Forum
Vici o Janezku
08. november 2010
Vi pište vice, ki jih poznate o Janezku bo kar jst začel.
08. november 2010
Janezek praša mamico kaj ima očka med nogami mama pa odgovoritičko pa gre janezek do očija pa ga upraša: kaj ima mama med nogami pa reče očka:gozd pa janezka zvečer tlači nočna mora p gre mamici in očku v spalnico ker pa mami in očka glih seksata rečeta janesku : nesemš gledat pod odejo pa janezek pogleda pa reče očka mami ptiček leti v gozd……………hahaha
08. november 2010
Gre Janezek v pekarno pa vpraša če majo 100kg kruha.Pa reče pek da ne.Pa pride nasledn dan pa spet upraša če majo 100kg kruha.Pa spet pek reče da nima.Pa gre pek do šefa pa mu pove da bi rad en naročil 100 kg kruha, pa mu reče šef da mu ga nj speče.Pa pride Janezek tretji dan u pekarno pa upraša če majo 100 kg kruha pa reče pek da ma.Pa reče Janezek.Ja sam to sm hoto reč da ga bote težk prodal.
08. november 2010
Pride Janezek v šolo pa učitlca reče: naj ustane tist k misl da je neumn pa neki časa nuben ne ustan pa le janzk ustane pa učitlce reče janzku : janzk zakaj mislš da si neumn.
pa janzk reče sej nism sam srce me boli k sam vi stojite!!
08. november 2010
Jst poznam še več vicov o Janezku sam vi še jih nekaj povejte.
08. november 2010
u30300
u30300
janezek v šoli...

in učitlca reče naj ostane tisti ki ima domačo nalogo.janezek je pa seveda klepetal s sošolcem in ni slišal kaj učitlca govori in je ustal k ga je učitlca uprašala ; kako je tvoj oče prišel skozi drugo svetovno vojno? janezek: .......mhmmm nwm......... učitlca: s čim tvoja mama ubije muho? janezek:mhmmmm nwm..... učitelca je .
janezek doma............

janezek:mami s čim ubiješ muho?

mama:z muholovcem.

janezek:oči kk si prišel skozi drugo svetono vojno z bombami!
09. november 2010
u30300
u30300
drug dan v šoli.......
učitlca: janezek ali si nardil dn?

janezek: ja

učitlca: s čim tvoja mama ubije muho?

janezek: z muholovcem

učitlca vredo.s čim je tvoj ata prišel skozi 2. svetovno vojno?

janezek: z bomami!

09. november 2010
u30300
u30300
_________________________________________________________________________________
ta prvi se navezuje na ta drugega.
_________________________________________________________________________________
pa tam ko piše: ''janezek: oči kk si prišel skozi drugo svetovno vojno'' je pol naprej oči:z bombami! prav? OK
________________________________________________________________________________
09. november 2010
u21616
u21616
Reče mama Janezku: Janezek, če boš lagal ne boš odšel v nebesa... Janezek pa ji odvrne: V nebesa res ne, v parlament pa!
20. november 2010
23. november 2010
u29592
u29592
hahahahaha
26. november 2010
u32311
u32311
zakaj janezek rad kopuje jagodni sladoled?
Ker njegova mama pravi da je roza barve zato,ker so notri rastopljeni srčki.
27. november 2010
hehehhehehe janezek pride v lekarno in vprasa prodajalko : imate mleko? predajalka :ne janezek: potem bi pa ocala
28. november 2010
janezek gre v trgovino za sex pa pravi trgovcu kupil bi rad eno napihljivo lutko pa odvrne trgovec a je nisi kupil pred 2 dnevi ja sem ja sem jo že porabil ... hah
03. december 2010
reče janezek
mama dedana sn ubil..
pa reče mama a si nor?!?!
mamo pa ja še pou bice u hladilniku
03. december 2010
tko ucitelca u soli da za DN 5 al pa 6 povedi. pa tko janezek gre gre do mame pa jo uprasa:mama a mi poves eno poved? pa mama rece utihn al pa ti bm vilco u rit zatlacla pa si janezek to zapise.pol pa gre do fotra pa ga uprasa ej fotr a mi poves eno poved? pa fotr rece in ronaldinio je zgresiu gol!!! pa si to zapise.pol pa gre do svojga brata k je lih naskakuou svojo punco pa ga uprasa ej brat a mi poves eno poved? pa brat rece no pa pejva lubica!pa si to zapise.pol pa gre do negouga tamalga pa ga uprasa:ej tamau a mi poves eno poved? pa tamau receza tarcana brez gat pa si to zapise.pol pa janezek gre mem cvetlicarne pa vid rozico ovenelo pa rece o ti oboga rozica ovenela pa si to zapise.pol pa u soli rece ucitlca:no janezek pa nam preber tvoje stavke.pa janezek rece:utihn ce ne ti bm vilco u rt zatlacu pa ucitlca zacne radirad pa zgres pa janezek rece in ronaldinio je zgresiu gol! pa ucitlca rece a greva k ravnatlnu janezek pa janezek rece no pa pejva lubica! pa greta k ravnatlnu pa tam ravnatel rece za koga se pa ti mas? pa janezek rece za tarzana brez gat! pa ravnatl u nezavest pade pa janezek rece o ti uboga rozica uvenela.
11. december 2010
hi ho dobra ane
11. december 2010
u13132
u13132
Ja čeprav je malo drugačna se men zdi
12. december 2010
u13132
u13132
Jst še vm enga:
Je janezku radirka padla na tla,pa glih v tistem trenutko učiteljica vpraša:učenci kaj bi napisala na moj grob če bi jst umrla?.pa janezek najde radirko pa reče: aha tu ležiš prasica!!!
haha
12. december 2010
hahahhahah

aha tu ležiš prasica!!!
hahahahahahha

16. december 2010
aalex dobra una u šoli z janezko učitlco pa ravnatlom!
17. december 2010
ja fuuuuul podobna no skor ista fora je tut qao na pogrebu...
no Janezku je umrla babica pa so šli na pogreb... tam je bil Janezek pa sorodniki pa župnik.. pa je meu Janezek glih en kovanc u rokah... babico so pa glih pokopaval pa župnik je neki govoru: počivaj v miru pa take scene... pa je Janezku kovanc padu na tla pa se je zapelu do babice.. pol je pa Janezek pršu do kovanca pa mu reku: a tuki ležiš kurba???? (sorry za kletvice)
27. december 2010
u13132
u13132
gre janezek prvi dan v solo in za sabo vleče polno torbo, ki je bila večja kot on.Ga vidi soseda in se pošali: ej torbica, kam vlečeš Janezka?
janezek se obrne in pogleda sosedo in pravi: ej gobec kam vlečeš ta staro?
27. december 2010
u13132
u13132
al pa tale je tadober
V šoli se učijo rime. Učiteljica vpraša, če kdo pozna kako rimo. vsi utihnejo, le Janezek ve rimo. Reče Janezek: V morju plava kit, iz vode mu gleda rit. Učiteljica reče: dobro janezek, samo drugič skrajšaj zadnjo besedo, da vic ne bo grd, naprimer V morju plava kit, iz vode mu gleda r. Saj bi vsi vedeli, kaj misliš. Učiteljica vpraša, ali še kdo ve kakšno rimo. vsi utihnejo, samo janezek dvigne roko. Janezek: Po cesti gre Franc iz Bleda, iz hlač mu kurac g.
27. december 2010
u13132
u13132
Je Janezek prišel iz šole pa je očetu povedal, da je dobil tri cveke in sicer iz telovadbe, matematike pa slovenščine.
Pa ga oče vpraša:"zakaj si pa dobil cvek pri telovadbi?"
janezek odgovori:"Ja tovariš mi je rekel, da naj dvignem desno nogo, pa sem jo dvignil, pol mi je pa rekel, da naj dvignem še levo nogo!"
Oče reče:"Ja a boš na kurcu stav?"
Janezek reče:"Ja sej sem jest tud to rekel, pa sem cvek dobil zato!"
Oče:"Ja zakaj pa si dobil cvek pri matematiki?"
Janezek:"Vprašala me je kolk je 3+2, pa sem rekel 5.POl me je pa vprašala še kolk je 2+3!"
Oče:"Pa sej to je isti kurac!!"
Janezek:"Sej sem jest tud rekel, pa sem cvek dobil!"
Oče:"Kaj pa slovenščina?"
Janez:"Ja morali smo napisat spis O Lepi sosedi!"
Oče:"A o tej kurbi?"
Janezek:"Sej sem jest tud tko rekel, pa sem vseeno dobil cvek!!!"
Res se opravičujem za kletvice
27. december 2010
01. januar 2011
u34333
u34333
V šoli pri pouku matematike učiteljica vpraša Janezka:
"Janezek, na veji sedijo tri vrane, lovec eno ustreli, koliko jih še sedi na veji?"
"Nobena, učiteljica. Ustreljena pade, ostali dve pa odletita." odgovori Janezek.
"Janezek, narobe. Dve še sedita na veji. Ampak mi je pa všeč tvoj način razmišljanja." ga popravi učiteljica.
Janezek je nekaj časa tiho, nato pa dvigne roko:
"Učiteljica, sedaj bi pa jaz vas nekaj vprašal!"
Učiteljica malo premišljuje, kaj neki bo Janezek spet ušpičil, pa ji radovednost ne da miru in se odloči:
"No, Janezek, pa vprašaj!"
Janezek vpraša: "Takole, po cesti hodijo tri ženske in v roki držijo sladoled. Prva ga grizlja, druga ga sesa, tretja ga pa liže. Kaj mislite, katera od teh treh je poročena?
Učiteljica zardi in v zadregi, obgovori: "Janezek, mislim da tista ki ga sesa!"
"Učiteljica, narobe, tista, ki ima na roki poročni prstan. Ampak mi je pa všeč vaš način razmišljanja!", jo popravi Janezek.
05. januar 2011
u34333
u34333
Tovarišica v šoli vpraša Janezka, če zna našteti nekaj afriških živali.
Janezek premišljuje in premišljuje. Tovarišica mu pomaga: "No, jaguar..."
Janezek pa se spomni: "Ahaaa! ....februar, marec, april..."
05. januar 2011
u34333
u34333
Janezek pride iz šole in mamo takoj razžalosti, ko ji pove, da je dobil eno enko pri matematiki, eno pri športni vzgoji in eno pri verouku.
"Zakaj pa?" ga ogorčeno vpraša mama.
"Pri matematiki je učitelj vprašal, koliko je 5x4, pa sem rekel 20. Potem je vprasal še, koliko je 4x5, pa sem rekel, da je isti drek."
"Nato smo pri telovadbi morali skakati enkrat po levi in drugič po desni nogi, jaz pa sem vprašal, če po sredinski tudi lahko."
"Pri verouku pa nam je zupnik govoril, da je Bog vsepovsod, jaz pa sem vprasal, ce v naši kleti tudi, in je rekel, da je. Aha, sem ugotovil, potem pa vem, kdo nam jabolke krade."
05. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg