Forum
Hojla, sem Andie in sem nova na šoli. Imam že svojo najboljšo prijateljico, ime ji je Sarah. Ko sva se gugali na gugalnicah, me je vedno prešinila misel, da me nekdo nenehno opazuje. Mislila sem, da že kakšen bajsek zavaljen ko pa sem pogledala na šolske stopnice me je opazoval zelo lep fant.Sarah pa je rekla''Ulala, nekdo se je zaljubil, veš ta fant je najlepši na šoli, ime mu je Alen.'' Potem pa me nekdo vrže po tleh! Prav sem imela, dva sta me opazovala. Bajsek zavaljeni pujs in Alen <33.Pujs me je porinil in me hotel poljubiti jaz pa sem ga brcnila kamor je bilo potrebno, a ni odnehal ker sem bila v kratkih hlačah me je poljubil na nogo. Alen pa se je ta čas pogovarjal in ni opazil jaz pa sem zakričala '' POJDI DOL Z MENE ZAVALJENČEK! IN NEHAJ POLJUBLJATI MOJIH NOG!'' takrat je že k meni tekel prelep moj Alenček.Rekel mu je '' PUSTI MOJO PUNCO NA MIRU!''. Takrat je zbežal, Alen pa je rekel ''Ime mi je Alen, in če te smem vprašati bi postala moja punca?'' Jaz pa sem se onevestila.Zbudila sem se v njegovem objemu.Odšel je ker je imel eno uro prej pouk kot jaz, saj naši vedno pridejo prej.Pujsek je bil na žalost moj razred. In me je nenehno lovil.Sarah kot brihtna punca pa ga je spotaknila.Rekla sem ji ''HVALČI SARČHI!''
jst

09. junij 2014
opsala zgori je sarčhi

jst

09. junij 2014
Alen

09. junij 2014
2 al pa 5 nextov oz. 2 DO 5 nextov!
09. junij 2014
next
20. junij 2014
next
20. junij 2014
NEXZAM PA HVALA VAMA <3
20. junij 2014
next
21. junij 2014
nrxt
21. junij 2014
bom nextala pa hvala da berete <3 rada vs am
21. junij 2014
nextam v sredo kr grem na morje! BYEEEE
21. junij 2014
plis sm enga še plis
21. junij 2014
nexttt
21. junij 2014
okej
22. junij 2014
''ni problemaa'' je rekla z odločnim glasom.''je problem, ker me pujs lovi'', in res me je.Priznati moram, da je bil kar hiter.''brcnila te bom nehaj!'' sem rekla potem pa sem se ustavila saj sem tekla 0,5km na uro.zadihana sem odšla na klopco pri šoli, nanjo se je usedla tudi Sarah.''hitra puncaaaa, pridna punca!'' je začela sarah.''nehaj sram me je!''sem odgovorila, prišel je alen.''Pustila vaju bom sama,'' je rekla sarah.odšla sva na mesto kamor nii dosti kdo zahajal.počasi sva se pribljiževala, in pribljiževala ko je mrzlo zapihalo.alen me je objel, potem pa mi je posodil jakno.prišla je učiteljica kjer sva bila midva.''kaj pa se...''
**********************************************************************************************************
XOXOXO SE NADALJUJE...
22. junij 2014
next pa daljše nj bo drgač pa prfek
22. junij 2014
u174045
u174045
nexttttttttttt pa nej bo dalši
22. junij 2014
next
23. junij 2014
okej I love Julija
23. junij 2014
next
23. junij 2014
hvala ime lol za use vs
ime:lol
I love Julija
bolek lolek

in

Romantičatka<3
posvečam ta next :*
********************************************************************************************************
''kaj pa se gresta, tu se zbiramo učitelji.Mimogrede lep pozdrav na šoli ta nova'' je grdo izgovorila zadnji stavek.''to ni ''ta nova'' ampak je moja punca Andie''me je ubranil Alen''kaj za vraga?'' je rekla učiteljica''dober dan'' sma rekla in odšla v šolo.joj učili smo se zelo dolgo vsaj zame 1 leto.imeli smo kot vsak dan matematiko,biologijo,kemijo,športno,likouno... itd. sovražim šolo.ko sem hodila domov me je začelo zvjati v trebuhu.začutila sem občutek močnih rok, ki so me dvignile.bil je alan.''kok si me prestrašil srček'' sem rekla''ne znam bolje haha,'' je rekel in odšla sma k njemu domov.''si imela kakšnega fanta?'' me je začel spraševati''seveda, da ne alen,'' sem mu odgovorila.''JST SM MEU ŽE 5PUNC! ljubica nisi zame'' je rekel z resnim glasom,''kaj kako...kako...'' uzela sem torbo in odšla hotel mi je pojasniti, kar koli že mu nisem več zaupala.''KONČALA SVA!'' sem se obrnila in odšla naprej.''daj no pojasnjevati ti hočem Andie! prav pa sva končala!ČAW IGNORERI ME IDIJOTKA''(govoriim kot Alen)''kako sem ji lahko to rekel?'' me je spraševala misel na uho.''končala sta'' mi je odmeval glas v ušesih ustavil sem se in obrnil.''ciao punči'' sem ji rekel zadnjo ljubezensko kot vem besedo.žal mi je bilo, da sem ji mogel izdati da sem mel kar 5punc.odločil sem se poklicati DJ.''lej tko al tko bi izvedla da si meu 5 punc, stari ejga.'' je rekel ko sem mu vse povedal.''no sej sm mislu da ti lah zaupam sam si tud ti tak pa ne ti men ejga!'' sem rekel ker sem bil izživciran.dong dong se je oglašal telefon.''kdo je?'' sem rekel ''hei, upravičila bi se ti, mimogrede tu andie.'' je rekla jaz pa sem prekinil.''ne izvedel sem dans da DJ in Andie hodta kot punca in fnt?
*************************************HAPPY SLIKCE***************************************************
me

23. junij 2014
opsssssssssss...
23. junij 2014
next
23. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg