A nekaj v srcu mi je pravilo naj postanem par z Leonom.
Leon: oprosti a preden grem sem moral to narediti. Ko sem danes zagledal Laro na dirkališču sem opazil, da ljubim le tebe. Od prvič, ko sem te zagledal te ljubim in vedno te bom.
Violetta: ćakaj malo. Kam greš???
...........
Kam mislite da gre Leon?
12. december 2014
u181765
u181765
Mislim, da gre k Lari+fulllllll dobro pišeš+nnnnnnneeeeeexxxxxxxxxxttttttttttt
12. december 2014
u183919
u183919
Ful mi je všeč Violetta,ful je zanimivo + dobro pišeš
12. december 2014
Tnx obema! Bom kar nadaljevala!
...........................................................
Violetta: čakaj malo. Kam greš?
Leon: oprosti. Saj veš da sta se moja starša skregala. No ločila sta se. Mami gre živet v London in jaz...
Ustavil se je. Nekaj časa sva bila obna tiho potem pa sem rekla nekoliko plašno in žalostno.
Jaz: greš.... z njo?
Leon: ja. Oprosti! Včeraj zvečer sta čisto pobesnela drug na drugega in sta šla takoj uredit zadeve za ločitev. Sory!
Pomislila sem kaj se mi je še zgodilo tako groznega kot to. Po gla vi so se mi začele poditi besed: mami, Thomas, oče, prikrivanje! Bilo mi je slabo. Padla sem potem se ne spomnim nič več.
........
Slike bodo danes ali pa jutri!
12. december 2014
u181765
u181765
Jejjjjj+nnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttt
12. december 2014
Zbudila sem se na kavču. Rekli so mi da sem omedlela ker sem doživela čisto preveč stres mislimto so rekli zdravniki ki so prišli domov. Drugače sem bila že dobro. Danes nisem smela iti v Studio zato sta k meni prišli Fran in Cami (Francesca in Camila sta moji frendici).
Fran: boga ti! A si že bolj?
Jaz: sem Fran ne skrbi. Jutri bom že lahko prišla v Studio!
Cami: samo kaj če se ti še kaj zgodi?
Jaz: ne bo se mi ker bosta vidve zraven mene kajne?
Cami, Fran: valda da bova!!!
Jaz: friend for ever?
Cami, Fran: friend for ever!!
Sledi objem. Bila sem vesela da sta prišli. Ko sta odšli sem ju tako pogrešala pa šele petnajst min je bilo od njunega odhoda. Joj! Kaj naj počnem??!! Tedaj se spomnim: Diego!!! O ne čisto sem mu pozabila sporočiti da ne morem priti!!
Jaz: Olga!!!
Olga: kaj je ljubica kaj je bilo!?
Jaz: mi lahko prosim prineseš moj telefon? V moji sobi na pisalni mizi je.
Olga: seveda ljubica!
Ko mi ga je prinesla sem Diegu hitro poslala sporočilo. Ni bilo petnajst sekund že dobim odgovor: Vem. Fran in Cami sta mi povedali. Prihajam k tebi! In ne skrbi! Vse je OK!
Ne!!!!!!! Ne sme priti!!!! Kaj če ga vidi moj oče?????!!!!!! Komaj vtipkam dve črki ze pozvoni pri vratih. O ne kaj pa zdaj?????
12. december 2014
Jaz:

Oči:

Diego:

12. december 2014
Oblačila:

Čevlji:

Frizura:

Angie:

12. december 2014
Olga:

Zajtrk:

Studio On Beat:

Camila:

Francesca:

Moj telefon:

Moja soba:

12. december 2014
Leon:

12. december 2014
u181765
u181765
Itak nnnnnnnneeeeeeeeexxtttttt
13. december 2014
Bom nadaljevala samo malo počakte pliss dve tri minutke
13. december 2014
Že vstanem da bi odprla vrata ampak pride olga.
Olga: joj kdok je že spet!?
Jaz: ne Olga
Se zaderm ko se dotakne kljuke. Malo sem pretiravala.
Olga: ja kaj je pa tebi ljubica? Moram odpreti
Hitrp se poženem do nje in ji roko vzamem s kljuke.
Jaz: saj je samo poštar!
Olga: še vseeno mu moram odpreti. U!akni se ljubica.
Diego očitno vse sliši da nič več ne pozvoni.
Jaz: vidiš Olga? Nekal je zvoniti. Sedaj se pa le loti pripravljanka kosila.
Uf!!! Za las je šlo. Odprem vrata ampak diega ni. Joj! Sem slučajno spet zafrknla svojo drugo zvezo??? Bravo Violetta. Najbolje da me krščite za kraljico ki zafrkne zvezo med parom. Nisem mogla bkti več v hiši. Zato sem pobrala svojo torbico, zavpila Olgi da grem v Studio, ampak seveda mi je olga zastavila nekaj vprašanj. Potem sem končno lahko šla. Malo sem šla še v park na klopco na kateri sem se z Leonom in Diegom poljubila. Vstala sem, da bi šla ampak ko se obrnem okrog po pločniku hodi Leon. Začnem vpiti njegovo ime ko se ob pločniku ustavi neka punca. Leon se je ustavil pri njej in ko je snela čelado z glave sem lahko videla da je to Lara. Objela sta se in poljubila. Ampak kako??? Saj mi je rekel da ljubi samo mene!!!
13. december 2014
Naša dnevna soba:

Park:

Lara:

13. december 2014
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
13. december 2014
Raje sem šla. Bila sem žalostna in razočarana. Šla sem v Studio kjer sem imela slikanje za Youmix. Seveda sem se mogla preoblečti. To sem sovražila. Tedaj mi zavibrira telefon.
Diego: živjo! Kako si beauty?
Jaz: dobro.
Zlagala sem se. Bila sem slabo.
Diego: super.
Jaz: zakaj te ni v Studiu?
Diego: saj veš da je december in pri nam doma je taka navada, da moramo vbiti vsi doma ker imamo na božič največji žur v mestu pa tudi za novo leto in se pripravljamo. La prideš če želiš.
Jaz: ne vem no. Z Angie sem že dogovorjena da bom pri njej preživela praznične čase.
Diego: Saj je ok. A lahko prideš kasneje ko končaš Studio?
Jaz: seveda. Itak sva zmenjena za danes.
Za hrbtom mi zatečnari Marotti
Marotti: Violetta, zdaj ni čas za telefonček!
Jaz: ja ja. Oprosti Diego, moram iti. Poljubček!
Diego: saj je ok. Poljubček tudi tebi! Obrnem se in zagledam Leona.
14. december 2014
neeexxtt
14. december 2014
next
14. december 2014
u181765
u181765
itak nextttttttt
15. december 2014
Odložila sem telefon in zagledala Leon.
Jaz: kaj hočeš?
Leon: Vem da si naju videla z Laro v parku.
Jaz: In kaj potem? Itak nisva več par
Leon: Ja imaš prav. Prijatelja?
Jaz: KAKOO LAHKO TO REČEŠ PO TEM KAR SI MI STORIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????? (zelo sem kričala tako da me je slišal cel studio)
Leon: Kaj sem ti pa storil??????????!!!!!!!!!!
Jaz: KAKO LAHKO TO REČEŠ???????!!!!!!!!!!!! PRIDEŠ K MENI DOMOV, MI REČEŠ DA SE BOŠ PRESELIL IN DA LJUBIŠ SAMO MENE IN KAJ VIDIM V PARKU???? OBJEME IN POLJUBE Z LARO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LAGAL SI MI! LAŽNIVEC SI!!!!!!!!!!!!!! IN NIKOLI TI NE BOM OPROSTILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Šla sem ven na zrak. Prvič sem tako kričala. Ponavadi sem samo mirno povedala zato so mi pravili 'mirna duša'. Šla sem domov kjer nisem pozdravila nikogar. Samo narvnost v mojo sobo sem zavila. Tam sem vzela svoj dnevnik in zapisala:
Zakaj se mi to dogaja? Zakaj se mi godi krivica? Kaj sem naredila? Leon mi laže. Pride k meni mi reče, da me ljubi potem zaradi njega omedlim, potem ga vidim kako se objema in poljublja z Laro (sem že pisala o njej), in kar je najhujše me po vsem tem vpraša če bi bila prijatelja. Med potjo domov pa sem se odločila, da bo od zdaj naprej zame obstajal le še Diego. Vedno, ko ga bom srečala ga bom poljubila naokrog bova hodila objeta in jagodni šejk bova pila skupaj. Tako bo še Leon videl kako je to kar se dogaja meni.
Zaključim ker moram iti k Diegu. Preoblekla sem se in šla. Ko sem prišla k njemu mi je rekel, da sva sama doma a jaz sem ga brez odgovora poljubila zraven pa sem naju še slikala za na facebook, da bo Leon vidu kako je to. Takoj ko sem objavila sliko pa dobim 4 komentarje.

Dnevnik:

Diegova hiša:

Slika, ki sem jo objavila na fb-ju:

15. december 2014
next!
15. december 2014
u183919
u183919
next"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. december 2014
Fran: Bravo Vilu! Končno si spet srečna!
Cami: vse najboljše vama želim in če te bo Diego prizadel, bo imel opravka z mano!
16. december 2014
Opala neki mi ni poslal!
Oprostite za kratek next! Samo nimam časa! Kasnej bom dopolnila, obljubim!
16. december 2014
u181765
u181765
next the best
16. december 2014
next to je cool zgodba
17. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg