Forum
No js sem Adriana živim v londonu stara se 17 pa hodim v drugi letnik.Nimam bff ali fanta bikas im EMO !!!Moja starša sta ločena živim pa pr mami,aja 2. letnik sem ker sn zaostala
21. oktober 2012
Driin driin zaslišim bodilko in spet se spomnim joooj danes je šola spet en najbol bedn dan vseh časov(ponedeljek!!!).Ko se oblečem in najem grem peški v šolo.Ko hodim vidim nekiga ta starga pa me upraša če sm od njega vnukinja OMG no pa nemorš a je čist glup!!!No čes nekaj časa pa pridem do zastarele zgradbe poimenovane šola.
21. oktober 2012
Ko grem po stopnicah vidim Lano (mojo sovražnico) pa reče glej no glej a si spet zastarelo modno kolekcijo izumla hahah,najrajši bi jo vžgala na faco pa bi ji tisti plastični nos pokno hahahh samo se ni to zgodilo na žalost

lina
21. oktober 2012

linina hiša(ne vejo kaj je streha hahah)[img]https://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSlaZq3TFEt4jTzb6ssrilj3zlCBw7LwY96CjqMiUZxg1lGkGW0NtybaOhn[/img] najina hiša z mamo(sva dokaj bogati)
21. oktober 2012
aja pa še mami

(ona je topmodel)
21. oktober 2012
no pa grem naprej pa se spomn spet matka grem v učlnco se usedm pride učitl not pa reče da smo dobi novo sošolkopa si mislm beda spet bo kera barbika prišlaNo pa stop ena punca not pa jo tak si mal ogledam pa vgotovim da ni brarbika ne hahah but she is normal peopel jejjjj
22. oktober 2012
Ona se je predstavla je rekla: jst pa sm Christina stara sm 17 pa iz new yourka smo se sem preseliliaja pol pa si je mogla mesto za sedet poiskat in glej no glej glih per men je bil prostor pa se je pri men vsedla ding dong ding dong WTF ka te to je ze pa pogledam na uro hhhh sploh nisn mogla vrjet celo uro je rabla da se je predstavla!!!
22. oktober 2012

Christina
22. oktober 2012
Nasledne 2h je bla slo beda pol zgo pol pa še kemija.Šla sm domov pa vidim Christino pa sm si mal rekla ja ona bi pa lah bla za menit pa sm šla do nje POGOVOR j-js pa c-Christina:
j-oj kak si?
c-vredi pa ti?
j-ma bo in a bi loh ble prjatlce aveš js nimam nobene prjatlce.
c-ja se veda lahk sej js v prejšni šoli nism mela nobenga prjatla razn fanta pa še tist me je varal
j-ok grem js baj
c-čauu
22. oktober 2012
no pol pa sm prša domov pa sm ugotuvila da sm sama doma kull!No vžgala sm komp pa sm šla na fb pa že vidim prošnji za prijateljstvo ena od Christine druga pa od enega fanta no obedve prošnji sm sprejela seveda.No in malo sm šla pokukat na njegov profil aja pa ime mu je Dennis Mclane in on je full cjut in on je glih te bil na fbji in sm ga kliknla
Najłn pogovor:
j-js d-Dennis

j-hej
d-hej
j-kak si?
d-ma ne glih najbolš ti?
j-ma bo,ka pa je blo???
d-ahh nič težave pač
j-pliss povej
d-no naj bo ugotovil sm da me je punca varala
j-joj res bogi pa sj bo sj te itak po mojem ni bla vredna
d-lej nevem no alo a te lohk neki vprašam?
j-ja itak!!!
d-skot si?
j-iz lublane dd
d-kull js tud ! in a se bi lohk dobila u parko v petek ob 19.00?
j-ja itak ok bom prišla !!!morn it bay
d-čau
23. november 2012
u112784
u112784
neeexxxt

opomba: kako da je adriana iz lublane če je pa iz londona
24. november 2012
kje pa piše da je iz lublane kr zele glih ne najdem da bi kaj pisalo?
24. november 2012
našla joj pomota iz londona sm ja samo sm se zmotla
24. november 2012
u112645
u112645
neexxxxxt
26. november 2012
jutri nextam
26. november 2012
u112784
u112784
nexttt
27. november 2012
ok zej mata tu next
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------No in ta tedn ni bil bedn kot vedno na srečo no najbolj kul pa je blo to da sn dobla bf .
V četrtek zjutraj sva šli s Christino skupaj v šolo in kot vedno vidim Lino na stopnicah in mi spet nekaj bolaniga pove js se ji pa končno postavim po robu in ji rečem da si nemore kaj bolšega zmislit ,da ma same take bolane!in ona končno vtihne:Vsi so pogledali koda bi zlune padli pomojem so si misli js ko itak nikol ne rečem nič pa kr naenkrat zmaj izbruhne iz mene.Ampak sem vedla ,da to še ni konec in seveda ko je bla malica sm se lepo najedla grem s pladnjom tja da ga pač dam ko ga morš .Jas lepo pladenj nesem in mi ena barbika nastavi nogo SEVEDA KAJ PA!!!in jas padem hrana pa na srečo pristane na Lini hahaha.Lina je pobesnela ona je vstala se zravnala in odhitela na stranišče tako kot vsaka barbika.
27. november 2012
Lina še ma dve prijateljici:

lana ni taka barbika

in pa Lara ona me je spotaknila

in še nekaj malega o teh treh Lini ,Lari in Lani

Lina je barbika ima 16 let je 2.letnik oz.se vse tri isto stare in vse hodijo v 2.letnik no ona je ful sexy za dede je že imela puno dedov je bogata TO JE VSE ISTO
27. november 2012
no vse so bagate pa to...
27. november 2012
pol ko se mi bo dalo še nadaljujem
27. november 2012
pa še lahk dobim mnenje ka je vredi al je beda kr prvič pišem pravlico?
27. november 2012
u112645
u112645
next pa ful je vreji
27. november 2012
tenx
28. november 2012
No in prišel je tisti dan FRłDAY!!!jej no ko se je končal pouk sva s Christino šle v šoping pa malo sn še rabla spremebe in hodle sva in hodle dokler je nise, zagledala:

mala spremembica:

28. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg