Forum
a poznaš vic v prvem vagonu?
ne
js tut ne ker sem bil v drugem
27. december 2014
oče kupi detektor laži ko janezek pride domol ka upraša kokiko je pisal slovenščino janezek reče 5 robot se strese janezek odgovori 4 robot se strese oče reče ko sem bil jaz tvojih let sem domol nosil same petice robot eksplodira
27. december 2014
so na letalu vojak,mizar in čevljar pa reče vojak čevljarju dej ti kak čevl dol vrš ko jih maš tuk pa ga vrže pareče čevljar mizarju dej ti kako mizo dol vrš ko jih maš tuk pa jo vrže pa reče mizar vojaku dej ti kako bombo vrš dol ko jih maš tuk pa jo vrže pa gre vojak po mestu pa sreča enga fantka ko se joka pa reče dons je mojem atju na glavo čevl padu pa sreča eno punčko ko se joka pa rečedans je mojem dedju na glavo miza padla pa sreča eno punčko ko se ful smeje pa reče ka pa je tak smešn dans je učitlca tak prdnala da je cela šola eksplodirala
27. december 2014
27. december 2014
so trije prjatli pa grejo do mesarja gre prvi pa je tema pa sliši zakoljem te narežem te pa zbeži ven pa gre drugi pa je tema pa sliši zakoljem te narežem te pa zbeži ven pa gre tret pa je tema pa sliši zakoljem te na režem te pa pržge luč pa vidi mesarja ko kole prašiča
27. december 2014
u168197
u168197
zlo so smešni
28. december 2014
u168197
u168197
js vem podobno
So trije ljudje, pa gre prvi v hišo pa sliši iz omare OLUPIM TE, NAREŽEM TE POJEM TE!
gre v hišo drugi
OLUPIM TE, NAREŽEM TE POJEM TE! spet sliši iz omare.
Gre tretji pa iz omare sliši OLUPIM TE, NAREŽEM TE POJEM TE! pa odpre omaro
in noter je opica ki ima banano!
28. december 2014
5 nextov nov vic
08. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg