učitelj vpraša žigata zakaj nimaš domače naloge zmankalo je elektrike kaj si delal v temi gledal sem televizijo brez elektrike imel sem svečo
03. oktober 2016
a ha
04. oktober 2016
opici je ime čita. mujo in haso se srečata tarzan reče mujotu to čita haso reče to ne čita.
09. oktober 2016
Gre Janezek k mesarju pa reče: A mate svinjske noge?
Pa mu mesar odgovori:
Ja mamo,mamo
Pa spet Janezek:Ja pol si jih pa umite.
16. oktober 2016
Po cesti se sprehaja policaj s psom. Mimo pride pešec in reče: ‘kam pa pelješ tega osla?’.’To ni noben osel’: odvrne policaj
Pešec pa:’ Kdo pa je tebe kaj vprašal?’
16. oktober 2016
Cool s.love.nija
06. november 2016
Rai
smešn vic s.love.nija
05. januar 2017
ja
13. januar 2017
Pride zenska k mesarju:
Zivjo, imate nogice?
Mesar:
Ne na kurcu stojim...
14. januar 2017
Pamet pa kva te briga gresta na sprehod. Pamet zače lulat.Pa gre za grmole lulat.Pa pride policaj pa vpraša kva te briga "kuko mu je ime".Pa mu reče "kva te briga".Pa ga policaj spet vpraša "kuko mu je ime".Pa mu reče "kva te briga". Pol pa poliaj praša "povej mi kuko ti je ime,če mi ne poveš boš šu v zapor". Pa mu spet reče "kva te briga". Pa ga policaj vpraša "ja ke maš pa pamet".Pa mu kva te briga reče "za grmole lula".

hahahahahahahahahahahahahahaha
14. januar 2017
vsi objavljate tako smesne vice hahahahahaha
16. januar 2017
ali si ti že kakšnjega
20. januar 2017
dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
mislim ja
23. januar 2017
Rai
Ko se je žena pozno zvečer vrnila s sestanka ob kavici, jo je mož vprašal: "O čem pa se pogovarjate med seboj same ženske?" "O istih stvareh kot vi moški ob točilnem pultu!" "Pa vas ni nič sram?"

Prijatelja, oba plešasta, se prepirata: "Ti si bolj plešast kot jaz!" "Kako naj bom bolj plešast, ko pa nihče od naju nima niti enega lasu več na glavi?" "Ti imaš večjo glavo!"
23. januar 2017
Rai
na 24 ur so ful smešni vici vsak dan nov
23. januar 2017
PolHa ha ha fullllll smešni vici!
11. februar 2017
u211414
u211414
janezek je šel k spovedi s kolesom pa mu župnik dovoli pustiti kolo pred cerkvijo ga bo angel varuh čuval. janezek gre v spovednico pa župnik reče, da naj ponavlja za župnikom; v imenu očeta in amen pa janezek ponavlja v imenu očeta in amen pa ga župnik vpraša kje pa imaš kolo
janezek odgovori: ja angel varuh ga čuva zunaj itak ni nič smešna ta šala
12. februar 2017
zakaj se blondinka smeji, ko udari strela?
zato, ker misli, da jo fotografirajo!
23. marec 2017
zakaj so kitajci in japonci tako napredni?
zato ker nimajo blondink!
23. marec 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg