Forum
NO KAKORKOLI. SEM VIKI HOLYWOOD. MOJI STARŠI SO MILIJARDERJI IN OBA STA IGRALCA. IMAM SESTRO (STAREJŠO) RIKI IN MLAJŠEGA BRATA MIKIJA. STARA SEM 14, RIKI JE 16, MIKI PA 12.
ŽIVIMO V DVORU NAŠE BABICE ELANOR IN TETE CHARLOTTE KI ŽIVI Z NAMI. NARISAL NAS JE NAJSLAVNEJŠI SLIKAR, PICASSO.

MISLIM, DA VESTE AMPAK TA PRVA JE RIKI, POL MIKI ZADNJA PA JAZ, AMPAK TAKRAT JE BILA RIKI 12, JAZ 10 IN MIKI 8. TAKO SMO ODŠLI NA LETALO, DA BI V LONDONU PRIČAKALI OBOŽEVALCE.
PA MIKI NA SLIKI DRŽI NAŠEGA, ŽAL ŽE MRTVEGA PSA PIKIJA.
NO Z LETALOM SMO NA ŽALOST STRMOGLAVILI... NAJPREJ JE V VODO POD NAMI SKOČIL OČE RICKY IN PADALO SE MU JE ODPRLO. NASLEDNJA JE BILA MAMA LUCKY.
POTEM JAZ, NAZADNJE MIKI IN ZADNJA ŠE RIKI. PRISTALI SMO NA OTOKU, KI JE BIL SAMOTEN, A LUŠKAN...

"PRAV!" JE SITNARILA RIKI IN SE ZMRDOVALA KOT VEDNO. "MOKRA.SEM.SRED.NEZNANEGA!"
"IN VSI SMO NA ISTEM KOT TI," SVA PO STARI NAVADI REKLA HKRATI Z MIKIJEM.
"NE SKRBITE, OTROCI," JE REKEL OČE. "NAREDILI SI BOMO LJUBKO ZAČASNO HIŠICO."
"KOT V KAMENI DOBI," JE DODAL (IN MODROVAL OČE).
ČEZ 45 MINUT SMO SI VSE UREDILI IN SE PRILAGODILI.... NEKAKO TAKOLE:

"RIKI, POJDI Z OČETOM NABIRAT JAGODE!" JE UKAZALA MAMI.
"KAJ PA VIKI?" JE SITNARILA RIKI. "VIKI MI BO POMAGALA VSE LJUBKO UREDITI, DA NE BOMO OSRAMOČENI KO NAS REŠIJO... IN ZARADI NAS..." JE REKLA MAMI IN MI POMEŽIKNILA.
"NE! HOČEM SE UREDITI, PO BLATU SE BOM ŠE BOLJ UMAZALA!" NI ODNEHALA RIKI. MAMA SE JE VDALA. "PRAV, PREOBLECI SE IN SE NAMA KASNEJE Z VIKI PRIDRUŽI."
RIKI JE MAMI SPOŠTLJIVO POKIMALA, A KO JE ŠLA MIMO MENE JE ZAŠEPETALA; MISLI SI.
"MAAMI! VIKI! RIKI! NAŠEL SEM IZVIR ČISTE VODE! DELFIN! WOW!"
VSE TRI SMO STEKLE TJA, RIKI NAPOL GOLA (KER JE SREDI PREOBLAČENJA, IN VE DA JE NERADI MOTIMO RAZEN ČE JE NUJNO..) IN VMES JE GOVORILA KLETVICE...BILO JE TAKO:

NATO JE BILO TAKOLE:
JAZ: WOW!
MIKI: GENIJ SEM DA SEM TO NAŠEL, KAJNE VIKI? (VE DA SE VEDNO Z NJIM STRINJAM)
RIKI: SAJ SEM HOTELA JAZ ITI! PREOBLEKLA BI SE PA ŠLA! SEM REKLA DA ME ČAKAJTE! JAZ BI GA NAŠLA! KAJNE, VIKI? (HOČE DA POTEGNEM Z NJO)
MAMA: NE OBREMENJUJTA VIKI; TEŽKO JE RECI, DA IMA KATERIKOLI OD VAJU PRAV.
OČE: SE STRINJAM.
NATO RIKI PRHNE IN JEZNO ODIDE. "KAKŠNO PONIŽANJE. ZA PRINCESO!"
DRUGAČE RIKI NI ŠE PRINCESA, ZAENKRAT JE LE DVORNA DAMA, KO BO KRONANJE BO PRINCESA.

JE ZGODBICA DOBRA?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. januar 2014
u160329
u160329
NEXTT!!!!!PLISSSS
22. januar 2014
OKI ZATE! SAM MAL ČASA MI DEJ OK DA NAPIŠEM =D
22. januar 2014
NO RIKI JE BILA KOKR VIDITE ZELO IZBIRČNA IN KO SMO SE VRAČALI DOMOV JE REKLA: "TO JR PA ŽE PREVEČ... NAPOL GOLA PRINCESKA! ZA ZJOKAT... ČE NAS ZDAJLE REŠIJO..."
"JUTRI," JE REKLA MAMA. "KAJ JUTRI?" JE VPRAŠALA RIKI. "JUTRI NAS BODO REŠILI."
NATO SMO SE ZAČELI S SLAPOVI VSI ŠPRICATI RIKI. PRVE JE TULILA IN SE DRLA KOT DELFIN NATO NAM JE VRNILA IN VSI SMO SE SMEJALI...
SLIKCE OD DVORA...
TALE SLIKCA JE STARA, KO SMO BLI MEJHNI, NAJU Z MIKIJEM ČUVA RIKI...

TALE V MODRI OBLEKI JE RIKI, KI DRŽI ZA ROKO HČERKO OD TETE CHARLOTTE, NAŠO SESTRIČNO CASEY...(TA TAMALA DOJENČICA...) NA STOLU JE MIKI, ZRAVEN RIKI PA STOJIM JAZ:

TULE NAS JE BABI ELEANOR UČILA ŠIVAT, NA STOLU SEM JAZ, TISTA KI ME NEKAJ 'PROSI' JE CASEY, RIKI JE V RJAVI OBLEKI, ZRAVEN JE PA MIKI.

RIKI IN MIKI... MIKI MA PALCO V ROKI, RIKI PA VOZI CASEY (V VOZU)

JAZ KO SEM BLA MEJHNA PA RIKI

MI TRIJE:

RIKI:

PA MI Z PIKIJEM...<3:

TO SO LE SPOMINI IN NAŠE SLIKCE... 1 NEXT <3
22. januar 2014
u160329
u160329
nexttt!!!!!!!!!!!!ful mi je všeččč!!
22. januar 2014
PA GLEJ K SO SI VSI NA VSEH SLIKAH PODOBNI <3 NEX ZATE
22. januar 2014
u160329
u160329
ja ha ha !!!!thnx
22. januar 2014
V GLEVNEM SMO ŠLI NAZAJ H KOČICI. Z RIKI SVA SE ŠLE PREOBLEČT...
RIKIJINA OBLEKCA:

MOJA OBLEKCA:

NE SLIŠI SE NORMALNO AMPAK TAKE OBLEKCE MAMO ZA NA IZLETE, ZA BLATO, TRAVO, ZA DOMA... PAČ SMO BOGATI.... MAMINA OBLEKCA:

NE VEM ZA OBLEKCO OD FANTOV KER STA ŠLA PO JAGODE... ME TRI PA SMO DOM LEPO UREDILE IN PODIŠAVILE Z LAVANDO...
NATO JE MAMA REKLA: "VIKI, POJDI LOVIT SIGNAL." V ROKE MI JE POTISNILA MOJ TELEFON (VODOODPOREN). "RIKI, PRIPRAVI OPREMO ZA RIBOLOV, JAZ PA BOM PRIPRAVILA LOK IN PUŠČICO."
"OPRAVILI ZA MOŠKE." SE JE IZGOVARJALA RIKI.
"JA, MIKI BO STRELJAL PTIČE IN ŽIVALI ZA HRANO, OČE PA BO LOVIL RIBE." JE REKLA.
"KO NAJDEŠ SIGNAL, VIKI, POKLIČI POLICIJO IN POVEJ DA SMO NA OTOKU TROPES."
"KAKO VEŠ?" SEM VPRAŠALA. "OČE IN MIKI STA NAŠLA TABLICO... IN KO DOBIŠ SIGNAL IN OPRAVIŠ KLIC, NABERI BANAN IN KOKOSOV. RIKI, TI PA NAJDI POVEZAVO IN NA INTERNET POGLEJ LOKACIJO TROPESA."
IN VSI SMO OPRAVILI SVOJE. ČEZ 2 URI V KOČICI:
"DOBRO DA SEM KONČAL KER SE VEČERI," SE JE POHVALIL MIKI. "UJEL SEM NATANČNO 322 POSTRVI. ZA CELO VOJSKO."
"RES SI BIL PRIDEN SINE. JAZ SEM USTRELIL 12 PTIC IN 6 ZAJCEV."
"ZAMENJALA SVA OPRAVILI," JE POJASNIL MIKI.
VSI SO ME PRIČAKUJOČE POGLEDALI. "NAŠLA SEM SIGNAL IN JIM SPOROČILA."
NATO SMO POGLEDALI PREDTRAŠENO RIKI, KI JE ČAKALA DA PRIDE NA VRSTO.
REKLA JE NEKAJ USODNEGA:
"TROPES JE PREMIKAJOČI OTOK, JE DRDRALA IZ GLAVE. VSAK DAN SE PREMAKNE ZA 90 STOPINJ V LEVO." VSI SMO ZGDOLGOČASENO KIMALI A NAPETO POSLUŠALI SAJ RIKI NI KAR TAKO PANIČARILA.
"TO SMO SE UČILI," SEM PONOSNO REKLA, DA BI POPESTRILA DOGAJANJE IN MENJALA TEMO... ČE NI TAKO GROZNA NOVICA. "MI PA SMO ZA 180 STOPINJ STRAN OD BERMUTSKEGA TRIKOTNIKA! ŠE 2 DNI IMAMO!"
VSI SMO ZAJELI SAPO, IN ČAKALI OČETA. ON PA JE REKEL...
NEXT?
22. januar 2014
next!!!!
22. januar 2014
TENX BUBBLEGIRL.* NEXT BO PRAV ZATE SAM MAL CAJTA RABIM DA NAPIŠEM
22. januar 2014
VSI SMO ZAJELI SAPO, IN ČAKALI OČETA. ON PA JE REKEL; "BREZ SKRBI ŽE JUTRI OB TAKEM ČASU BOMO REŠENI."
"TODA DANES JE PRVI DAN- ŠE NOBEDEN DOSLEJ NI UMRL KER JE OTOK TAKO ZAPUŠČEN! JUTRI OB TAKEM ČASU BOMO ŽE...BOMO ŽE..."
"MRTVI?" SEM JI POMAGALA, ISTOČASNO PA TUDI MIKI; "UMRLI?"
PRIKIMALA JE. VSI SMO SE PREPUSTILI SOLZAM IN JOKU.
OTOK SMO VZLJUBILI... ZDAJ PA TOLE...
NO KO SMO NEHALI JOKATI SMO SE OBJELI... ČEPRAV JE MIKI PAMETOVAL SEM GA IMELA RES RADA. ČEPRAV JE BILA RIKI ZAHTEVNA MI JE BILA OBENEM VZOR- ČEPRAV JE BILA KDAJ MAMI JEZNA NAME SEM JO IMELA NAJRAJŠI IN EPRAV MI JE ATI KDAJ NASPOROTOVAL MI JE BIL ZELO BLIZU.
VSI SMO NA SVOJIH MOBIJIH ISKALI SIGNAL, JIH VČASIH ZA SEKUNDO UJELI IN KLICALI SOS... A NI BILO NIKJER NIKOGAR...NA KONCU SMO VSAK NA SVOJEM KONCU OTOKA ZASPALI.
-ZJUTRAJ-
ZBUDILA SEM SE IN VPILA: "MEGLA, TIK PRED NAMI!"
MIKI JE ZARJOVEL: "O NE!"
RIKI JE UTRUJENO ZAMOMLJALA. "ŽE VEMO!"
MAMA JE POJASNILA: "VIKI Z MIKIJEM STA VČERAJ PRVA ZASPALA. DOBRO JE, PRIŠLI BODO, UPAM DA ŽE PRED ZAHODOM PO NAS."
OČE JE POVEDAL: "KO SONCE ZAIDE JE PO NAS..." MI PA SMO SE ZAČELI PREOBLAČITI V NAJLEPŠE STVARI, KO NAS REŠIJO (AL PA DA LEPI UMREMO! BRB) RIKI JE BILA DVORNA MODNA OBLIKOVALKA (JAZ DVORNI NORČEK X'D) MIKI PA DVORNI MODREC.
"KATERA BARVA OBLEKE?" PONAVADI SMO IMELE ZA SVEČANE STVARI JAZ, RIKI IN MAMA ISTO BARVO OBLEKE, IZBRALA JO JE RIKI, DVORNA MODNA... SEJ VESTE NO!
"TURKIZNA," JE ZAKLICALA IZ KOPALNICE, NO BOLJ GARDEROBE.
MOJA OBLEKCA:

MAMINA:

RIKINA:

OČKOVA:

MIKIJOVA:

PA ŠE ENA ZA RIKIJINO REZERVO (PAČ VEDNO ARAD TEŽI ZA REZERVO):

REKLA JE ŠE SPOMINEK ZA CHARLOTTE (TETKO):

ELEANOR (BABICO):

ZA DVOJČICI CASEY IN CASSIE, TA PRVA JE ZA CASEY DRUGA ZA CASSIE:

2 NEXTA
22. januar 2014
u160329
u160329
NEXTTTTTTTTTTTT
22. januar 2014
JEJ ŠE 1 NEXT
22. januar 2014
u160329
u160329
NEXTTTTTTTTT

22. januar 2014
NEJ TI BO
22. januar 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT najnajnajnajnajnaj 4ever <333333333 :'33333
22. januar 2014
NI LIH NAJ NAJ NAJ EVER AMPAK OK
22. januar 2014
ja pa je, vita, halooooo no, obožujem tiste slike starinske <3 :'))
22. januar 2014
NEXT SEM DOLŽNA...
NO KMAL JE BIL VEČER. ZAČELA SEM JOKATI IN OBUPALA. MEGLA JE BILA ČEDALJE BLIŽE, A HELIKOPTERJA ŠE NI BILO. PRIDRUŽIL SE MI JE MIKI. "CMERI." SEM SLIŠALA RIKI A JE TUDI NJEJ PRITEKLA SOLZA. MAMA JE BILA BLEDA, OČE PA ŽALOSTEN.
MEGLA IZ DRUGE STRANI OTOKA (PRI NAM SE ZARADI PALM IN HIŠKE NE VIDI):

PA TAM RAJSKI DEL:

"DAJMO,DAJMO!" JE ZA HELIKOPTER VPILA RIKI. TODA NI PRIŠEL. NO KER IMAMO OBLEKE SMO, PO RIKINO PRELEPI DA BI UMRLI. PRIŠEL JE HELIKOPTER!
"SEM!" SMO VPILI IN MAHALI...
*
V VRSTI ZA VKRCANJE SEM BILA ZADNJA. MEGLA JE BILA VSE BLIŽJE, POSKRKALA NAM JE ŽE HIŠICO IN PALME. MAMA IN OČE STA BILA ŽE V HELIKOPTERJU, MIKIJU STA POMAGALA GOR. ENA OD NAJU Z RIKI BO UMRLA. RIKI ME JE POTEGNILA GOR IN POSKUSILA ŠE SEBE. NI ŠLO. POSRKALO JO JE DOL. NJEN ZADNJI KRIK JE NEHAL DONETI. SPELJALI SMO IN JOKALI. ŽTRVOVALA SE JE RIKI.
ZAME! NJENA OBLEKA JE ŠE ZMERAM PLAPOLALA PRIPETA ZA HELIKOPTERSKA VRATA.
NEXT?
PA MNENJE PROSIM:
A) ALI BO RIKI PREŽIVELA, JO BODO NEKOČ SPET NAŠLI?
B) BO OŽIVELA IN POSTALA GROZEN DUH, KI BO PREGANJAL VIKI IN JI OBLJUBLJAL MAŠČEVANJE ZA SMRT?
C) ALI BO OSTALA MRTVA?
NEXT?
NUJNO ZPOLNITE. TUD ČE NE VESTE, UGIBITE
23. januar 2014
u160329
u160329
nekt!!!
23. januar 2014
u160329
u160329
(A) PO MOJE!!!
23. januar 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXTTTTTT. B) bi ti dala
<333333
23. januar 2014
A) NEXT
PSOHITI
24. januar 2014
TOK DOLG NEXT SEM DALA PA SE JE VSE ZBRISAL, TAK DA ZAKLJUČUJEM Z ZGODBO HVALA VSEM
25. januar 2014
lahko plis nadaljuješ ful dobra zgodba
26. januar 2014
next!!
11. februar 2014
naj story ever
naj story ever
naj story ever
11. februar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<3333
omggg-perfektno jeeee <33
i ♥ this storyyyy
11. februar 2014
next plis in a
27. februar 2014
NEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ful dobra zgodba!!!!!!!!!!!
+nova bralka.
31. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg