Forum
Če poznaš kakšn vic,šalo al karkoli smešnga napiš..plis**

Boš bral/a??Boš napisal/a kakšno šalo,vic??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. junij 2012
Kaj je to?
Podnevi laja ponoči pa plava?
Taščina proteza.
22. junij 2012
Sta igrala Olimpija in Barcelona. Vse karte so bile že dolgo razprodane.Na stadionu je sedel starejši možakar, ki je imel zraven prost sedež. Radovednež ga vpraša: Ata, zakaj imate pa tale sedež prazen. On mu odgovori: Ko sem kupoval karte, sem jo kupil še za ženo, ampak je na žalost med tem že umrla. Radovednež ga vpraša: Ja, ata, zakaj pa potem niste povabili kakšnega sorodnika? On mu odvrne: Nihče ni mogel priti, so vsi na ženinem pogrebu.
22. junij 2012
Pamet
Žena reče možu:
- Najin sin je zelo inteligenten, sigurno je dobil pamet od mene!
Mož odgovori:
- Se strinjam, meni je pamet ostala
22. junij 2012
“Kaj ti je med študijem povzročalo največje težave?”
“Odpiranje steklenic piva s kovancem!
22. junij 2012
u94182
u94182
jan pride iz šole in ga oče upraša kaj so delal u šol

JAN: pr kemiji smo se učili kako se izdela dinamit
OČE: lepo, kaj se boste pa jutr učili u šoli
JAN: kakšni šoli?
01. julij 2012
Janezek sedi ob cesti in meša drek. Pa pride mimo župan in ga vpraša kaj dela. Janezek odgovori:”Župana!” Župan ga pretepe in to pove duhovniku. Ko gre ta mimo Janezka, ga vpraša kaj dela. “Duhovnika!” mu odgovori Janezek. Tudi duhovnik ga pretepe. Oba z županom za ta pripetljaj povesta policaju, ki gre pri priči k Janezku. Vpraša ga:”Kaj je Janezek, a delaš policaja?” Pa odgovori Janezek:” O ne, premalo dreka!”
02. julij 2012
Pride Janezek v šolo pa učitlca reče: naj ustane tist k misl da je neumn pa neki časa nuben ne ustan pa le janzk ustane pa učitlce reče janzku : janzk zakaj mislš da si neumn.
pa janzk reče sej nism sam srce me boli k sam vi stojite!!!
02. julij 2012
Janezek in babica gresta v trgovino Janezek vidi na tleh 10centov in vpraša babico če lahko pobere babica je rekla:kar je na tleh se ne pobira potem gresta naprej Janezek vidi na tleh 50 centov in vpraša babico če lahko pobere babica reče: kar je na tleh se ne pobira potem gesta naprej in na tleh v trgovini je bananin olupek babica stopi na bananin olupek in babica pade na tla babica reče: Janezek pomagaj mi vstati Janezek reče: kar je na tleh se ne pobira in je Janezek odšel iz trgovine
02. julij 2012
Učiteljica vpraša janezka naj za domačo nalogo napiše 5 stavkov.janezek pa doma vpraša mamo povej mi en stavek pa mu mama reče bejš al pa te po glavi zarežen z vilco pa janezek napiše, pa gre do ateja pa vpraša povej mi en stavek pa ata reče ku te bom cajhngami po glavi kresmo pa janezek to napiše gre do sestre pa uproša če greta v kino pa sestra reče pa greva na poti vidita napis super men pa napiše greta dle pa sped vidi naslov kinkon brez jajc. na poti domov vidita crknjeno mačko pa vpraša janezek sestro če ji pomagata pa sestra reče sj je že crknala pa janezek to napiše. drug dan ga učiteljica vpraša povej mi en stavek pa janezek rače ku te bom z vilco po glavi užgal eno tako še pa greva kravnatelji pa janezek reče ku te bom z cajhngami po glavi vžgal pa reče učiteljica grema ravnatlu pqa janezek reča pa grema ravnatl vsroša janezka ka je on za njega janezek pa reče suprmen ko pa js za tebe pa janezek rače kinkon brez jajc ravnatlju se zmeša pa pede na tla. učitlca vpraša janezka a mu pomagata janezek pa ji reče eh sj je že crknu
02. julij 2012
02. julij 2012
u55962
u55962
kaj pomeni če gre črna mačka čez cesto?
da bi rada prišla na drugo stran!
02. julij 2012
u55962
u55962
prideta dva kamenčka do kamnoloma,pa reče eden: wow,kolk folka je tuki!
02. julij 2012
u55962
u55962
tale je mal nagnusn
gresta dva dreka čez cesto pa enga povozi avto,pa mu drugi reče: ej,driska,pejt greva
02. julij 2012
u55962
u55962
kaj je zeleno,a se ne vidi?
zelje za vogalom
02. julij 2012
u55962
u55962
zakaj nese policaj s sabo na plažo vrata od avtomobila?
da lahko odpre okno če je prevroče
02. julij 2012
u55962
u55962
kako damo policajeve možgane v velikost graha?
napihnemo jih!
02. julij 2012
02. julij 2012
Nič ne prekine nogometne tekme
Sta igrala Olimpija in Barcelona. Vse karte so bile že dolgo razprodane.Na stadionu je sedel starejši možakar, ki je imel zraven prost sedež. Radovednež ga vpraša: Ata, zakaj imate pa tale sedež prazen. On mu odgovori: Ko sem kupoval karte, sem jo kupil še za ženo, ampak je na žalost med tem že umrla. Radovednež ga vpraša: Ja, ata, zakaj pa potem niste povabili kakšnega sorodnika? On mu odvrne: Nihče ni mogel priti, so vsi na ženinem pogrebu
02. julij 2012
Hladilnik in pralni stroj:

Greta po cesti hladilnik in pralni stroj pa hladilnik povozi tovornjak pa si pralni stroj poje “Da pralni stroj do dlje živel dodaj kalgon”
02. julij 2012
Zgrešen gol:

Med evropskim prvenstvom-
Srednji napadalec: »Zelo mi žal, da sem zgrešil zanesljiv gol. Najraje bi samega sebe brcnil v rit!«
Trener: »Kar daj. Saj boš tako ali tako zgrešil!
02. julij 2012
u94182
u94182
dobre
02. julij 2012
haha..
06. julij 2012
u55962
u55962
kako lahko od smeha umremo,če je pa smeh pol zdravja?
06. julij 2012
u55962
u55962
06. julij 2012
u55962
u55962
zakaj okrogle pice vedno pridejo v kvadratnih škatlah?
06. julij 2012
06. julij 2012
dj povej zakaj pridejo pice v kvadratnih škatlah
06. julij 2012
u55962
u55962
ja sj nevem to je sm prašanje ane? hahahaha...
06. julij 2012
hahaha
06. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg