Forum
jast bom pisala vice (če želite lahko tudi vi)
23. junij 2013
sta šla miha in lojze na morje pa začne miha na pol poti jeclat k-k-k-...pa reče lojze da ga ma dovol pa da mu naj poveko prideta na morje.pa končno prispeta.pa reče lojze: zdaj mi pa povej ka si mi prej hoto.
pa začne miha jeclat : k-k-k-k-k-kovčke sma doma pozabla.pa reče lojze. ka mi nisi mogo tega prej povejdat!?
pa greta naze .
pa na pol oti začne miha jeclat: h-h-h-h-h-h-h.....pa reče lojze da ga ma dovol pa da mu naj poveko prideta domu.pa končno prispeta.pa reče lojze: zdaj mi pa povej ka si mi prej hoto.
pa začne miha jeclat: h-h-h-h-h hecal sem se
23. junij 2013
u126912
u126912
a lahk o kakšnih zelo zelo zelo zelo zelo smešnih
23. junij 2013
hahaha petr reče janzku povej mi kok je preteku tvoj oče kok je dolg tanka pa kolk je sestrina rit velka pa se janezk pozanimapa mu je oče reku da je on preteku 42 kilometrov pa da je tank dolg 15 metrov pol je šou pa v sestrino sobo pa ji je zmeru rit pa je bla velka 5 centimetrou pa drug dan reče janezk petru tank je dolg 5cm moj oči je preteku 15 m sestrina rit je pa velka 42 kilometrov hahaha upam daa vm je smeš če jih hočte slišat več pejte na mojo temo divjaki našl jo boste tut na mojmu profilu
23. junij 2013
u126912
u126912
ok bom ampak bom tud na temu foromu pisala kej
23. junij 2013
u126912
u126912
ok
23. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg