Forum
u78061
u78061
Napišite vice o janezku,TENKS
24. februar 2012
Janezek sedi ob cesti in meša drek. Pa pride mimo župan in ga vpraša kaj dela. Janezek odgovori:”Župana!” Župan ga pretepe in to pove duhovniku. Ko gre ta mimo Janezka, ga vpraša kaj dela. “Duhovnika!” mu odgovori Janezek. Tudi duhovnik ga pretepe. Oba z županom za ta pripetljaj povesta policaju, ki gre pri priči k Janezku. Vpraša ga:”Kaj je Janezek, a delaš policaja?” Pa odgovori Janezek:” O ne, premalo dreka!”

c:
25. februar 2012
Gre Janezek v pekarno pa vpraša če majo 100kg kruha.Pa reče pek da ne.Pa pride nasledn dan pa spet upraša če majo 100kg kruha.Pa spet pek reče da nima.Pa gre pek do šefa pa mu pove da bi rad en naročil 100 kg kruha, pa mu reče šef da mu ga nj speče.Pa pride Janezek tretji dan u pekarno pa upraša če majo 100 kg kruha pa reče pek da ma.Pa reče Janezek.Ja sam to sm hoto reč da ga bote težk prodal

c;
25. februar 2012
29. februar 2012
NEkega dne pride janezek domov. Gre v svojo sobo in ga dobi ven in si ga začne drkati. Ko si ga zdrka mu pride sperma. Nato v njegovo sobo vstopi nekdo. Nato ga vpraša. KAj pa delaš janezek? janezek pa: ko si ga drkam vedno mislim nate.
08. marec 2012
u85137
u85137
Janezek prlaufa h dedku in prav doma me tretirajo. pa prav dedek janezek reče se maltreterajo. janezek pa mene ne mal mene FEJSTtreterajo
05. april 2012
janezka vpraša učiteljica. janezek preštej mi do deset. janezek šteje. 2 3 4 5 6 7 8 9 10.
učiteljica reče. tale enka gre pa v redovalico.janezek pride domov pa ga mama vpraša.
janezek preštej mi do deset. janezek šteje. 2 3 4 5 6 7 8 9 10. mama ga vpraša. janezek kje
pa je enka. janezek reče. v redovalnici
07. avgust 2012
V šoli pri pouku matematike učiteljica vpraša Janezka:
"Janezek, na veji sedijo tri vrane, lovec eno ustreli, koliko jih še sedi na veji?"
"Nobena, učiteljica. Ustreljena pade, ostali dve pa odletita." odgovori Janezek.
"Janezek, narobe. Dve še sedita na veji. Ampak mi je pa všeč tvoj način razmišljanja." ga popravi učiteljica.
Janezek je nekaj časa tiho, nato pa dvigne roko:
"Učiteljica, sedaj bi pa jaz vas nekaj vprašal!"
Učiteljica malo premišljuje, kaj neki bo Janezek spet ušpičil, pa ji radovednost ne da miru in se odloči:
"No, Janezek, pa vprašaj!"
Janezek vpraša: "Takole, po cesti hodijo tri ženske in v roki držijo sladoled. Prva ga grizlja, druga ga sesa, tretja ga pa liže. Kaj mislite, katera od teh treh je poročena?
Učiteljica zardi in v zadregi, obgovori: "Janezek, mislim da tista ki ga sesa!"
"Učiteljica, narobe, tista, ki ima na roki poročni prstan. Ampak mi je pa všeč vaš način razmišljanja!", jo popravi Janezek.
Tovarišica otroke sprašuje, kako so prišli na svet.
Mojca: "Jaz sem prišla na svet tako, da sta se ata in mama poljubila."
Urska: "Mene pa so kupili v trgovini."
Jurcek: "Mene je pa štorklja prinesla."
Janezek: "Tršica, kaj mi, ko ze f*****, lahko gremo ven, da ne bomo poslusali teh oslarij
Pri pouku se učenci učijo novih besed. Pa prav tovarišica: "No učenci, povejte kako novo besedo na K !"
Pa Janezek takoj roko dvigne. Pa si misli tovarišica, Janezek zmeraj kaj pokvarjenga rece. "No, Tonček, pa ti povej."
Pa pravi Toncek: "Kokos!"
"Bravo Tonček," rece tovarišica, "no pa naj se kdo pove kako besedo na P !"
Pa Janezek spet prvi roko dvigne. Pa si tovarisica spet misli, da bo kaj pokvarjenga rekel, zato poklice Micko. Pa pravi Micka: "Piščanec!"
Pa jo tovaršica pohvali. Nato se pravi, da naj povejo se kako besedo na Z. Pa spet Janezek prvi roko dvigne. Pa si misli tovarisica, hja na Z pa ne poznam nobene kletvice, no bom pa Janezka poklicala. "Pa prav, no, pa ti povej, Janezek."
Pa pravi Janezek: "Zajec." ...nato pa hitro doda: "Ampak s polmetrskim ku*cem !"
Tovarišica v šoli vpraša Janezka, če zna našteti nekaj afriških živali.
Janezek premišljuje in premišljuje. Tovarišica mu pomaga: "No, jaguar..."
Janezek pa se spomni: "Ahaaa! ....februar, marec, april.
Janezek pride iz šole in mamo takoj razžalosti, ko ji pove, da je dobil eno enko pri matematiki, eno pri športni vzgoji in eno pri verouku.
"Zakaj pa?" ga ogorčeno vpraša mama.
"Pri matematiki je učitelj vprašal, koliko je 5x4, pa sem rekel 20. Potem je vprasal še, koliko je 4x5, pa sem rekel, da je isti drek."
"Nato smo pri telovadbi morali skakati enkrat po levi in drugič po desni nogi, jaz pa sem vprašal, če po sredinski tudi lahko."
"Pri verouku pa nam je zupnik govoril, da je Bog vsepovsod, jaz pa sem vprasal, ce v naši kleti tudi, in je rekel, da je. Aha, sem ugotovil, potem pa vem, kdo nam jabolke krade."

Učiteljica glasbe sprasuje prvošolcke: "Janezek, kaj je tvoj oška po poklicu?"
"Skladatelj!"
Učšiteljica se veselo nasmehne: "Res? To pa je lepo."
Janezek: "Ja, ja! Drva sklada!"

Tovarišica sprašuje v šoli kaj je panika.
Miha odgovarja: "Poplave."
Ivan odgovarja: "Požari."
Franc odgovarja: "Potresi."
Jože odgovarja: "Plazovi."
Tovarišica: "A še kdo kaj ve?"
Janezek dvigne roko in rece: "Rdeša pika."
"Zakaj je rdeča pika panika," začudeno vpraša tovarišica.
Janezek: "Moja sestra vsak mesec naredi rdečo piko na koledar, zdaj je pa ni naredila ze tri mesece in je v hisi taka panika!"

Janezek: "Kateri šport je najbolj varen?"
Ata: "šah."
Janezek: "In kaj je najhujša poskodba pri šahu?"
Ata: "Izpah čeljusti zaradi zehanja."
07. avgust 2012
Poredni Janezek vprasa mamico:
- Mami, kaj si pa najbolj zelis za rostni dan?
- Rada bi pridnega otroka!
- Joj, potem bos morala cakati, da se vrne očka iz Nemcije.

je imel janezek mobitel in ga je izgubil.. pa je to doma povedal in so ga začeli iskati.. pa ga nikjer niso našli.. pol se pa janezek spomni pa začne pokličimi pa mo videli kje se bo mobitel oglasil.. pa oni pokličejo! pa se na mobitel zglasi njegov bratranec lojzek ( ki je bil težki fuzbaler..) pa pravi lojzek ja kaj nisi ti janezek mrtev al kako? pa janezek začne ja saj sem mrtev samo zdaj sem v nebesih! pa začne lojzek ja kaj pa te delaš tam gori? pa začne janezek sv. petru dvor pometam! pa začne lojzek jenezek kaj še bi lahko ti pogledal kaj bo pa jaz čez nekaj časa delal tam gori? reče janezek vredu bom pogledal pokličem te za 3 dni..
kliče janezek pa pravi: veš lojzek sem pogledal kaj boš ti delal! mam eno dobro novico in eno slabo.. katero bi rad da ti prvo povem? pravi lojezek dobro povej prvo!
začne janezek: ja fuzbal boš špilo tu gori.. lojzek pravi: super to obvladam! začne janezek: zaj pa še slaba: ja toto soboto že maš prvi trening!
ma janez doma papigo.. in ta papiga se nenehno dere DOL S KUMONISTI! pa je janezek nikakor ne more vtišati..
in nekega dne dne dobi vabila na sodišče da njegova papiga žali komuniste..p janezek neve kaj bi naredo.. pa gre do prijatla frančeka ki ma doma tudi papiga pa ga povpraša kaj mu svetuje.. in začne franček: ti lepo prinesi tvojo papigo k meni mojo pa si nesi s sabo na sodišče! moja je namreč tiho..
in janezek pride na sodišče z frančekovo papigo!
pa pravi sodnik: "no papiga reči DOL S KUMONISTI" pa je papiga tiho.. pa še enkrat reče daj reči papiga: DOL S KUMONISTI" al papiga še vedno nič...
nato pa po 1 minuti začne papiga: BOG USLIšI VAšE PROšNJE!
07. avgust 2012
janezek se v šoli uči črko a a govori o namesto a,učiteljico je
uprašau če lahko gre na wc učiteljica reče ne,ko je odmor zagleda lukno in notr ga vtakne prvu se poščije pol zkrči aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa učitlca o janezek rekel si a zakaj ker odcpodaj mesnica,doma se je šov stušjrt in j rekla mama ki imš pa tiča janezek reče tata ga jej u solati glej tata
10. avgust 2012
EVO TI VICrvi dan:
Uciteljica: “Kaj ste vceraj kosili ?”
Ucenci: “Zrezke !”
Janezek: “Fizolova juha…”
Drugi dan:
Janezek: “Fizolova juha…”
Tretji dan:
Janezek: “Zrezke !”
Uciteljica: “Koliko zrezkov pa ste pojedli ?”
Janezek: “Tri zajemalke!
21. oktober 2012
NE BO VAM TREBA DAJAT VICEV GOR K JIH BOM JS DAJOVU
21. oktober 2012
Učiteljica reče v šoli: Učenci, jutri naj vsak prinese v šolo nekaj, kar se da v usta.
In vsak nekaj prinese: Eni bonbone, drugi čokolado, tretji dudo, itd…
Pa pride učiteljica do Janezka: Janezek, kaj pa ti skrivaš pod mizo?
Janezek pokaže luster.
Ja, Janezek, od kdaj pa se daje luster v usta, se začudi učiteljica.
Kaj, da ne. Včeraj je moj oče rekel mami zvečer v spalnici: Daj, ugasni že ta luster, da ti ga dam v usta!
21. oktober 2012
Pri pouku glasbene vzgoje si je razred ogledoval velike cerkvene orgle.
Učitelj vpraša: No, Janezek, pa nam ti povej, zakaj imajo orgle v cerkvi bele in črne tipke?
Janezek nekaj časa premišljuje in potem odgovori: Ja, bele so za poroko, črne pa za pogreb.
21. oktober 2012
V šoli so se učili sklanjanje in Janezka pokličejo k tabli. Janezek, kako se sklanja dedek? Brez kozmo diska zelo težko!
21. oktober 2012
V šoli se spet učijo rime. Učiteljica: Kdo nam bo povedal kakšno rimo? Spet dvigne roko samo Janezek.
Janezek: V morju stoji gospod Jurca, mu voda sega do kolen.
Učiteljica: Ja, dobro, kje pa je rima?
Janezek: Saj bo rima, ko bo plima!
21. oktober 2012
Učitelj: “Janezek, nastej mi tri živali iz Afrike !”
Janezek: “Lev in dva krokodila
21. oktober 2012
Po dobri fizolovi pojedini pride Janezek v šolo. Reakcija se pricne in je razumljiva. Ko tako, med poukom izdatno prdne, ga uciteljica nazene iz razreda. Janezek razmislja: “Dobro, kazen ze razumem, ne razumem pa – zakaj so drugi ostali v razredu ?!”
21. oktober 2012
Pri slovenscini so se ucili pojme. Janezek je bil na vrsti, da izoblikuje stavek z besedo dvomim. Janezek odgovori kot iz topa: “Janez pod drevesom porivam Micko, vendar dvomim, da jo bo porinil na drevo
21. oktober 2012
Učiteljica glasbe sprašuje prvošolčke: Janezek, kaj je tvoj očka po poklicu?
Skladatelj!
Učiteljica se veselo nasmehne: Res? To pa je lepo.
Janezek: Ja, ja! Drva sklada
21. oktober 2012
Janezek: “Kateri sport je najbolj varen?”
Ata: “šah.”
Janezek: “In kaj je najhujsa poskodba pri sahu?”
Ata: “Izpah celjusti zaradi zehanja
21. oktober 2012
Janezek pride iz sole in mamo takoj razzalosti, ko ji pove, da je dobil eno enko pri matematiki, eno pri sportni vzgoji in eno pri verouku.
“Zakaj pa?” ga ogorceno vprasa mama.
“Pri matematiki je ucitelj vprasal, koliko je 5×4, pa sem rekel 20. Potem je vprasal se, koliko je 4×5, pa sem rekel, da je isti drek.”
“Nato smo pri telovadbi morali skakati enkrat po levi in drugic po desni nogi, jaz pa sem vprasal, ce po sredinski tudi lahko.”
“Pri verouku pa nam je zupnik govoril, da je Bog vsepovsod, jaz pa sem vprasal, ce v nasi kleti tudi, in je rekel, da je. Aha, sem ugotovil, potem pa vem, kdo nam jabolke krade
21. oktober 2012
janezek vpraša ka delaš ? mama pa reče čufte v dreku
26. oktober 2012
Učiteljica sprašuje učence, katere vrste papirja poznajo.
"Mojca?"
"Toaletni."
"Ja, Žiga?"
"Pisarniški papir!"
"Miha?"
"Smirkov papir."
"Ja, zelo dobro, Janezek?"
"Šnops pa pir!"
29. oktober 2012
Janezek vpraša očeta kaj so gostje očkamu reče pizde kaj so obešalniki in kaj je dnevna soba pizda materna.Potem pridejo gosti in Janezek reče:živjo pizde obleke dajte na kurce i pejdte v pizdo materno.
23. november 2012
Janezek vpraša župnika kaj je vrv kurc!Kaj je zvonec pička! In kaj so stopnice jajca! Janezka vpraša mama kaj se ti je zgodilo Janezekm potegnu na kurc mi je pička pala na glavo in sm se zvlu po jajcih!
27. november 2012
u142752
u142752
Greta Janezek pa mama v trgovino pa Janezek hoče sladoled in mama mu pravi:
Ne Janezek ne bova ga kupila ker če ješ sladoled postaneš okrogel in debel.
Ko pa se mama in Janezek vračata domov vidita nosečnico v 8 mesecu pa Janezek pravi:
Prav ti je kaj si ga pa lizala!
28. junij 2013
BABICA IN JANEZEK STA ŠLA V TRGOVINO IN JANEZEK NAJDE NA TLEH 1 cent in babico vpraša
-babi a loh poberem 1 cent
babi mu odgovori
-kar je na tleh se ne pobira
janezek in babi gresta na prej in janezek na tleh najde 50 centov in vpraša babi
-babi a loh poberem 50 centov?
babi mu znova odgovori
-kar je na tleh se ne pobira
gresta na prej in na tleh janezek najde bananin olupek,
babica stopi nanj in pade s strašnim treskom na tla!
prosi janezka
-prosim pomagaj mi vstati
janezek reče
-kar je na tleh se ne pobira!
in gre dalje.☺☻♥♠♣♦•◘○
29. junij 2013
u142752
u142752
ja poznam ga
01. julij 2013
u142752
u142752