Forum
Hello ♥. To je moja 2. zgodbica. Prva je ta in še jo pišem---> https://www.igre123.com/forum/tema/najstnisko-zivljenje/19363/

♥Moje ime je Isa.In to sem js.. s svojo nabolšo prijateljico in sošolko Vanesso:

-Stara sem 15 let, in obiskujem 1. letnik te šole :

-Imam starejšega brata Sebasa , obiskuje isto šolo kot js..vendar on hodi v 3. letnik:

----------------------------------------> ♥Verano de amor ♥

Naj nadaljujem? ♥

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. julij 2011
Mi ni prijelo..tukaj je tisto kar bi moglo bit gor napisano:
-----------------------> ♥Verano de amor ♥
11. julij 2011
"NaNaNaNa..c`mon...NaNaNaNa...c`mon.." Tako me usako jutro zbudi budilka. Vstala sem in odšla v kopalnico. Počasi sem se rihtala, dokler nisem slišala močno trkanje po vratih in govorjenje. Bil je Sebas: " Isa, bo keej? Že 1 uro si notri!..čez 20 minut moreva it"..."Takoj bom"..sem odgovorila nazaj. Hitro sem se oblekla, naličla..odprla vrata kopalnice in se le nasmehnila Sebasu. Hitro sem uzela svojo torbo, in stekla dol po stopnicah. Pojedla sem še svoj zajtrk in še 5 minut čakala Sebasa. Vsako jutro greva skupaj v šolo..peš. Med potjo me je spet začel zbadat: " A ti res nihče ni ušeč?" .." Ne noo ni mi".. sem mu odvrnila....
..TrrTrrTrrrTrr.."šolski zvonec" je rekel Sebas. Pogledala sem ga in oba sva hitro stekla. Tekla sva kašnih 30 metrov, dokler nisva prišla do vhoda v šolo. Hitro sva odšla do svojih omaric, se preobula in nahitro pozdravla..Na urniku smo imeli zgodovino. Preden sem odprla vrata, sem še 1x zajela sapo..Vstopila sem v razred in vse oči so bile oprte vame. Pozdravla sem profesorico in se usedla na svoje mesto. Pri tem pa me je zmotil en pogled..Zgleda da smo dobili novega sošolca . Ker sem zamudila naju je profesorca predstavla. Nasmejal se mi je.
Sedela sem točno eno klop pred njim. Kmalu zatem smo se morali dat v "par", ker smo delali skupno delo. Uprašal me je, če bi bila z njim.Nasmejala sem se mu in rekla da ja..Veliko mi je pomagal, zgleda da se spozna na zgodovino. A ure je bilo konec..tako je sledilo še 6 takih ur. Usa izmučena od pouka sem se odpravila prosti omaricam. Tam je prišel še Sebas..čakal me je da greva skupaj domov. Od vhodnih vrat sva odšla dol po stopnicah, ko pa sem slišala glasen vzklik: " Isaaa"...
11. julij 2011
next
11. julij 2011
u52544
u52544
dj next hit
11. julij 2011
u28341
u28341
nExT!!!
11. julij 2011
Nextiii..čeprav je komaj začetek, je to najbolša zgodbica ki sm jo brala !
11. julij 2011
u8930
u8930
next
11. julij 2011
next...
11. julij 2011
u37271
u37271
uf. cool. dej next pliis.
11. julij 2011
u53889
u53889
next
11. julij 2011
next
11. julij 2011
u51821
u51821
next
12. julij 2011
u33835
u33835
NeeeeeeeXtttttttt!!
12. julij 2011
NEXTTTTTTTTTTTTTTTTT
12. julij 2011
next
12. julij 2011
Tkoj Nexttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!

12. julij 2011
nneexxtt
nneexxt
nneext
nnext
next
next
nnext
nneext
nneexxt
nneexxtt
12. julij 2011
nnneeexxxttt
nnneeexxxtt
nnneeexxtt
nnneexxtt
nneexxtt
nneexxt
nneext
nnext
next
next
nextt
nexxtt
neexxtt
nneexxtt
nneexxttt
nneexxxttt
nneeexxxttt
nnneeexxxttt
12. julij 2011
n
e
x
t
12. julij 2011
u52544
u52544
next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
12. julij 2011
I`m happy

"Isaaaa".."Ajjj".. sem sem ustrašla. Oba z bratom sva se obrnila in biu je Reinaldo. Naš nov sošolec:

" Hej".." Ooj" sem mu odgovorila nazaj. Nato sem ju še predstavla.." Reinaldo to je Sebas, Sebas to je Reinaldo". Pozdravla sta se in nato je Reinaldo rekel: " Isaa. S tabo sem želel govoriti...kajj bii.. bii.. šla skupaj domou?..Jezno je pogledal Sebasa. Tudi js sm ga pogledala in brez težav je odgovoril: " Ja, ja..kr pejta"..nasmejala sem se mu..Sebas je še malo ostal pred šolo in čakal prijatelja, medtem pa sva z Reinaldom že bila na poti domov. Ker je nov sem mu še malo razkazala okolico. Vprašala sem ga kje živi. In neverjetno, živi samo 3 hiše stran od mene . Nato sva oba bol utihnila in kr hodila naprej. Usako tolko sva se pogledala vendar nič več. Nekaj sem že hotela reči, vendar se mi je zdelo bolje če bi tudi on kaj uprašal.. Še par sekund sem bila tiho in pol je začel: " Eii Isaa..in kdo je Sebaas?.. Am.. že dolgo časa hodita?..Zasmejala sem se.." Ne, ne Reinaldo. Veš, Sebas je moj brat. Hodi v 3. letnik".. " Aaa aha"..je odgovoril nazaj. "No prišla sva. Tukaj živim"..nasmejal se je in rekel: " Ja..js pa tamle dol".."No, upam da si uživala..čeprav sva se zelo mal pogovarjala".." Ja, ja semm!..Super je blo".. sm rekla.. Pozdravla sem ga in objela. Ni me hotel spustit, zato sem še 1x rekla: " Khmm..Reinaldo?...Reinaldo?.." A ja ja..oprosti"...Čauu.. Odšla sem v svojo sobo in počakala da je domou prišel Sebas. Use sem mu povedala kaj se je zgodilo. Oba sva morala narditi še nalgoo iz šole, nato pa sva lahko šla vn.. Obadva sva zeloo rada igrala košarko- Lih za zabavo. Pred hišo smo imeli veliko košarkaško igrišče.

Preoblekla sem se in še šla iskat žogo v Sebasovo sobo. Odšla sem vn in tam me je že čakal. Začela sva igrati..in po 15 minutah je mimo prišel Reinaldo..
Rekel je da nima kaj za delat in naju uprašal če se nama lahko pridruži.." Seveda se lahko pridružiš" mu je rekel Sebas...Začeli smo igrat.. nekje na sredi igre, pa.....Naj Nextaam?
12. julij 2011
u42341
u42341
neeeeeeeext pa sliko Reinalda pogrešam!!!
12. julij 2011
u37271
u37271
next ka sploh sprašuješ
12. julij 2011
u37271
u37271
i
12. julij 2011
u37271
u37271
i
12. julij 2011
u37271
u37271
i
12. julij 2011
Emma Gilbert: sej je slika gor xD .
muca1234: bom nextala ko bom vidla da še kdo bere...
12. julij 2011
next
12. julij 2011
u42947
u42947
next!!!
13. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg