Forum
no pa dej
18. oktober 2010
dej da vidmo
18. oktober 2010
naprej
18. oktober 2010
Bom štartala 19. 10. 2010 ob kakšne 15.30
18. oktober 2010
OH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. oktober 2010
šele
19. oktober 2010
u12952
u12952
wdf?? °° dej člouk noormall bodd noo.......zgdss............začnniiiii žeeee jsss neemorrm čaaakkkat.....zgdss...........˘˘
19. oktober 2010
ok štartam
19. oktober 2010
Počutila sem se čudno. Vsi moji sorodniki so bili čarovniki, bom mar jaz prvi šlapl v družini. Če bom, se grem kar takoj obesit. James me bo tako zafrkaval... Kaj je pa to ? Sova je, čisto majhna. Ob njej je še ena ogromna. Prileteli sta (končno)! Obe hkrati sta izpustili svoji ovojnici, jaz in James pa sva se stegnila ponju. Na moji je pisalo
moje ime in moj naslov. Previdno sem jo odprla in v njej našla kos pergamenta...
Next ???
19. oktober 2010
next
19. oktober 2010
neeeeeexxxxxxtttttttttttttt čimprej
19. oktober 2010
u12952
u12952
next
19. oktober 2010
DOUBLE NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!1
next
19. oktober 2010
u12952
u12952
next
19. oktober 2010
TWICE
19. oktober 2010
Ko sem ga razgrnila sem notri našla vabilo na Bradavičarko in seznam potrebščin, pa tudi karto za vlak. To je v svoji ovojnici našel tudi James, tako da moramo na prečno ulico. Gremo lahko že danes? sem vprašala mamo. Rekla je, da se potem kar odpravimo. Pa smo šli. Šli smo z avtom - ja tudi čarovniki jih imamo - in se peljali do Počenega kotla. Moj oči je rekel točaju, da gremo le skozi. Ni mi bilo jasno kaj to pomeni, a starša sta mi rekla, da bom še prekmalu izvedela.
19. oktober 2010
next next
19. oktober 2010
Prišli smo do opečnate stene. Moja mami je s palico pritisnila na nekaj opek, ki so se začele razpirati. Zagledala sem ulico. To je bila Prečna ulica. Zavili smo v stavbo z napisom Gringgot. To je bila čarovniška banka. V njej so delali goblini. Moj oči jim je izročil nek ključ. Stopili smo do in v nek voziček. Z njim smo se pripeljali do nečesa, kar se je imenovalo trezor držine Potter.
next
19. oktober 2010
next next next next next next
20. oktober 2010
u12952
u12952
next°°
20. oktober 2010
neeeeexttttttttt!!!
next next
20. oktober 2010
next!
20. oktober 2010
COMMENT NUMBER: What i know
KOORDINATES: ****************!
POPULATIN: Hmmm, 6?
20. oktober 2010
V tem trezorju je bilo naše bogastvo. Vsi guldi, srpci in firiči so bili shranjeni tam. Ko je goblin odprl trezor in se odmaknil sem videla, da smo zelo bogati. Goblin je segel v svoj žep in iz njega privlekel dve mošnji. Vanju je dal toliko guldov kolikor mu je uspelo. Eno je podal meni, drugo pa Jamesu. Spet smo se peljali nazaj in bilo mi je že malo slabo, ko smo končno prispeli na svetlobo. Nato smo izstopili iz vozička nato pa še iz Gringgota. Zatem smo šli v Lepopis in pivnik po zvezke za naju. Potem je bila na vrsti Lekarna. V njej smo dobili kotel, tehtnico ter sestavine. Šli smo tudi v Plašče madam Malkin po plašče in ostala oblačila. Ostali sta nam še dve trgovini.Šli smo v trgovino z živalmi. Tam sem si kupila orlico. Ime ji bo Plamenček, ker ima lise v obliki ognja. Ostala je le še ena trgovina...
next?
20. oktober 2010
next next next next next next.
Sam da niso tok da grejo v PRI DAWCU & KLAWCU
20. oktober 2010
COMMENT NUMBER: Amm,
KOORDINATES: BAAAM TRAASK! *dead*
POPULATION: -1
20. oktober 2010
next!

Poleg tega slashman!
Kaj nič ne razmišljaš?

Zadnja trgovina je gotovo Olchembatova trgovina s čarobnimi palicami!
P.S.: Se opravičujem če sem narobe napisala
20. oktober 2010
aja sej res sm se zmotu sam vem da je v 6. deku un zafukan Dreco uparobu uno omar kako se že imenuje.....,..??
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttt
20. oktober 2010
radiromara
20. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg