Forum
v tej zgodbi bo zame glavna oseba Anja, če kdo želi me lahko vpraša če lahko igra Tamaro, ampak če jo, mora redno opravljati delo in pisati zgodbo (vsaj 1krat na teden) če nemore ta teden (npr.) mi more povedati. hvala vsem bralcem. zdaj pa začnimo z opisovanjem Anje, malo tudi Tamare.
1.
Anja in Tamara sta najboljši prijateljici že od vrtca. Anja Tamaro včasih kliče Tamy, Anja pa nima vzdevka. punci sta neločlivi, vsaj mislita tako (o tem kasneje). obe imata vsaka 2 psa, vsaka 1 čivavo za v torbico in enega večjega psa. sta zelo lepi, zato ju veliko fantov želi. je pa na šoli tudi nekaj lepših punc, npr. Lili, Mina, Vanessa, Tanja,... je pa le en, prelep fant ki ga čisto vse razen Anje želijo, Anje ne zanimajo fantje ki bodo v roku 2h dneh našli drugo punco. a mogoče po Jacksona zanimala ona
zdaj bom dala slike, ki bodo opisale Anjo. Tudi Tamaro.

kak se ti zdi začetek?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. december 2014
ANJA, (15 let)

29. december 2014
Tamara (15 let)

29. december 2014
Anji je umrla mama ko je bila stara komaj 3 leta. Tamara ima še oba starša. Anja ima sestro Špelo, dam sliko. Tamara pa bratca Mikija. Miki ima 9 let, Špela pa 11. Tamy in Anja radi nabirata rože. Anja je odštekana, večkrat šprica pouk.
29. december 2014
Miki (Tamrin bratec) :

29. december 2014
anja in tamara nimata žival, pomota, oprostite.
29. december 2014
Tamrin pes (Cekinček)

29. december 2014
Anjin pes (Rin) :

29. december 2014
Tamy in Anja sta sosedi, desna hiša je Anjina, leva pa Tamrina. imajo skupno garažo.

29. december 2014
next in lahko jaz pišem tamaro?
29. december 2014
njivne sobe: to je tamrina soba:

to pa Anjina:

29. december 2014
rabim vsaj 4 nexte, vpisala bom bralce:
-
-
-
-
hvala vam.
29. december 2014
chelsea, si fant ali punca?
29. december 2014
next
29. december 2014
u126116
u126116
next
29. december 2014
jaz sm punCA in vedno bom
29. december 2014
u126116
u126116
sem lohk jas tamara
29. december 2014
Next
29. december 2014
ne, nihče nebo tamara, oprostite da sem na začetku napisala to. lahko pa ima kdo z mano drugo forum temo, tudi kakšno zgodbo. napišete mi če ja
29. december 2014
u181765
u181765
Nextttt!
29. december 2014
bralci:
-chelsea awesome
-lanak
-christmas
-katja <13
hvala vam, pišem next.
29. december 2014
next
29. december 2014
lepa imena si zbrala za glavni junakinji
29. december 2014
hvala, tebi je tudi ime tamara ne?
29. december 2014
ja men je ime tamara
29. december 2014
pišem next
29. december 2014
ko se zjutraj anji ni dalo v šolo jo je v to lahko prepričala samo tamara. anjin oče jo je imel zelo rad. ker je imela veliko vpliva na anjo. skupaj sta odšli na avtobus in v šolo. ko sta šle po hodniku je anjo ostavil jackson. tamara ju je pustila in šla v razred. jackson jo je povabil na šolski ples ki ga imajo v četrtek (danes je ponedeljek). zavrnila ga je. povedala m je vse: glej jaz nočem bit niti it na ples z nekom ki bo me varal naslednji dan, kot sem ti že povedala me ne zanimaš! jackson je kar obstal. danes so v šoli imeli 1 uro matematike, potem pa 4 urni pohod. anji je bil to pravi dolgčas, imela je 2 razloga da gre v šolo ki sta jo veselila, prijateljica tamy in rin ki je bil lahko z njo v šoli. tudi cekinček je bil tam. ko so prišli na cilj (ljubljanski grad) sta punci zagledale nekaj res strašnega. tam je ležala mrtva riba, ampak kako? bila je videti kot da je ravnokar umrla, v bližini pa ni bilo nikakršne vode. čudili sta se vso pot do šole. v šoli sta se pa skregali. tako močno da se nista več hoteli videti. jackson je povabil tamy na ples. anja je bila jezna. jackson pa je ugotovil da je vseeno všeč anji, ter se bo dalje trudil da jo dobi.
29. december 2014
jackson:

29. december 2014
napačna slika, jackson:

29. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg