Forum
pripovedovala bom v rojstnem dnevu ene prijateljice kakšno veliko zabavo je imela v klubu z diđej pa je bva najbolj priljubljena pa so vsi šli na njeno zabavo tud en fant ko je mn ušeč pa tk taki zapleti aja pozabla sm povedat da sm jaz amy moja najboljša prjateljica je pa ellenor moja sovražnica je michel fant v katerega sem zatreskana mu je ime pa Tom.in michel je najbolj priljubljena na šoli.imam mamo evo atana reymona sestrico Jini ali naj naprej pripovedujem ali ne zato je pa anketa

ali naj nextam

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. november 2010
u29018
u29018
next
21. november 2010
ok
22. november 2010
je bil ponedeljek zelo zelo se mi je mudilo v šolo zato sem se v petih minutah sprajla v šolo skupaj sma šle z ellenor tudi ona je bila v toma ampak mi ni želela povedati zato sem naskrivaj brala njen dnevnik no pustimo zdaj to ko sma z ellenor hodile v šolo sem na tleh zagledala 2 evra pobrala sem ga in rekla ellenor poglej greva po šoli v trgovino ona je rekla da ja in končno sma prišle do šole zagledala se toma in zardela do ušes danes sem bila oblečena v modre kavbojke in belo stajco in črn top no ellenor sem bila lepo oblečena ellenor je imela kratko modro krilo in dokolenke ter svetlo zeleno majico no michel je pa kot vedno imela hlačke kratke ter majčko do popeka v popeku je imela uhan zato ga je rada pokazala vsi fantje na šoli so še dolgo gledali za njo no pa sma končno prišle v šolo tedaj pa...
22. november 2010
u1374
u1374
kr neki dolkčas
22. november 2010
u29483
u29483
fuuuj
22. november 2010
ka je pa taj bolš
22. november 2010
issa ljubim te al ka mislim
22. november 2010
next
22. november 2010
pa nextajmo
22. november 2010
sem vam že povedala da je tom z michel no zdaj veste
22. november 2010
tedaj pa je tom rekel michel da je neljubi skoraj se skočila od veselja ampak sem se zaderžala poslušala sem še naprej kako je rekla michel katera je pa lahko boljša od mene rekel je ena pač za kratek čas sem pomislila da misli name ampak sem si sama sebi rekla zakaj bi mene ko sem tako grda.šolski zvonec je pozvonil hitro sem poiskala ellenor ki se je z merry in polly pogovarjala v šminkah rekla sem ji zvone hitro prvo uro je angleščina seveda je vedela da angleščina ni moj najljubši predmet. končno sva prišli v angleško učilnico tedaj pa se je jona jokala stekla sem k njej in jo vprašala kaj je bilo za začetek ni nič rekla pogledala sem michel videla sem njen obraz zdel se mi je čuden tudi takrat ko je ellenor zafrkavala je imela enak obraz joni sem rekla pojdiva na stranišče na srečo je pokimala stekli sma do stranišča ampak nama je pot prikrižala učiteljica za angleščino hitro sem se zlagala da se je jona polila in da greva zamenjati majico danes je bila dobre volje in nama je pustila.ko sva prišle na stranišče sem jo vprašala kaj je ti je michel kaj naredila jona je bila tiho ampak je vseeno spregovorila ampak bolj potiho rekla je ja se mi je zdelo kaj pa začela je jokati no nimava dosti časa kaj povej rekla je:šla sem po hodniku in zagledala michel rekla je v soboto imam rojstni dan prideš rekla sem ja dala mi je vabilo na njem je pisalo spizdi mala nikol te nebi povabila in ne slini se za mojim fantom kot se amy prehitela sem jo in ji rekla...
22. november 2010
u1374
u1374
ma kr neki eej tamala nehi pisat k je kr neki pa sam tok da je se isa tkm bolš od tega!!
22. november 2010
nextam
23. november 2010
michel debilka mala ona je ne ti jona.Jona nekaj pomembnega ti moram povedati tom je pustil michel jona je čudno pogledala in rekla kaj njo nebi nobeden fant pustil odgovorila sem nevem mogoče no pohitima če ne boma imeli neopravičeno jona se je strinjala in si obrisala solze stekli sma v razred.učiteljica je delila kontrolke.po tiho sem si rekla ojoj nebo dobro.jona se je hitro usedla tudi jaz.jona je sedela zraven britney jaz pa z ellenor.ellenor sem po tiho vprašala če je že povedala moje ime rekla je da ne vprašala sem jo kaj pa tvoje rekla je ja čista 5 končno je poklicala moje ime res sem se zelo učila tako da sem jaz in ellenor držale pesti.nato učiteljica reče amy najboljša si bila 5 vse točke skoraj sem skočila od veselja ampak tako sem se zaderžala.za mano je bil navrsti tom tudi on je imel vse točke.ko je včiteljica povedala vse ocene je tudi nam trem meni tomu in jin povedala da smo v nekem krožku za neko tekmobanje nisem jo razumela pa bo že ko je pa rekla da bo v sredah zjutraj sem pa rekla zelo naglas neda se mi zjutraj zbujat res sem v šolo prihajala pozno učiteljica je bila stroga in me je napisala tako ali tako je to takšen mali problem din dan don končno zvonec hitro smo vsi odhiteli v slovensko učilnico na poti do tja sem ellenor vprašala če ona ve koliko je dobila michel rekla je 4 začela sem se smejati kako lahko takšna punca dobi 4 sihr je bila jezna prva 4 ojoj toda ta pogovor je slišala michel in rekla izvoli vabilo za rojstni dan in mi dala vabilo in ellenori tudi na vabilu ni pisalo tako kot je joni ampak normalno povabilo v soboto 23.11.2010 ob 13.00 v klubu san lola prosim bodite lepo oblečene lp michel
23. november 2010
next next next colll najboljša
23. november 2010
alla
23. november 2010
u32327
u32327
next next
24. november 2010
u26263
u26263
fajn
24. november 2010
u28644
u28644
ma ni dobr sori
24. november 2010
u28644
u28644
lah pa za druge nextaš oki?
24. november 2010
u26076
u26076
KULLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL...NEXTTT!!!NUJNO!!!KER BOM UMRLA ČE NOVŠ NAPISALA!!!
24. november 2010
ja saj bom sam zaj nmorem k se mam za učit
25. november 2010
u21760
u21760
obvezno next-i
27. november 2010
ok
28. november 2010
mislila sem da me bo skoraj kap ko sem prebrala BODITE LEPO OBLEČENE no če ne bi bilo na rojstnem dnevu toma si bi dala nase kakšno cipo ampak ga je povabila.nevem zakaj ampak sem komaj čakala da je sobota dnevi so se vlekli in končno petek v šolo sem prišla kot vedno v kavbojkah in rdeči majici ellenor mi je rekla kot vedno me spomne na kontrolko danes pa je rekla če imam zraven 10EUR rekla sem da imam ona tudi saj veste darilooooooooo dans imamo samo 5 ur in je hitro minilo šle sma v trgovino na njej je na veliko pisalo ZLATARSTVO SOL LUCIJA nevem zakaj je v našem mestu vse na sol,son,sen,sij pač vse mora biti na začetku takšna beseda no S.midve sma vstopile kr naenkrat pa...
28. november 2010
u29018
u29018
next
28. november 2010
zagledam mamo ki se pogovarja z tomovo mamo nekej sem slišala v frocih pa če pridejo kaj v nedelo na obisk (pogovor z nama z mamo)
m-mama tm-tomova mama j-jaz e-ellenor
j-kaj pa ti kle
m-kupujem ogrlico
j-aha slišala sem da pridejo wilsonovi v nedelo
m-ja
28. november 2010
nimam cajta jutr al pa v tork bom naprej se moram umit
28. november 2010
tm-se bosta z tomom malce pogovarjala
j-(zavlačujem pa koncno rečem)JA
m-kaj pa ti delaš
j-ma saj veš za r.d
m-aja
mama plača pa se tm in m poslovita midve z ellenor pa se zasmejiva in gledava uhane ter verižice jna koncu kupima neke pa kr neki uhana taki viseči so gr pa so smajliji pa še verižico ko ma gor tud smajli pa še eno bonboniero pa prstan
hodile sma že domol pa se nisma mogle zmenit katera bo ovila pa me je ellenor spomnila da je njena mama takša ko zavija darila pa jih izbira pa to pa ji rečem naj njena mama zavije pa se v soboto dobima pr meno obe se strinjama in hitima proti domuuuu
06. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg