Forum
"Čudovito poješ," je rekla Roxy. Odprla sem oči. Petje je zame kot drugi svet. Kadar pojem zaprem oči in pojem kot čutim v srcu. Vseeno mi je kdo me posluša, kdo me gleda, kaj si ljudje mislijo o meni. Predstavljam si, kot da sem popolnoma sama in vadim. Tako vedno odpojem brez napake in nisem niti malo živčna. Pred svojo najboljšo prijateljico pa sploh ne. "Oprostita, ker vaju motim, samo zanimalo me je od kod prihaja ta čudovita glasba." Obrnili sva se. Pri vratih je stala Violet, Roxyina mlajša sestra. "Vau Rosally," je rekla. "Nisem si mislila, da tako čudovito poješ." "Ah, kar Rose mie reči," sem hitro rekla. "Prav. Potem pa... Rose." Violet se je nasmehnila. Viloet sem že velikokrat videla, a se zelo redko smeji. Stara je 13 let, torej je leto mlajša od naju z Roxy, saj sva stari 14. Še preden bi Violet lahko nekaj vprašala je pa ta že izginila iz sobe. Takrat je zazvonil glavni telefon in ker je Violet pozabila zapreti vrata sva slišali kako se je Roxyna mama oglasila. "Prosim? O zdravo Katarina želiš? Rada bi govorila z Rose? Kaj? Kdaj se je pa to zgodilo? Groza! Takoj ti jo dam na telefon." Prestrašeno sem pogledala Roxy. Kaj se dogaja? Katarina je moja mama in po glasu Roxyne mame se je slišalo, da ima slabe novice. V roke sem prijela telefon. "Prosim?" sem se oglasila, kot da ne bi vedela kdo kliče.
12. februar 2012

Rosally (Rose)

Roxy

Violet
12. februar 2012
next
13. februar 2012
next
13. februar 2012
Daj no, nadaljuj pa se ne sekiraj za to, če imaš malo nextov...
17. februar 2012
ja, saj bom. Jutri verjetno.
21. februar 2012
Bom nadaljevala kasneje ali pa jutri, oprostite, ker tako dolgo nisem.
14. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg