Forum
u77186
u77186
tukaj pišite vice koker je tale zakaj je janezek vzel v poščavo oken ? to bote takoj ogotovili
02. marec 2012
Zakaj blondinka naga leži na cesti?
02. marec 2012
so slovenec hrvat in italjan in reče italjan jz zastavo ko cel svet pokrije pa rece hrvat jz mam celado ko cel svet pokrije pa rece slovenc jz mam pa medveda ko se v celado poserje z zastavo pa rt obrise
02. marec 2012
u77186
u77186
zakaj blodinka razbije oken zato ker jo zanima kaj je na drugi strani
03. marec 2012
Vojskovodja je imel govor pred nekim mestom.Med njegovim govorom nekdo kihne vojskovodja reče:"Kdo je kihnil?"Nihče se nejavi in vojskovodja postreli 1.vrsto od 4-h. Nato spet ta oseba kihne in vojskovodja spet vpraša:"Kdo je kihnil?"Odgovora spet ni dobil in postreli 2.vrsto.Nato med govorom spe ta oseba kihne in vojskovodja že spet vpraša:"Kdo je kihnil?"Nato ta oseba v 4.vrsti dvigne roko.Vojskovodja pa reče:"Nazdravje."
P.S.e opravičujem za slovnične napake
30. marec 2012
Resno se opravičujem za napake.
30. marec 2012
u82961
u82961
14 policajev piše test z enim vprašanjem: KATERI JE NAJHITREJŠI AVTO NA SVETU?
Prvi napiše Jaguar, drugi plonka od prvega, ker pa slabo vidi, napiše Januar, tretji plonka od drugega in si misli: “Bom malo drugače napisal, da ne bodo vedeli, da sem plonkal” in napiše Februar in tako do trinajstega, ki je napisal December. Za štirinajstega zmanjka mesecev in napiše: SREČNO NOVO LETO!
01. september 2012
u82961
u82961
Tri muhe v restavraciji
Pridejo tri muhe v restavracijo.
Prva naroči: “Drek s čebulo”.
Druga naroči: “Drek s česnom”.
Tretja pa pravi: “Jaz bom pa samo drek, da mi ne bo potem iz ust smrdelo”.
01. september 2012
u82961
u82961
2 črva
Se dva črva pogovarjata.
Pa eden vpraša drugega:zakaj si pa ti tako srečen danes?
Pa odvrne drugi:Tašča je odšla na ribolov.
01. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg