Forum
u216234
u216234
hej...
tukaj imam eno zgodbico ,ki bo malo drugačna od drugih...in sicer to ne bo samo ena zgodbica ampak jih bo v temi več...o ja pozabila sem...mogoče bodo malo krajše ker si jih bom izmislila in ne biti tenčni z nexti ker ne bom imela vsakič čas in ideo...pa začnimo!

sem Sia

to je moja najbolšja prijateljica Cortney

moja simpatija

popularna punca

postransko dekle

11. september 2016
Next
11. september 2016
u215961
u215961
Next
11. september 2016
u216234
u216234
Moje ime je Sia, stara sem 15,hodim v 9.r,in to leto sem se vpisala na novo šolo...
Tam sem srečala svojo najboljšo prijateljico iz otroštva Cortney.
na tisto šolo sem hodila dobrih 5.mesecev in do takrat so bili to najboljši dnevi v mojem življenju,zaljubila sem se v ful luškanega fanta Caluma in res tisti meseci si bili zelo kul...
Nekega dneva pa je do Cortney prišla popularna punca Klary.
Popeljala jo je do življenja priljubjenih, vse od tistega dneva me Cortney igrnorira in se dela norca iz mene...
In vem da jo hoče samo izkoristiti.
Ker je Cortnez razgledana in seveda se bo Klary hotela vsesti zraven Cortney,
to pa samo zato ker Klarz ni ravno brihtna in bo izkoristila to prilžonost da ji Cortney pove odgovore.
In nato je nekega dne do mene pristopilo dekle
11. september 2016
neeext
11. september 2016
u216234
u216234
hwala obeema in malo oglašujta prosimm
11. september 2016
u215961
u215961
Next
11. september 2016
u216106
u216106
Dobra zgodba, ampak dam ti en nasvet, zelo veliko je že zgodb o ljubezni, in mi gre kar malo na živce...
Prosim, ne me narobe razumet, samo predlog je.
11. september 2016
u216234
u216234
ah ne sploh ljubezen je samo postranska...glavno govori o prijateljih
11. september 2016
u216106
u216106
Aha... se mi je pa zdelo, da govori o ljubezni, ker piše da si se zaljubila.
12. september 2016
u216234
u216234
Jp pa ne pišem v tesničnem življenju...sem pa zaljubljena ja
12. september 2016
u216234
u216234
In nato je nekega dne do mene pristoplilo dekle...
'Hej' me je pozdravila in sem ji odzdravila...
Potem me je vprašala 'kako si' in sva se začeli pogovarjati.
Ime mi je Lucy...In ti si najbrš Sia?
To me je zeloo šokiralo saj me pozna, večina ljudi na tej šoli sploh ne ve,da obstajam...Ah! komaj zdaj mi je kapnilo, z Lucy sva včasih hodili na planince.
Tako sem dobila še eno prijateljico...Vedela sem, da ji lahko zaupam,zato sem ji povedala kaj se je zgodilo z mano in Cortney...videla sem da jo je to zelo presenitilo in vedela je kakšna je Klary v resnici.Dela se tako prijazno v resnici je pa hudič...
Povedala sem ji tudi kako je z mano in s Calumom...Jaz sem tudi v taki situaciji je povedala...všeč mi je Thomas je dodala...Omg Thomas!
On je moj bratranec in lahko ti pomagam sem jo spomnila...
Zgledala je zelo srečno...
12. september 2016
Next
12. september 2016
u215961
u215961
Next
13. september 2016
u216234
u216234
hwala oglašujte kaj prosim
13. september 2016
u216106
u216106
Next nujno!!!!
16. september 2016
u216234
u216234
Ok načrt kako boš thomasu povedala da ti je všeč je tak:
Malo je hecen pa vseeno...na šolski prireditvi ki bo čez par dni boš plesala sama pač kak se ti bo zljubilo,
Glavno je da se zaletiš v njega in se mu opravičiš pol se pa začneš pogovarjati z njim...ampak počasi naj se ti ne mudi.
In prireditev je jutri the best je da ni pouka samo prieeditev ob 10:00!
Ob 7:00 da se narišeš pri meni...Zakaj?
Ker te bom ful lepo uredila...Aha ok...
Pa si le prišla ok začeli bova z nohti pol sledi manikura pa pedikura in potem ti naredim frizuro in zrihtam obraz...
Woow lepo!
Hwala ti 100×
Ni kaj...
Časa imava še samo 15 minut pohitiva.
Jaz te bom spremljala in rekla kako besedo z Calumom...prav
In boi pazljiva ko se boš pogovarjala s Thomasom ne bodi preveč vsiljiva samo počakaj in naj te ne bo sram...
Heej Calum!
16. september 2016
u216234
u216234
zaenkrat 3 Next
19. september 2016
u215961
u215961
Next
19. september 2016
mysterious**
mysterious**
torej, da ti jaz napišem svoje mnenje:
naslov je bil vsaj zame malce preveč... kako naj rečem? vsiljiv? nekako kot da reklamiraš nek izdelek, češ, pri nas dobite več in boljše kot drugje. morda se drugim ne zdi tako, a pač takšno je moje mnenje- je pa tudi res, da sem navajen na angleške naslove, zato me to morda moti.
potem slike oseb. malce zgubljen se zdiš, ko vidiš cel kup slik nekih oseb, preden pride prvi nextt. če že moraš dati celo morje slik, jih ne daj preden objaviš prvi del, ampak sproti, ko začne tista oseba, ki je na sliki nastopati v zgodbici. ali pa še boljše, poiščeš imena vseh oseb, ter napišeš takole kot je v spodnjem primeru:
če je tvojemu liku ime Julija, ter v tvoji zgodbici izgleda kot Ariana Grande, potem napišeš tako:
Ariana Grande as Julija
če pa je liku isto ime Ariana Grande, ter je v zgodbici prav tako pevka pa:
ariana grande as himself.
ta zgornja možnost velja, če se pozanimaš za ime osebe, ki v tvoji zgodbici nastopa- lahko me kontaktiraš, ter ti pomagam.
pa da malce lepš zgleda, lohk na začetku vsakega dela eno slikco daš na vrhu
glede pisanja- všeč mi je, da pišeš v prvi osebi, torej: stara sem 13 let, ter ne v 3 osebi, torej: ona je stara 13 let. s tem, ko pišeš v prvi osebi, bralca bolj potegne v zgodbo. škoda mi je le, da pišeš, kot da se je to že zgodilo, in ne da se dogaja v tem hipu. pazi, boš videla, da boš s tem, da boš namesto: tam sem srečala najboljšo prijateljico Courtney, napisala raje malce na daljše in kot da se to ravno dogaja. primer: hodim po šolskem hodniku, ko naenkrat zagledam svojo staro znanko, ter najboljšo prijateljico. "Courtney!" vzkliknem, ter stečem proti njej. sam moj predlog, bralec se potem bolj vtopi v zgodbico...
če tega ne reče oseba na glas, najboljše, da ne uporabljaš besedic, kot so na primer OMG- torej kratic. če pa oseba to reče, ne napiši OMG, ter kaj ta kratica v resnici pomeni, torej dobesedni prevod- oh my god, al pa uporabiš to, kok se ona počuti ob tej besedi- torej jo ne napišeš, ampak uporabiš njena čustva, npr, da se počuti noro, presenečeno, itd....
ena stvar me je pa posebej zmotila- da velikokrat kar tako napišeš nekaj, kar oseba reče- na primer: Heej Calum! boljše je, da napišeš "Hej Caluum" je rekla, ter se npr. nasmehnila.... takoj zveni boljše, pa bolj bralca potegneš v zgodbo.
pa še nekaj- zgodba o tem, da je neko dekle zaljubljeno v lepega fanta in ima super najboljše prijateljice.... o tem vsi pišejo. morda malce spremeniš v fantazijsko zgodbo, al pa jo nardiš drugačno kot druge, ne da pol s tem fantom neki sta skupaj itd....
torej, to je moje obsežno mnenje o zgodbici. ne misli, da sem mnenje, da je zgodbica slaba- sicer ni ena izmed mojih najljubših, a lahko to postane, če malce upoštevaš kakšen nasvet... pa ti zagotavljam, da boš imela tui več bralcev.
pa še nekaj sem hotela napisati- en velik Next, ter ne obupaj, če se potrudiš, boš izvrstna pisateljica! kadarkoli mi lahko tudi pošlješ sporočilo, če si v kakšni dilemi ali zagati glede zgodbice, ti bom z veseljem pomagala!
19. september 2016
u216234
u216234
Ja hwala no...sam zaenkrat delam še uvod...zgodba je drugače fantazijska pustolovska
19. september 2016
mysterious**
mysterious**
evo, tle sem tud napisal mnenje...
http://www.igre123.com/forum/tema/ocenjevanje-in-mnenja/189078/1
20. september 2016
u216935
u216935
kr neki
05. oktober 2016
u216234
u216234
Ne ni kr neke...zgodbo pisem po svoji domisliji...ce je ze tak slabo pa probi ti napisat zgodbo a ne?
05. oktober 2016
Next
05. oktober 2016
zoe6056
zoe6056
Next
06. oktober 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg