Forum
u42341
u42341
sm vidla ja sam k sta si z bratom toook podobna
13. julij 2011
13. julij 2011
next
13. julij 2011
next
13. julij 2011
u31885
u31885
next
13. julij 2011
next
13. julij 2011
u52544
u52544
nexttttttt
14. julij 2011
u29484
u29484
A mi narediš eno majhno uslugco
NeXttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. julij 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. julij 2011
u52465
u52465
next
17. julij 2011
next
18. julij 2011
danes zvečir nextam 100000 %..upam da vam je ušečč...
19. julij 2011
u53391
u53391
Next.!
20. julij 2011
It hurts but i`m still happy

Med tekom, sem stopla narobe in padla.. " auuuuuu", sem zakričala. Bolelo me je. Do mene sta hitro pritekla Sebastian in Reinaldo. Pomagala sta mi ustati vendar me je preveč bolelo. Sebastian.. krajše smo ga klicali Sebas, je hitro stekel v hišo po povoje. Medtem mi je Reinaldo previdno pomagal da sem se usedla na tla. Vsedel se je čisto blizu mene, me pogledal v oči in me uprašal: " Isaa.. si uredu?. Te boli??"
.." Ja, ja Reinaldo boli me..ampak bom že zdržala.".."Nesel te bom v sobo, okej?"..je uprašal. Samo odkimala sem, nič nism rekla. Dvignil me je in me nesel v sobo.

Odprl je vrata sobe in me spustil na posteljo. Usedel se je zraven mene in me zasanjano gledal. Ozrla sem se v njegove oči..ter malček pogledala naokoli in ga hitro pogledala nazaj in rekla: " Reinaldoo, kaj ti je? Zakaj me tako gledaš?".." Isa, mislim da..."
"Evo, prinesel sem povoje" je rekel Sebas ko je prišel v sobo.
"Jooooj, Sebas lih zdej si mogel prit? Reinaldo mi je hotel nekaj pomembnega povedat in ti.. hjoooj" sem rekla...
"No dobro, pridem čez nekaj časa nazaj", je odgovril nazaj Sebas....Vendar mu je Reinaldo hitro vskoču v besedo in rekel: " Ne, ne..Isa ni nič pomembnega..Sebas lahko ostaneš"...
Vsi trije smo se pogledali..(po resnici sem bila malo žalostna, mučilo me je kaj je hotel Reinaldo reč)..čez približno 1 minuto je Reinaldo ekel samo da se mu mudi in žalosten je odšel... Sebas me je uprašal kaj mu je, vendar mu nism znala odgovorit.
Povil mi je gleženj in naslednji dan sva z Sebasom oba šla v šolo. Pri vhodu sva se ločila in šla usak svojo pot. Žalostna sem bila zaradi Reinalda, ampak sem probala to skrit z lažnim nasmeškom. Najprej sem odšla do svoje omarice, kjer me je čakala najbolša prijateljica Dulce. Ona je tista, ki mi je vedno stala ob strani ko sem bila žalostna. In še zdej mi. To je ona:

Pozdravle sva se in takoj ko je vidla mojo nogo se je usa prestrašla in me začela use spraševat.
( I: Isa, D: Dulce)
D: Isaa, kaj se ti je zgodilo? Te boli, full? Zakaj me nisi poklicaala??
I: Ne, ne me ne boli..ma učiraj sem narobe stopla pri košarki in si zvila gleženj..
D: A..samo da ni kej hujšega..( nekaj časa me je gledala nato pa uprašala)...Isa, kaj je narobee?
I: Kako misliš, kaj je narobe?
D: Ja, že na daleč se ti vidi da si žalostna...in da to skušaš prikrit z lažnim nasmehom!
I: Ja, no prau imaš..Včeraj se mi je nekaj zgodilo in po tistem sem bila žalostna. Včeraj mi je nekdo hotel nekaj povedat in lih takrat je v sobo prišel Sebas.. in pol ni hotel več govorit in je šel domov :/
D: Čudno, tudi Reinaldo je prišel ceuu zasanjan, kot da ga neki rees muči.. sepravi da je bil tisto Reinaldo?
I: Ja, biu je ja..res nevem kaj mi je hotel povedat!
D: Najbolše da ga najdeš in ga vprašaš..pridi greve k pouku ki bo kmal zvonilo..

Odpravile sva se k pouku..Tam je biu tudi Reinaldo..pogledalala sem ga z veseljem, ampak tudi z žalostjo.Usedla sem se v svojo klop in se skušala osredotočit na snov vendar ni šlo..Čez nekaj časa... NADALJUJEM??
20. julij 2011
next
20. julij 2011
bom ja..sam očitno nihče ne bere :/.. kaj je slabo?
20. julij 2011
ne kej pa......next
20. julij 2011
next
20. julij 2011
next
20. julij 2011
u53391
u53391
Neext !
20. julij 2011
neeeeeext

všeč mi je da si gor dala sliko od šole v isi tkm+ in sliko reinalda iz ise tkm+
20. julij 2011
Hvala usem..
Y-kiss-Y: jaa .. gor je šola od rebelde..gledala sem rebelde in zdej gledam iso tk+..in jih obožujem,res so super..
..nadaljujem jutri..:*
20. julij 2011
NexT :3
20. julij 2011
neext
21. julij 2011
next
22. julij 2011
neeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. julij 2011
u42341
u42341
neeeeeeeeeeeeeext
22. julij 2011
Čez nekaj časa mi je zazvonil telefon. Imela sem ga na tiho delovanje zato je v mojem žepu vibriral. Hitro sem ga uzela in pogledala ter videla sms. Bila je neznana številka ampak sem ga useno odprla. Bil je Reinaldo: " Heej. spet js..oprosti za učiraj, mogoče me je malček preveč zaneslo z odhodom. Res te nisemhotel prizadet, oprosti". Tisti trenutek sem ga pogledala in on mene. Samo majhen nasmeešk se mu je prikazal na obrazu. Nasmehnila sem se mu nazaj in mu odpisala: " Ja no, mogoče te je res malček ampak nič hudega. Oprostim ti". In poslano.. čez nekaj sekund sem nazaj dobila odgovor: " Amm. bi šla danes kaj vn?" Sej če nočeš ni treba.. Ko sem hotela odgovorit nazaj, me je opazla profesorica. Pri priči sem ji mogla dat telefon, zato sem na en majhen listek napisala: Ja lahko..in sem mu ga neopazno vrgla. Vrgel mi ga je nazaj in na njem je pisalo: Danes, ob 19.00 pri glavni fontani . Mislil je to fotnano:

Pouk se je končno končal, z bratom Sebasom pa sva se odpravla domov. Veliko sva si zaupala.
( I=Isa, S= Sebas)
S: Isa, danes sem uprašal Julio. In od danes naprej sva par!
I: Resno?, ah hecaš me.
S: Ne no, resnooo!..
I: aaaaa, čestiiitam. objela sem ga in poljubla na lice.
S: To je ona, pokazal mi je sliko na njegovem telefonu:

I: Ful je lepa..
S: ja. No in kako gre kej pri tebi. Si se pogovorila kaj z Reinaldotom?
I: Ja, sem se..Danes sem z njim zmenjena za 19.00 pri glavni fontani..komaj čakam..
S: Ooo, nekdo je zaljubljen!..( nasmejal se je)
I: Ta pravi se oglaša,..( in zasmejala sem se nazaj).

Skupaj sva pojedla kosilo, nato pa sem šla v sobo izbirat obleke. Le kakšno bom oblekla za danes?..Nisem vedla zato sem vprašala Sebasa in z veseljem mi je pomagal. No vzela sem 3 različne obleke, in šla v kopalnico ter se začela preoblačit in kazat Sebasu. Z njim sem se res dobro razumela in najbolje bo znal ocenit moj brat. In že s prvo obleko sem odšla v sobo..Ko me je videl...nadaljujem?
25. julij 2011
next
25. julij 2011
ma očitno nihče ne bere ://
26. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg