Forum
Zgodba itak ni resnična
ok začnem:

Jaz (elvis) in moj najbolši prijatelj muhamed sva živela v mestu Velenje.Nekega dne sva zagledala veliko luknjo v gozdu vprašala sva se kdo bo pogledal kaj je notri.nobeden ni hotel in sva se igrala kamen škarje papir.tist ko zgubi tist gre noter in muhamed je zgubil šel je noter.minilo je 5 minut ko se je iz luknje slišalo dretje muhameda bil sem zaskrbljen in odšel tudi jaz noter...

next?

jaz

muhamed

14. avgust 2012
neeeeeext
14. avgust 2012
še 2 nexta pa nadaljujem
14. avgust 2012
neeeext
14. avgust 2012
u99158
u99158
next
14. avgust 2012
še en next
14. avgust 2012
ok nextam :

šel sem noter.Zelo me je bilo strah največ me je skrbelo kaj se dogaja z muhamedu.Iskal sem vsepovsod in nisem ga našel in kar na enkrat sem slišal strel puške slediv sm poku in zagledal da luč gori šel sem počasi in prisluškoval.grozili so mu z smrtjo če ne pove kje se skriva disketa.ni jim povedal.disketa je drugače v moji hiši.vletel sem noter in in vrgel nož ki sem ga imel z sabo v enega od njih prižgal se je alarm in z muhamedom sva slišala kako korakajo proti nam. prišli so jaz sem vzel pištolo od tistega ki sem ga z nožem ubil in streljav v naslednjega muhamed je vzel od njega pištolo ampak bilo jih je preveč...
14. avgust 2012
next?
14. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext ful zanimivo
14. avgust 2012
še en next
14. avgust 2012
u91585
u91585
next :"D
14. avgust 2012
odpeljali so nas v sobo brez setlobe in postelje spati moraš na tleh.študirala sva kako bi se lahko rešila ven iz sobe dobila sva idejo.prišel je stražar ki nam je prinesel hrano odprl je vrata in jaz sem skočil na njegovo glavo in ga prijel za usta muhamed mu je vzev nož in ga zabodel počasi sva šla naprej prišla sva do orožarne in uzela orožja kar naenkrat jih je bilo veliko streljala sva jih in tekala naprej nisva vedela kje je izhod in sva tekala na pamet kar na enkrat sem od zadaj videl enega stražarja ki meri v muhameda skočil sem proti njem ga odrinel stran in se je slišal zvok pištole metek je letel in boom kri je začela špricat v moj obraz...
14. avgust 2012
next?
14. avgust 2012
next
14. avgust 2012
še nextov
14. avgust 2012
next
15. avgust 2012
padel sem na tla muhamed je kričal elvis elvisssssss zaprl sm učke...zbudil sem se in vprašal kaj se je zgodilo kje sem rekel je pred luknjo padel si v nezavest ko te je hotul streljat si ti prej njega strelju in mislil si da bo on prej tebe pa si me vrgel na tla ko si pristal na tla si se močno udaril v glavo in njegova kri je začela špricat po teb.bila sva vesela da sva prišla živa vn in se odločila da greva nekam na morje.odločila sva se v hrvaško morje zadar.spakirala sva se in naslednji dan odšla med potjo sva pobrala še prijatelja (JAKA) in odšli v mojem avtu BMW 645Ci
ko smo prišli mimo meje smo se zelo zabavali smejali in kar na enkrat je prihajal tovornjak in začel piskat biiiii bil sem prestrašen kaj naj naredim imel sem na izbiro samo eno možnost...
jaka:

bmw:

15. avgust 2012
next?
15. avgust 2012
neeeeeeeeext
15. avgust 2012
nujno
19. avgust 2012
zanima me ka bo naprej
20. avgust 2012
dj nextiii