Forum
vici

ali maš rad/a justina biberja

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

07. maj 2013
07. maj 2013
MARIBOR RUŠE
Huso se je odpravil v Maribor, da si poišče delo. Toda, čez dva dni je bil že nazaj v Bosni pri svoji ženi.
"Zakaj si se pa tako hitro vrnil? Kaj nimajo dela za tebe?" ga je vprašala žena.
"Ko sem prišel skoraj do Maribora sem videl avtobus, ki je imel na tabli napisano: "MARIBOR RUŠE", zato sem se obrnil in vrnil domov.
08. maj 2013
PRISILJEN OBISK
V nedeljo se je doktorju pokvaril televizor. Razočaran je klical TV-mehanika in ga prosil, da pride čimprej. Mehanik mu je odgovoril, da ima ta dan rojstni dan in veliko ljudi na obisku.
"In zato ne morete priti?" se jezi doktor. "Če bi mene poklicali, bi prišel kljub rojstnemu dnevu!"
"No, dobro," reče mehanik. "Pridem!"
Ko se je končno prikazal je odprl TV, odvil nekaj vijakov in rekel:
"Če v treh dneh še ne bo delal, ga pripeljite na servis."
08. maj 2013
UŠESA
Mlad parček se je ljubil v naravi, ko je pred njima nenadoma pristal neznani leteči predmet in izstopili sta dve zeleni postavi: moški in ženska. Vesoljčka sta opazovala parček, nato pa sta predlagala:
"Kaj, ko bi si zamenjali partnerje?"
"Zakaj pa ne!" sta rekla in fant je odšel z zeleno vesoljko za grmovje, dekle pa je odšlo na drugo stran z zelenim vesoljčkom. Vesoljski zelenec se je slekel in dekle je presenečeno pogledalo:
"Kaj je pa to?"
"Počakaj!" ji je rekel, se trikrat udaril po levem ušesu in njegov penis je bil vse večji in večji. "No, ja," je dejalo dekle, "lahko bi bil malo debelejši!"
"Trenutek!" je rekel vesoljec in že se je trikrat udaril po desnem ušesu in penis je bil vse debelejši in debelejši.
Ko sta vesoljca odšla se je mladi par spet srečal in fant je vprašal:
"Kako je bilo?"
"Čudovito!" je dejalo dekle. "Pa pri tebi?"
"Dolgočasno! Ves čas se je igrala z mojimi ušesi."
08. maj 2013
DOBER FILM
"Kam pa greš Suzana?"
"V kino!"
"Film ti bo sigurno všeč. Človek kar ne more verjeti, da je morilec grobar!"
08. maj 2013
Je Janezek prišel iz šole pa je očetu povedal, da je dobil tri cveke in sicer iz telovadbe, matematike pa slovenščine.
Pa ga oče vpraša:"zakaj si pa dobil cvek pri telovadbi?"
janezek odgovori:"Ja tovariš mi je rekel, da naj dvignem desno nogo, pa sem jo dvignil, pol mi je pa rekel, da naj dvignem še levo nogo!"
Oče reče:"Ja a boš na kurcu stavu?"
Janezek reče:"Ja sej sem jest tud to rekel, pa sem cvek dobil zato!"
Oče:"Ja zakaj pa si dobil vic pri matematiki?"
Janezek:"Vprašala me je kolk je 3+2, pa sem rekel 5.POl me je pa vprašala še kolk je 2+3!"
Oče:"Pa sej to je isti kurac!!"
Janezek:"Sej sem jest tud rekel, pa sem cvek dobil!"
Oče:"Kaj pa slovenščina?"
Janez:"Ja morali smo napisat spis O Lepi sosedi!"
Oče:"A o tej kurbi?"
Janezek:"Sej sem jest tud tko rekel, pa sem vseeno dobil cvek!!!"
08. maj 2013
Sin je šel z očetom po mestu, ko je zagledal zgradbo z rdečo lučjo. Vprašal je očeta:
"Očka, kaj je tu notri?"
"Tu si lahko moški kupi prijateljice!" mu je odgovoril oče.
Zvečer mali sinko ni in ni mogel zaspati, saj mu očetov odgovor ni dal miru. Razbil je svojega pujska, iz njega pobral drobiž in se napotil v javno hišo.
"Kaj pa delaš tukaj, mali?" ga je ogovorila šefinja bordela, ko je vstopil v prostore.
"Slišal sem, da lahko pri vas kupim prijateljice," je rekel mali.
Šefinja bordela se je znašla in mu namazala kruh z marmelado ter mu rekla, da se temu reče prijateljica. Ko se je sinko vrnil domov, ga je oče vprašal:
"Kje si pa bil?"
"Bil sem v tisti hiši z rdečo svetilko in si kupil prijateljice."
Oče je bil šokiran, ko pa je prišel k sebi, ga je le vprašal:
"In kaj si tam počel?"
"Pet sem jih zmazal, šesto sem pa samo polizal!"
08. maj 2013
Gospa pri blagajni železniške postaje kupuje vozovnico za vlak:
"Karto za Drago, prosim!"
Blagajničarka išče po računalniku, kje je postaja Draga, potem pa le vpraša:
"Kje pa je ta Draga?"
"Tamle v kotu stoji in liže sladoled!"
08. maj 2013
Deklica v vrtcu je rekla fantku:
"Zdaj pa vem, zakaj ste dečki pri teku hitrejši od nas, deklic. Imate prestavno ročico in kroglične ležaje!"
08. maj 2013
PROSIM ČE VETE KAKŠN VIC GA NAPIŠITE AU kupirite
08. maj 2013
09. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg