Forum
Jaz sem Miha.Živim samo z svojim bratom Janom.Mama nama je umrla v prometni nesreči,oče pa je imel raka in je umrl.Mama in oče sta nama zapustila veliko denarja a sva ga hitro porabila za veseljačenje zelo drago opremo hiše in tako naprej.Zmankalo nama je denarja za hrano zato sva prodala nekaj pohištva.Kmalu pa je na najin dom prišel poštar.Pogovor med poštarjem in mano(M:jast P poštar)

P:Vidva imata še nekaj položnic.
M:Ali veliko?
P:Zelo veliko dolžna sta kar miljon evrov.
M:Ampak toliko je draga vsa hiša in vse stvari revna bova če nama to vzamete.
Pruge žal ni.

Nato sva mu morala izročiti vse kar sva imela in postala sva rečeno barača ampak ker nisva nič dobila z baračenjem sva žal morala jesti travo in rastline.Enkrat pa sta mimo prišli dve dekleti vprašali sta če bi slučajno lahko bili skupaj in sva privolila.Dekleti sta se predstavili ena je bila Marija druga Vesna.Jaz sem se zaljubil v Marijo brat pa v Vesno.In pri njiju se je pa Marija zaljubila v brata Vesna pa vame.Marija je vprašala če sva brez vsega in jaz sem ji razložil kaj se je zgodilo.Janu(bratu)je prišlo na misel da bi si našli službo in si kupili čez čas hišo pohištvo ampak tokrat bol poceni in pa tudi seveda hrano.Marija je povedala da sta z Vesno študirali za šiviljo Jan se spolni da je on študiral za zdravnika jas pa se spovnem da sem študiral za veterinarja.Vsi se takoj odpravimo iskat delo.Jan ga najde prvi jaz drugi Marija in Vena pa zadnji.Jan je imel na teden plačo 50 evrov jaz isto Marija in Vesna pa 100 evrov na 5 oblek + tega da šivata doma..
Nadaljujem kmalu..
17. april 2011
Aja upsi tam ko je smešek je :
17. april 2011
Nobenga komentarja? jutri pa nadaljujem
17. april 2011
Ne bom nadeljevala..
20. april 2011
coll za zdej pol bomo pa še vidli
10. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike