Forum
to je resnična zgodba kako sem z mojo bff la na verouk pa še malo po grobih zapeljala s kolesom, ja haha ampak ta zabava se je spremenila v pravo nočno moro, noben mi ni verjeu moja bff pa le delno

boš brou

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. oktober 2012
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. oktober 2012
no bom kar od začetka. vse se je začelo danes. 1.10.2012 prijela sem telefon u roke in klicala mojo bff evelin, "greš z mano s kolesom na verouk????" sem jo uprašala "valda" je rekla. čez petnajst minut sva se že skupaj vozle po cesti. prispeli sva do cerkve in tam kjer imamo verouk. prišli sva zgodaj saj je bil tam samo en piflar, zato sva šle proti pokopališču, malo sva se vozili okoli pa sem jo uprašala če greva malo not. ona pa seveda" neeeeee, poglej s kolesi ne smeva!" uresnicui pa sem dobro vedela boji se ! enkrat sem jo na taboru nahecala da so v wc zombiji ki ti pojejo možgane, zato je do konca tabora kakala v gozdu, hahaha pa še dosti je takih! tokrat pa je bilo drugače. neko energijo sem čutila že ko sem prišla do cerkve, kajti nekje sem prebrala da imajo neki ljudje nadnaravne sposobnosti da vidi jo duhove jih čutijo, itn,........ pa če mi kdo ne verjame lahko dam slikce pa prave in osebe ne bojo prave! je blo na pokopališču v bertokih imamo novi in stari zaraščen del pokopališča! NEXT?

jst pa eve https://data.whicdn.com/images/14686728/z221796167_large.jpeg

pokopališče (to ni originalno ko grem naslednjič tam ga bom slikala!)
01. oktober 2012
ok cool next
01. oktober 2012
nexxt
ful dobr
01. oktober 2012
nextiii pliiissss
01. oktober 2012
nexti plllllllllllloooooosssiim
01. oktober 2012
u103560
u103560
next
01. oktober 2012
Neeeeeeext
01. oktober 2012
nujno next sj to je čist naravno da vidiš duhove jst jih tud
02. oktober 2012
nexxxt
02. oktober 2012
Pogoltnila sem slino in s kolesom zapeljala čez pokopališče, seveda na novi del. Povozila sem nekaj še praznih grobov in se po ozki sesti odpravila proti staremu delu za cerkvijo. Malo sem se tako vozila, ko mi je na misel prišla super ideja! Kaj če evelin malo prestrašim! Kaj če ji poženem strah u kosti!? Prišla sem do čisto starega dela pokopališča v kotu. Bil je star zanemarjen grob, malo se je videlo: chelestina novel, 13 anni, 1927. Samo to se je videlo slika je bila nerazločna. Zraven je bil še novejši grop, charlesa novela, slika se je še videla. Začela sem kričati »duh, duh!!!« čeprav tam ni bilo ničesar. Če bi tam še malo ostala bi lahko videla belo megleno obleko ki je stala na grobu. Toda s kolesom sem že peljala proti izhodu. »kaj je je kričala evelin »si ga res videla?« njen glas je postajal histeričen. V očeh s se ji nabirale solze. »ja« sem rekla zadihano. Tam je stala. Tekla sem h župnišču. Tam je že stalo nekaj ljudi »videla sem duha!!!!« sem kričala in tekla, vsi so se smejali. »padla je na foro« sem šepnila evi, majhni egasti punci zraven mene, ta se je zarežala. Še enkrat sem pogledala proti vhodu na pokopališče. Tam je stala tmna senca……………………………. Šele takrat me je postalo strah. Next?????????

cerkev

evelin

eva
02. oktober 2012
wow next
02. oktober 2012
nexxxt
02. oktober 2012
next
02. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. oktober 2012
u106738
u106738
next
03. oktober 2012
Nexxxt
03. oktober 2012
next
03. oktober 2012
nextttt
03. oktober 2012
next: nisem vedela,........ mar sem si sencu samo predstavljala zaradi vsega ali sem jo res videla? Tekla sem do veroučne sobe, vsi so že vedeli za moj hec z duhom, celo evelin je malo podvomila. »res je bil tam« sem rekla » bil je grozen in vidlo se je skozi.« župnik je zmajal z glavo in rekel »jas verjamem samo v božji duh in v hudiča.« ni vedel kako se je motil. Da bi še naprej igrala svojo ulogo sem stekla po stopnicah do dveh važičk, ene bajse druge pa grde, hitro sem šla na kolo in se zapeljala na pokomališče, vame sta mi metali bombone a se nisem zmenila za to. Bila sem preveč radovedna »je na pokopališču res duh?« niti nisem vedela kdaj sem prišla do groba, ko sem dvignila oči sem videla…………………………………………………… kaj sem videla? A) mojo mamo B)duha celestine noel C) jeznega župnika tisti ki prvi odgovori na pravilo uprašanje lahko da gor sliko od kolesa in župnika, tisti ki drugi lahko da zid na pokopališče po katerem so plezali moji sošolci.
03. oktober 2012
B
Nexxt
03. oktober 2012
u89857
u89857
c
next
03. oktober 2012
neeextttt
03. oktober 2012
b
next
03. oktober 2012
next
03. oktober 2012
Pravilen odgovor je…………………..b! un ki je prvi reku naj da gor kakšno meglo in zid no pa nextam*************************************************************************************************************** duh je stal na grobu in gledal vame, ne, ne pravzaprav skozi mene. Njegov pogled je bolščal nekam mimo mene.s praševala sem se kaj lahko ona vidi in jast ne. Potem je stegnila roko proti meni in njena roka je šla skozi moje telo. Potem je nekako zavila z očmi da so ji gledale gor. Gledala je v nebo kot da bi boga pustila odpuščanja. Potem je odprla in zaprla usta kot da bi mi kaj želela povedat. Potem je samo začela bledeti…………………stekla sem ven s pokopališča tam sem se zaletela v župnika, ko sem ga pogledala je bolščal vame, kot duh chelestine noel. »o-oprostite« sem se opravičila in želela steči naprej ampak roka me je ustavila. »lahko nas vidiš…………..« iz njegovih ust je prišel glas ki ni bil njegov. »ha« sem rekla. Potem je stresel z glavo: lili ! takoj v cerkev! »……………………………….next? od koga je bil glas??? Tisti ki prvi ugotovi lahko da gor sliko župnika
04. oktober 2012
glas je bil od celestine noel

04. oktober 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/h2o-just-add-water/42835/ to je neki o morskih deklicah
04. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg