Forum
Ime mi je Marja in stara sem 11 let in to je moja zgodbica:

Ko smo 1.2.2013 šli s pevskim krožkom na priprave smo se 7. in 6. razred igrali
flašo resnice . Potem pa je en fant imel izbiro ali naj poljubi mene ali drugo
punco (na lica) in je izbral mene. Takrat mi je ta fant postal zelo všeč. Kasne-
je smo se spet igrali flašo resnice in takrat so ga njegovi prijatelji zajebavali
da je v mene. Bila sem zelo vesela in videla sem da je ta fant zardel

Ko smo prišli domov, so ble počitnice potem pa je bila šola.Takrat mi
je njegova prijateljica povedala da je on v mene . Takrat sem spoz-
nala, da jaz na njega veliko mislim in, da to pomeni, da sem v njega.
Povedala sem njegovi prijateljici in ona je povedala to njemu. Za val-
entinovo mi je dal darilo in za dan žena in tudi jaz sem mu dala darilo.

Ampak žalostni del pa je, da se nikoli nisma pogovarjala...Niti malo,
le preko facebooka na facebooku mi je napisal da je preveč sra-
mežljiv. Jaz sem mislila, da se bova kdaj v živo pogovarjala ampak
se nisva, zdaj pa je konec šole... 2 mesca ga ne bom videla in ver-
jetno ne bo več v mene... Upam, da se bova kdaj pogovarjala.
Hvala, če ste prebrali
01. julij 2013
u140082
u140082
next!!!!!!!
01. julij 2013
next
01. julij 2013
u116641
u116641
next
15. julij 2013
u84435
u84435
neeext
15. julij 2013
nadaljevanje...

zdaj ko so počitnice se nisma čisto nič videla ampak jaz sem še vedno fuul v njega...potem pa pride en dan njegova prijateljica mi je rekla da on NI več v mene. bila sem fuuul žalostna.

Nisem mogla verjet da je vsega konec saj sem mislila da se boma naslednje leto pogovarjala ampak zaman...cele dneve sem bila samo v sobi in se jokala.en dan sem mu napisala sporočilo da ga pogrešam in podobno on je sporočilo videl ampak mi ni odpisal, vedela sem da me sovraži! napisala sem mu zakaj mi ne odpisuje in še enkrat enako. ko je bil dosegljiv sem mu napisala hej mi spet ni odpisal potem pa mi je napisal o menla sma se ampak nič posebnega...

obupala sem nad vsem

16. julij 2013
next
16. julij 2013
u140082
u140082
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!! ful dobro!
16. julij 2013
u116641
u116641
next
17. julij 2013
nextttttt <333333333333333333
19. julij 2013
zdaj med počitnicami smo se z prijateljicami dobile v ep-ju bilo je ful fajn, kupovale smo šle smo v mcdonald's in se slikale ter se zabavale potem pa nisem mogla verjeti

tam je bil fant v katerega sem zaljubljena! hkrati sem bila šokirana in vesela videla sem da je šel v hervis in s puncami smo jim sledile mislila sem da je že šel ven iz trgovine kr naenkrat pa se zaletim in obrnem in vidim da je on!! nisem vedla kaj naj naredima samo rekla sem zdravo! kaj pa ti tu delaš? on pa je sramežljivo rekel nič...videla sem da je zraven še ena punca postala sem zelo žalostna...sej vem da lahko ima punco ampak vseeno sem bila prestrašena! samo stekla sem stran in poskušala pozabit na to. on je pritekel za mano in mi začel razlagat da to ni njegova punca ampak njegova sestrična odleglo mi je in kr naenkrat sem ga objela! nevem zakaj počutila sem se tako noro in samo rekla oprosti! in spet šla...

če hočete slišati kaj se je potem zgodilo napišite next! (3x next)
31. julij 2013
u116641
u116641
next
31. julij 2013
u140082
u140082
Next(ja to je resnično,marjici se je to zgodilo v pričo nas)
31. julij 2013
u84435
u84435
neeeext
01. avgust 2013
next
01. avgust 2013
.....nazaj k prijateljicam.šle smo v svojo smer ker nisem hotela, da misli, da sem še vedno v njega zaljubljena...nisem se mogla zabavat, ker sem vedno mislila na njega...zdelo se mi je kot da bi me zalezoval saj je vedno hodil za nami.kar naenkrat je prišel do mene in me objel! rekel je, da je opazil kako sem vredu in me poljubil na lica.bila sem brez besed in tam stala kot kip.rekla sem mu, da nevem kaj naj rečem in je rekel da me razume.rekel je, če greva skupaj v kino in seveda sem rekla ja! prijateljice so bile vesele za mene in zato jih imam rada.v kinu sva sedela in jaz sem bila čisto tiha.objel me je čez rame in mi prišepnil: bi bila moja punca?prišepnila sem mu: seveda in ga poljubila na usta od zdaj najprej se vedno dobivama in sem zelo sproščena saj se je tudi on spremenil in ni več sramežljiv. od zdaj naprej sem najsrečnejša punca na svetu

15. avgust 2013
u140082
u140082
Awww!
15. avgust 2013
u84435
u84435
Awwwwwwww
15. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg