Forum
my1
napiste vic.
najbolsi vic
bo zmagu.

ali bos sodeloval

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. oktober 2012
my1
sam trije vici bodo zmagali

ko bo na moj forum prislo

20 vicov (vsak napise enga,

al dva) nato bom odlocu zmagovalca
29. oktober 2012
my1
ne ponavljamo vicev
29. oktober 2012
my1
zakaj se blondinka
valja po trgovini ?

ker isce niske cene
primer
29. oktober 2012
29. oktober 2012
janezek se vrne iz šole zelo žalosten
mama ga vpraša zakaj si tako žalosten
janezek: zato ker sem dobil 2 dvojki
mama: saj jih lahko popraviš
janezek: ne ker so napisane z kemičnim svinčnikom
29. oktober 2012
UČITELJICA JE V ŠOLI DALA UČENCEMZA DOMAČO NALOGO SPIS Z NASLOVOM:MAČKA IMA DEVET ŽIVLJENJ.JANEZEK JE V ŠOLO PRINESEL SLEDEČO NALOGO:
Moja sestra in njen fant sta včerej zvečer sedela v dnevni sobi in klepetala.Potem je njen fant ugasnil luč in oba sta se začel poljubljati.
Mislim da je postalo moji sestri slabo,ker ji je fant segel pod bluzo,da bi čutil če ji bije srce.Ravnt tako kot vedno dela stric,ki je zdravnik.Toda ni bil dober kot stric,ki je zdravnik
kajti imel je velike težave.Ni znal najti srca in je mečkal kar dolgo časa naokrog.Jaz mislim,da je sestri od tegacelo postalo bolj slabo,ker je kar naenkrat začela težko dihati.Zaradi tegani več mogla več sedeti in oba sta se ulegla na kavč.Potem je sestra dobila vročino,saj je rekla daji je neznansko vroče.Njen fant je tudi najbrž dobil vročino,saj se je vlegel zraven nje na kavč.Obema je biloneznansko vroče.Tudi sam sem dognal,od kod ta vročina izvira,zaradi je bilo obema tako slabo.Iz jajc njenega fanta se je namreč izvalila velikanska glista.Videl sem kakoje zlezla iz odprtih hlač in se postavila pokonci skoraj navpično.Kaj takega še nisem nikoli videl.Bila je najmanj 20cm dolga.Ko je sestra videla strašno glisto, jo je postalo močno strah in dobila je velike oči in je široko odprla usta.Toda sestra je bila na vsak način zelo pogumna.Rekla je samo se,o devica marija usmili se me,nikar je skušala glistoubiti dala jo je v usta in ugriznila v vrat.Nato ji je mislila izsesati kri.Nato je seestra iz sebe dala smešen grgajoč glas in jo izpustila.Verjetno jo je glista ugriznila nazaj.Potem je sestra ponovno zgrabila in jo močno drezala, medtem ko je fant iz žepa vzel nagobčnik in ga glisti nataknil na glavo.Verjetno da nebi mogla več gristi in pljuvati .Sestra se je ulegla na hrbet in široko razširila noge in fant se je ulegel nanjo.Očitno sta jo hotela med sabo povaljati.Toda glista se je borila kot nora, oba sta jecljala in cvilila,da je bilo joj.Borila sta se s silo in kavč se je skoraj prevrnil.Po dolgi borbi sta naenkrat oba utihnila in obmirovala na kavču.Mislil sem,zdaj je glisa mrtva, saj je mlahavo visela iz nje pa je prišla drobovina.Sestra in njen fant sta bila utrujena, toda vseeno sta se poljubljala naprej.Menim, da od veselja ker sta premagala to strašno žival.Toda kakšen skok!glista še ni bila mrtva ampak je še živela!!Skočila je navzgor in se začela boriti...To isto se je ponovilo dokler moja sestra ni skočila nanjo in jo poskušala ubiti,tako da je s svojo zadnjico silovito udarjala po glisti.Kljub temu je bila šele po 35 minutahborbe končno mrtva.Fant je prijel mrtvi glisto in jo nesel v stranišče.
Pravijo, da imajo mačke deved življenj.Jaz pa sem včeraj ugotovil,da imajo gliste še kakšno življenje več kot mačke!!!
Janezek
29. oktober 2012
u105556
u105556
gasilec med požarom rešuje starejšo gospo.ko se dama skozi okno povzpe na lestev,ji gasilec svetuje,naj stisne zobe.Ona pajej!potem se moram pa vrniti! zobe sem pustila na nočni omarici!
hihi to je bil vic
29. oktober 2012
DVE BUTASTI VRANI
dve butasti vrani sedita na veji in se dolgočasita.Mimo se pripelje reaktivec in prva ga občuduje : uau,poglej kako je hiter! druga pa jo zavrne : tudi ti bi bila tako hitra,če bi ti rit gorela!
29. oktober 2012
jež se sprehaja po puščavi in se zaleti v kaktus in vpraša: mama si to ti
29. oktober 2012
29. oktober 2012
29. oktober 2012
u105556
u105556
pri veterinarju zazvoni telefon:
-na pomoč,mačka je pogoltnila bankovec za 100 evrov!
-prav, pridemo takoj.
trenutek za tem spet zazvoni.
glas v slušalki pravi:
-ni treba priti!bilo je saamo 5 evrov

in to je bil moj 2. vic
29. oktober 2012
u105556
u105556
29. oktober 2012
my1
jst nebom !sodeloval napisal bom vic

trener nogometnega kluba recea igrajte kot se nikoli
nato nogometasi zgubijo
trener rece:zakaj niste igrali kot se nikoli?
nogometasi:zato ker smo igrali kot se nikoli vsako tekmo smo zmagali
rekel si da igramo kot se nikoli in smo beden vic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. oktober 2012
u70855
u70855
so bile 3 kitajke. vsaka si je morala zapomnit 1 slovenski stavek. in so se odpravile na tržnico kjer je nekdo zaklical in kazal na njih : ''TRI DEBELE KITAJKE, TRI DEBELE KITAJKE!'' no ta stavek si je zapomnila prva kitajka. potlej se odpravijo v mesnico kjer nekdo reče : ''1000€ in meso.'' ta stavek si zapomni druga kitajka. nazadnje gredo še v lunapark kjer nekdo zakriči : ''JUHUHUUU!'' in ta stavek (no ja ni ravno stavek) si zapomni tretja kitajka. čez nekaj časa jih ustavi policist in jih povpraša : ''gospe, dobili smo klic da so nekje ropali. ali veste kdo je tat?'' tedaj reče prva kitajka : ''TRI DEBELE KITAJKE, TRI DEBELE KITAJKE!'' pa vpraša policist zmeden :'' ja kaj ste pa ukradle?'' pa reče druga : ''1000€ in meso.'' nato pa reče policist : ''potem pa greste v zapor.'' pa reče tretja : ''JUHUHUUU!''
29. oktober 2012
my1
dobra nezi777
29. oktober 2012
u70855
u70855
5 letni sin vpraša svojo nosečo mamo : ''zakaj imaš tako velik trebuh?''
mama odgovori : ''ker je notri tvoja sestrica''
sin ponovno vpraša : ''mami ali jo imaš rada?''
pa mama odgovori : ''ja in to zelo''
pa vpraša sin : ''ZAKAJ SI JO POTEM POJEDLA?!?!''
mama : O.O
moj drugi vic
29. oktober 2012
u70855
u70855
pa hvala
29. oktober 2012
my1
se11vicev
29. oktober 2012
VIC O DVEH RITNICAH

Se dve ritnici pogovarjata in reče prva:"Kaj če bi se midve poročili?"
Pa reče druga:"Ma brez veze ker greva za vsak drek narazn:"
29. oktober 2012
Neki partijski sekretar je po zaupnikih izvedel, da zupnik pripoveduje sale na njegov racun. dal ga je zapreti. ko so zupnika pripeljali na zaslisanje, ga je sekretar vprasal: “si ti tisti zupnik, ki se norcuje iz partije in njenih zasluznih clanov“. “da, jaz sem tisti,“ odvrne zupnik. “si res rekel, da se bo konca komunizma veselil ves svet.“ “res.“ “ti si ucen clovek, pa ne ves, da bo komunizem zavladal po vsem svetu in da bo trajal tisoc let.“ je jezno krical sekretar.“ tovaris sekretar, te sale si pa nisem jaz izmislil.
29. oktober 2012
Blondinka prosi znanega glasbenika za avtogram. On jo vpraša "res želiš da se ti podpišem na ta pomečkan listič"? Blondinka odgovori "ja, saj ga bom doma prepisala"
29. oktober 2012
my1
se9vicev
30. oktober 2012
SE PELJETA JANŠA PA KRESALOVA Z LETALOM.
PA REČE JANŠA: VRŽEM 100 EUROV DOL PA OSREČIM ENEGA SLOVENCA!
PA REČE KRESALOVA: VRŽEM 2X PO 50 EUROV DOL,PA OSREČIM DVA SLOVENCA.
POTEM SE PA OGLASI PILOT,IN REČE: VRŽEM VAJU OBA DOL,PA OSREČIM CELO SLOVENIJO!!!

JANEZEK VPRAŠA OČETA KAJ JE TO DEMOKRACIJA.
OČE REČE: GLEJ MAMA JE DRŽAVA,JAZ SEM VLADA,SLUŽKINJA JE DELOVNI RAZRED,TI SI LJUDSTVO,TVOJ MLAJŠI BRAT PA JE PRIHODNOST.
PONOČI PA SE JANEZEK ZBUDI ZELO LAČEN.PA SLIŠI MLAJŠEGA BRATA DA SE JOČE.PA GRE POGLEDAT.VIDI DA JE CEL POSRAN,PA HOČE ZBUDITI MAMO,A MAMA SPI KOT
30. oktober 2012
my1
se 7 vicev
30. oktober 2012
JANEZEK VPRAŠA OČETA KAJ JE TO DEMOKRACIJA.
OČE REČE: GLEJ MAMA JE DRŽAVA,JAZ SEM VLADA,SLUŽKINJA JE DELOVNI RAZRED,TI SI LJUDSTVO,TVOJ MLAJŠI BRAT PA JE PRIHODNOST.
PONOČI PA SE JANEZEK ZBUDI ZELO LAČEN.PA SLIŠI MLAJŠEGA BRATA DA SE JOČE.PA GRE POGLEDAT.VIDI DA JE CEL POSRAN,PA HOČE ZBUDITI MAMO,A MAMA SPI KOT
30. oktober 2012
se opravičujem hotel sem samo napisati prvi vic drugih dveh ne štejte
hvala
l.p.
30. oktober 2012
my1
se 7 vicev
30. oktober 2012
so bile vse vrste zivali na sestanku. pogovarjajo se in premislujejo kako bi prisle cez reko polno krokodilov.
vprasanje: Kako lahko pridejo cez reko polno krokodilov??
odgovor: ni jim treba iti saj so vse zivali na sestanku
30. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg