Forum
Sm emy cabot. Moja BFF je ana.

Tako se je moja zgodba začela:

Nekega dne sva se z mojo BFF odločili da greva v avstrijo za 3 dni. Potrebovali sva veliko oblačil in čevljev. V torek sva se vkrcali na vlak. Vozili sva se kar 18 ur in zdelo sa nam je da midve ne greva v avstrijo že po okolici kajti midve sva že bili v avstriji. Vprašale vsa zaposlene in rekli so da ta vlak pelje v ameriko. Obe sva se primile za glavo. Vkrcale sva se na napačen vlak. V ameriki sva se izkrcale. Za naju je bilo to še najbolj hudo kr sva vedeli da so tukaj tudi najini starši. Pozanimali sva se ne postaji in ugotovili da nasljednji vlak vozi šele čez 4 dni. nisva želeli poklicati mamo in očeta, ker bi potem zganjala cel cirkus. Na srečo sva midve bili v new yorku oni pa v san franciscu. Rezervirali sva si sobo v kateri sva tudi prespali. Nasljednje jutro sva se odločili da bova zgrabile priliko in bova šle malo po trgovinah. Toliko stvari sva si kupile. Nato sva še v drago restavracijo kjer sva se najedli. Nato sva odšli na plažo kjer sva srečali mnogo lušnih fantov vendar mi je bil samo eden všeč. Imenoval se je james in star je bil 16 let. Bil je močen in imel je blond lase. Ko sem odšla plavat je šel tudi on in v morju mi je sledil in me vprašal kako mi je ime in tako sva se zapletla v pogovor. Pogovarjala sva se veliko časa in hkrati sva tudi plavala. malo potem sem pogledala k moji prijateljici in jo opazina da je z enim fantom. James mi je povedal da je to njegov prijatelj jack. Skupaj smo nato šli na pijačo jacku in jamsu sva povedali najino zgodbo. Smejali smo se veliko časa. Potem smo odšli na plažo kjer smo se v miru sprehajali in opazovali sončni zahod.
07. maj 2012
upam da vam bo všeč
07. maj 2012
potrebujem 3-5 next ov da bom nadaljevala
07. maj 2012
Next!
07. maj 2012
Next!
08. maj 2012
DOBR BOM NEXTALA
08. maj 2012
nasljednje jutro smo skupaj odšli v trgovine. nato smo se odpravili v slaščičarno kjer smo srečali osebo ki mi je šla tako na živce. bila je tina. moja največja sovražnica v osnovni šoli. povzročala mi je velike bolečine. kot zgleda sta se z jamesom poznala. ugotovila sm da je to jamesova punca. joooooj nism se mogla zadržat, tako se je prilizovala jamesu zato sm ji vrgla tortico v obraz. jaz in ana sva se tako smejali ona pa se je začela jokat. pha prav ji je. nato sva z ano odšli hitro ven in se cel dan pogovarjali o tem bilo je super videt tino jokati vendar kj mi bo rekel james.

potrebujem 3-5 nextov
povej še prijateljem
08. maj 2012
Next!!
08. maj 2012
ma kj ti je rs zanimivo
08. maj 2012
Ja in ne seri!
08. maj 2012
nexxxxxxxxxxxttttttt nujno!!!!!
08. maj 2012
next...sam mal neesnično je d vlak u NEW YORKu....pele šele na 4 dni? prej na usake 5 minut veš !
09. maj 2012
ja ma vem ma to je zgodba vse se lohk zgodi
09. maj 2012
drugač pa hvala za nexte!
09. maj 2012
nexxxxxxxxxxxxt!!!!
09. maj 2012
dej kdaj boš nextala?????
10. maj 2012
u68138
u68138
Next pa hitr!!!!!
10. maj 2012
ko sta z jakom prišla k nama se je james začel tako jeziti name.
najin pogovor:
j-jaz -ja-james

ja: kako si mi lahko to naredila?
j: veš sj nism hote.......
ja: verjetno ja!!!!!! ti res ne veš kakšen človek si?
( planila sem v jok)
j: res nisem hotela ona je moja sovražnica!!!!!!!!!!!! razumi me no!!!!!!
ja: ne morem te razumet!! kako si lahk to naredila????!!!!!!
j: zakaj mi nisi že prej povedal da imaš punco bi te vsaj pustila pri miru!!!!
prosim pojdi!! rada bi bila sama.
ja: ja sej grem!!

no najin pogovor se ni iztekel v redu sem si v mislih mislila.
ana je prišla v sobo in me potolažila.
najin pogovor je šel takole:
j:jaz a: ana

a: sej se bo izteklo vse okej. pomiri se no.
j: ne ana ne bo se izteklo dobro james me sovraži!!!!! in js trapa sem se zaljubila vanj ko je imel punco!! kakšna neumnica sem
a: emy ti nisli trapa ne neumnica. ti si moja BFF in nikoli te ne bom zapustla ker te imam rada in ti bom stala vedno ob strani!
j: hvala ana

nato sva se z ano odpravili gledat televizijo. po smešni komediji ki me je mogoče malo razvedrila sva odšli spat. ko sem zaspala sem mislila na jamesa. celo sanjala sem ga!
11. maj 2012
nexxxxxxxxxt!!!!!
11. maj 2012
naslednje jutro sm bila še vedno žalostna. za razvedrilo sva z ano šle na sladoled. vendar mi ni prav nič pomagal. ko sva šle mimo ene trgovine sva videli zelo lepe kopalke. hitro sva odšle notri. čakalo naju je grozno presenečenje.
ko sva vstopili sva videli mamo in očeta. hitro sva se skrili v garderobo.
najin pogovor:
j:jaz a:ana

j: jooooj kaj bova naredili?
a: ne vem!!!
j: kako so se najini starši znašli v new yorku???
a: še tole se nama je mankalo.
j: vem ja. pazi prihajata v garderobo!!!
a: tiho bodi da naju ne slišijo!!

najini starši so na srečo šli v sosednjo garderobo tako sva se z ano hitro izmuznili ven.
obe sva bile zelo zamišljene zato celo pot nisva nič govorili. ko sva prišli v hotel sva opazili jacka in jamesa. bilo me je strah da se bova z jamesom spet kregala, vendar ni bilo tako. james me je prosil odpuščanja ker je zaradi mene ugotovil kakšna je v resnici bila njegova punca. james mi je povedal da je njegova bivša punca nosila masko katera je bila prijazna. lica so mi postala rdeča,srce mi je bilo zelo hitro in zellloo vroče mi je bilo. nato mi je james rekel da me ima rad in se mi je še enkrat opravičil. objela sem ga tako močno da sem ga skoraj zadušila.
12. maj 2012
Next!
12. maj 2012
u68138
u68138
NEXT!!!
12. maj 2012
Next!
12. maj 2012
nexxxt!!!!
12. maj 2012
kaj boš nextala???
17. maj 2012
oprostite kr dolgo nism nextala
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

zvečer sva se z ano trudile zaspati vendar nisva mogle. spominjale sva se mame in očeta. nekaj časa sem sanjarila o jamesu vendar sem potem pomislila na mamo. po glavi so se mi rojila čudna vprašanja. bila je ura 5 zjutraj. kot se spominjam sem spala sm 2 uri. zjutraj sem se počutila slabo vendar ne zato ker nisem dobro spala pač pa ker me je bolel trebuh. mislila sem da se bo kmalu nehala vendar se ni. vsako uro me je začelo močneje boleti. s ano sva odšli na sprehod in se pogovarjali. ana ni videla stopnice zato je padla. močno se je udarila v roko. začela je jokati od bolečine. poklicala sem jamesa in jaka. hitro sta prihitela in s taksijem odpeljala ano v bolnišnico. zdravniki so ugotovili da ima hudo poškodovano roko. zato je morala ostati še dva dni na opazovanju. zdravniku sem potožila da me že cel dan boli trebuh. pregledal mi ga je in ugotovil da se mi je vnel slepič. rekel mi je da bom morala na operacijo. morala sem poklicati mamo in ji povedati kaj se je zgodilo. izvedela je tudi to da sem v new yorku in zato je takoj prišla v bolnišnico. kmalu zatem so me operirali. po operaciji so me peljali v isto sobo kot ano. ana se je začudila in me vprašala zakaj so me operirali. povedala sem ji da zaradi vnetja slepiča in da so najini starši tudi tukaj. ana je samo na široko odprla usta in rekla nasrkali sva. počutila sem se grozna. prvič zaradi operacije in drugič ker so starši ugotovili da sva tukaj. pa so šle najine počitnice in shoping.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
a) delam dovolj dolge nexte
b) kj dam še kakšno sliko
c) je dobra zgodba

lahk plis odgovorite in hvala za vse nexte!!!!!!!!!!!!!!
19. maj 2012
a) nexti so čist v redu in dovolj dolgi
b) če hočešlhko daš kakšno sliko samo je v redu tako in ne gori voda za to
c) zgodba je carskaaaaaaaaaa

in..... NEXTTTTT!!! NUJNO!!!!
20. maj 2012
hvala tritač
21. maj 2012
ni zakaj next!!!!
21. maj 2012
ma kdaj boš spet nextala????
29. maj 2012