Forum
u161221
u161221
Pozdravljeni!

Jaz sem se odločila, da bom pisala svojo zgodbico v 1D. Zgodbo sem pisala že prej, vendar je zmanjkalo bralcev. Upam, da vam bo ta zgodbica všeč. Potrudila se bom po najboljši moči!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1 DEL

Naj se za začetek predstavim! Moje ime je Sarah. Sarah Williams. Stara sem 15 let in z mamo živim v enih največjih mest Združenih držav Amerike, Tennnessee. Moja mama je svetovna menedžerka. Pevce spremlja na turneje. Očeta ne poznam, ker naju je z mamo zapustil že ob rojstvu. Imam najboljšo prijateljico Emmo John, ki mi pomeni vse. Mama velikokrat potuje. Nič čudnega za njej poklic. Zato grem za ta čas k Emmi in njeni mami. Z Emmo sva sosedi.

To sem jaz:

"Sarah pridi dol... Nekaj ti moram povedati!"
Je zaklicala mama iz spodnjega nadstropja.
"Ja mama že grem!"
Takrat, ko me je poklicala po imenu, sem vedela, da ne sledi nič dobrega. Stekla sem po stopnicah kar se da hitro in prišla do nje in jo vprašala kaj je tako resnega. Ravno je končala poslovni klic...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
J-jaz, M-mama
J: Ja mama. Kaj je tako pmembnega?
M: Sarah, nekaj ti bom povedala...
J: No daj izpljuni že!
Iz radovednosti in straha me je že grizlo.
M: No prav! Kratka bom! Saj veš, da sem svetovna menedžerka?
J: Ja! Je to povezano s tem kar mi hočeš povedati?
M: Ja. Ena glasbena skupina me je pokliacala. Potrebujejo me za nekaj časa.
Imela sem odpta usta.
J: Mama kako dolgo?
Mama je oklevala nato pa le spregovorila.
M: Cele poletne politnice... Oprosti Sarah!
Jeza je izbruhnila.
J: Mama tebi je lahko reči samo oprosti!
M: Glej! Saj nisem jaz kriva! To je moja služba. Kako bi pa ti odreagirala?
Vedela sem, da ima mama prav. To je bila njena služba. Nisi morala izmišljevati.
J: Vredu mama... Katerega bi morala pa spremljati na turnejah?
Videlo se je, da ji je ta odgovor še težje šel iz jezika.
M: Sarah... Svetovna znana skupina je. One Direction...
J: Ampak, ampak! Saj veš, da jih ne maram KAJNE?!!
Bila sem le ljubosumna, ker so imeli lahko vsako punco, jaz pa nikoli nobenega fanta.
M: Vedela sem, da boš to rekla... Zato lahko gre Emma zraven. Se strinjaš?
J: SEVEDA! TO! Z EMMO CELE POČITNICE!!!
Mamo sem začela dušiti, nato pa sem stekla po stopnicah v svojo sobo in vklopila mobitel, ter vtipkala Emmino številko. Kako ji naj povem, da grema za cela dva meseca na počitnice?! Ji bo mama sploh dovolila? Kako ji naj povem, da bova spremljali najpupolarnejše fante na svetu?!
J-jaz, E-Emma
E: Hej Sarah! Kaj pa ti kličeš!
Nisem vedela kje naj začnem.
J: Emma imam eno FANTASTIČNO NOVICO!
E: Kaj pa?
J: SKUPAJ BI PREŽIVELE CELE POČITNICE!
E: A me hecaš?
J: NEE! RESNO MISLIM!
E: OMG! KDAJ, KJE?
J: Saj veš, da je moja mama svetovna menedžetka?
E: Ja vem?
J: No in ena glasbena skupina jo je najela za nekaj časa!
E: Ja to je super! Kam pa bi šle?
J: V najino sanjsko mesto... LONDON!
E: OMG A SE HECAŠ! ZA CELA DVA MESECA V LONDON IN TO S TABO?
J: Ne ne hecam se... Imam pa še eno novico. Lahko te zadene kap...
E: HAH! In to je...
J: Najeli so jo ONE DIRECTION!
Sledila je tišina nato dretje. Pričakovala sem. Emma jih obožuje.
E: TO ONE DIRECTION BOM SPOZNALA IN Z NJIMI SPALA!
Pela si je pesmico, ki mi je najedala živce.
E: Kdaj odrinemo?
J: V ponedeljek...
E: KAAAJ NAAAJ OBLEČEM?!!
J: Greva jutri po nakupih?
E: Jaa sevedaa! Ob 13h se dobima pri meni! Nato greva skupaj do nakupovalnega centra. Ok?
J: Ja Emm! Žal mi je ampak moram iti... Baj!
E: TO 1D BOM SPOZNALA IN Z NJIMI SPALA! Čaw!
Res, da je bilo to zadnje laž. Imela sem časa na pretek. Glava me je bolela od njenega kričanja. Ona je bila fanica One Direction. Ubila bi se zato priložnost. Bila sem zelo ljubosumna iz neznanega razloga. Nato sem še nekaj časa premišljevala v prazno...
Vem, da je za začetek beden... Saj bo boljše. Upam, da vam bo všeč in da boste brali!

Nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. januar 2014
u157816
u157816
next
03. januar 2014
u156847
u156847
next
03. januar 2014
Next
03. januar 2014
u161221
u161221
Hvala vam za nexte! Veliko mi pomeni!
Danes pride next!
03. januar 2014
u145095
u145095
nexttt
03. januar 2014
u152981
u152981
next
03. januar 2014
u161221
u161221
Hvala vam! Stokrat hvala vam! Najbolj ap Jenny111 najbolj zvezsi bralki, ki me močno uspodbuja! Ta next je posvečen njej. Še enkrat hvala vsem!
2. DEL

Sarah Williams

Hodila sem k Emmi. Vsi ti dogodki današnjega dne so me grizli. Zelo čuden občutek...
Ko sem prišla do Emminih vrat sem pozvonila. Cela navdušena je priletela. Začela me je dušiti. "A grema?" Le prikimala sem in ona me je že odvlekla. Med potjo sva bili tiho vsaka zatopljeni v svoje misli. Emma me je nendadoma pocukala.
"Mene full nekaj grize!"
Začuden sem jo pogledala. Nato sem se ustavila in ji rekla.
"Kako te nebi? Pojutrišnjem grema v London! Za dva meseca in to skupaj! Spoznali bova NAJPOPULARNEJŠO skupino na svetu. Z njimi spale ISTI hiši!"
Zdaj sem razumela od kod takšna napetost Potem sva bile tiho. Ko sva prispele v Nakupovalni center sva znoreli. Kam v prvo trgovino. Mama mi je naročila, da se morama seveda lepo urediti, ker bo v ponedeljek srečanje. Na koncu so naju že prodajalke grdo gledali, ker sva bili že dolgo notri. Nato sva si zbrali vsaka svoje oblačila in nakit...

Moja obleka:

Moji čevlji:

Moj nakit: (gelj obleko)

Emmina obleka:

Njeni čevlji:

Ko sva po sto oblekah izbrala te dve, sva le zapustili nakupovalni center. Kako me je probovanje, fotkanje oblačil izmučilo! Ne zanš si predstavljat! Ko sva hodili s polnimi vrečkami domov sva jamrali kako so težke. Toliko je bilo oblačil! Drug druga sva se seveda smejali. Ko sma le prispeli domov sva se poslovili. Emma mi je še enkrat zapela svoj 1D pesmico jaz pa na žalost si nisem morala zatisniti ušes. Saj je lepo pela. Ampak besedilo mi je zares najedalo živce. Spet tisti občutek! Jutri je nedelja dsi bom cel dan pakirala... Potem pa bom spoznala 1D! Sedaj sem se še jaz malo veselila. Zavedala sem se, da stojim pred Emmino hišo in gledam bog ve kam. Nasmehnila sem se in odhitela domov...
Juter zjutri že boljš nextam. Tale next je bil kr tk. Upam, da vam je bil vseeno všeč! Jutri bo že bolj NAPETO...

Njen nakit:

03. januar 2014
u145095
u145095
nextt
03. januar 2014
u161221
u161221
Upsssss! Tiskarski škrat mi je nagaju! Tale Emmin nakit nakit bi moral biti pod čevlji. Se opravičujem!
03. januar 2014
u145095
u145095
eh np se zgodi
03. januar 2014
Next
03. januar 2014
u152981
u152981
next!!Full carsk
03. januar 2014
u157816
u157816
next
03. januar 2014
u161221
u161221
Jutri zjutri nextam. Pa boljši bo od teh dveh skupi!
Že malo romantike. Sej vam je to všeč ne?
03. januar 2014
Ja malo
03. januar 2014
u161221
u161221
Hvala za vse nexte!
Za next je posvečen mrs.snowflake. Sploh ni nekakšna oboževlka 1D, pa vseeno bere!
3. DEL

Sarah Williams

Končno smo dočakali ta dan. Ponedeljek! Čas, ko jih spoznam. Si znate predstavljati kako je, ko spoznaš najpopularnejšo skupino na svetu? Emma je že malo prej prišla k meni. Imeli smo zelo veliko prtljage. Niti torb nisem štela. Mama je komaj vse zbasala v svoj velik marcedes. Nato smo se odpeljale do letališča.
"Kaj, če sem pozabila potni list in me ne sprejmejo na letalo?" Sem ves čas panično ponavljala. Mama je že dobila 3 živčni napad. Emma pa se mi je le potiho smejala.
Končno smo prispele na letališče. Vkrcale smo se v prvi razred, prtljago so nam pa itak oni pospravili. Delala sem tudi paniko, če sem kaj pozabila. Mama je sedela spredaj, mi dve pa za njo. Seveda skupaj. Emma je sedela pri oknu in občudovala oblake-tipično zanjo, jaz pa sem itak zaspala. Emmi sem še naročila naj me zbudi. Nisem imela občutka za čas, niti nisem spraševala kako dolgo bomo še leteli. Ko sem sanjala ravno nekaj sanjskega me je nekdo pocukal za rokav. Seveda je bila Emma. Grdo sem jo pogledala.
"Čemu pa tako grd pogled?" me je vprašala.
"Ehh neki lepega sem sanjala," sem ji zdolgočaseno odvrnila.
"Hej! V Londonu smo ti pa se nič ne veseliš?"
"OMG! Čisto sem pozabila!"
Hitro sem se vstala in začela paničariti.
"Malo počakaj, da bomo prišli na vrsto."
Ko smo izstopili iz letala sem se spraševala: "Kaj pa naša prtljaga?!"
"V hiši nas čaka. Kaj pa misliš, da bi samo čez cel London nesli prtljago?" se mi je začela smejati Emma. Le ošinila sem jo s pogledom. Mama je rezervirala taksi in odpeljali smo se do hiše. Bila je... "Pa to je najlepša hiša, kar sem jih videla!" Sem se začela dret.
Hiša: https://www.martinhal.com/assets_live/framings/110/luxury-villas.jpg
Seveda sem spet dobila napad veselja. Ampak sem se kmalu umirila, ko me je mama močno sunila v ramo. "Auu! Kaj se pa..." Nato sem potihnila, ker sem vedela, da jih bomo spoznali. Počutila sem se tako ponižano! Sploh si ne znate predstavljati. Zdaj bo napočil usodni trenutek. "Emma in Sarah prosim pojdita se razpakirat. Vajine sobe so v prvem nadstropju. Tvoja Emma je prva na levi strani, Sarah tvoja pa druga. Jaz moram sedaj poklicati Simona, da smo prispele," je rekla mama in odšla na teraso. Jaz sem svoje kovčke seveda vlekla, ko zmešana po stopnicah Emma pa se mi je spodaj smejala. Grdo sem jo pogledala in se naprej mučila. Ko sem končno vse privlekla v zgornje nadstropje sem pozabila v kateri sobi sem že. Kje je pa Emma? Mama je rekla desna in druga soba ali kako že. Odprla sem sobo. Zagledala sem. Kako mu je že bilo ime? Sramota ampak mešala sem jih, nisem jih ločila po imenu. Sramotno!
"Amm kaj pa iščeš tu?" Me je vprašal.
Šele zdaj sem se zavedala, da že celo večnost stojim in ga gledam.
"Hmm oprosti!" Je vse kar sem izdavila. Spomin se mi je kar naenkrat dobro osvežil in spomnila sem se, da bi morala biti soba na levi strani druga. "Oprosti!" sem še enkrat ponovila zaloputnila. Še nekaj je rekel, vendar nisem poslušala. Na hitro sem se zaklenila v svojo sobo. Noter sem bila najmanj 5 minut. Čutila sem, kako je hodil po hodniku. Nato je na srečo vse potihnilo, jaz pa sem si oddahnila. "To pa je bilo blizu!" Ko sem se prepričala, da je vse varno, sem odprla vrata. Šele takrat sem opazila, da ni mojih potovalk! "Emma kje so moje potovalke? Emma?" Pogledala sem v njeno sobo in ni je bilo. "Emma?" Sem se zadrla. Upsss!
J-jaz, H-Harry
H: Kdo je Emma?
J: Aaa!
Prikazal se je kot duh!
J: Da mi ne narediš več tega!
Nasmejal se je in pokazal vse svoje bele zobe.
H: Prosim? Kar vdrli ste v našo hišo. Natančneje v mojo sobo. Kdo sploh si?
J: Se že odpravljam.
H: Kam pa?
J: Po mamo.
H: Prosim?
J: Jooj! Mojo mamo ste najeli za svoje turneje.
H: Aha zdaj mi je že bolj jasno. Prej bi povedala.
J: No če te ne moti si bom pospravila potovalke.
H: A ti pomagam?
J: Je že vredu.
Le skomignil je z rameni.
H: Kot želiš. Kako ti je pa sploh ime?
J: Sarah... Sarah Williams. K-kako je pa tebi?
Še enkrat se je zasmejal.
H: A še nismo tako slavni?
Grdo sem ga pogledala in hkrati zardela. Svoje rdečice nisem morala skriti.
H: Moje ime je Harry. Me veseli Sarah mimogrede. Se vidima!
Sarah kako si bila nora! Zavrnila si tako luštnega tipa za pomoč. Zdaj pa se sama muči z tonskimi kovčki. "Puufff!" Sem zajamrala in začela vleči potovalke v svojo sobo. "Kaj sem si nakopala?" Sem se vprašala.

Harry:

Vem, da je bedno! Naslednji bo še malo boljši...
04. januar 2014
u153069
u153069
next
04. januar 2014
Fulll fina zgodbica♥♥♥ napiš še kšno
04. januar 2014
Next
04. januar 2014
u161221
u161221
Hvala bieberlover02!
04. januar 2014
u161221
u161221
Upss! Komaj zdaj sem opazila, da nisem dala od Emme John:

Sorry!
04. januar 2014
u152981
u152981
Next
04. januar 2014
u157816
u157816
next
04. januar 2014
Zbrisala se je
04. januar 2014
u155895
u155895
next
04. januar 2014
še kr
05. januar 2014
u157816
u157816
A kdo ve zakaj se je zbrisala
05. januar 2014
next
05. januar 2014
u153069
u153069
dobra zgodbica nevem zakaj je pr uni zmanaklo bralcev... če dobr pišeš..
05. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg