Forum
bom probala napisat čizt swojo zgodbico.... upam da wm bo res ušeč!

Ime mi je Leonarda Bernard. Moje ocene niso kaj prida, ne znam toliko kot znajo drugi (razen karateja) in vsi me želijo spraviti na tla. Kaj sem s tem mislila? No povedala vam bom kako so lahko ljudje sebični in nesramni, kako lahko vidijo le sebe in niso zmožno da bi pokazali kančka prijaznosti ter pomagali. Ravno nasprotno. Kako so ljudje nizki in te želijo spraviti na trda, mrzla tla. Kako hitro te lahko izigrajo in kako pozoren ter previden moraš biti v njihovi sami igri. Da, ljudje smo čudna, hladnokrvna bitja. Ampak včasih pa smo toplejša kot ogenj in prijaznejši od najbolj crkljivih kužkov. No kot sem že rekla hodim na karate. To je moj hobi in v njem blestim. Na karate sem začela hoditi zaradi samoobrambe ampak mi je kasneje postalo tudi že zabavno. Nikogar še nisem pretepla zunaj tega krožka. Čeprav nekaj ljudi ki jih poznam, bi najraje jih. V šoli sem pač kot večina otrok razen ta bogatih učencev ter šminkastih punc. No začnimo kar tukaj......... Bzzzzz Bzzzzzzz mi je zvonila budilka. Zagrenjeno sem butnila po njej ter komaj vstala. Počasi sem se uredila in odpravila v šolo. Res da sta me tam čakali moji BFF kateri sem naravnost oboževala ampak na živce mi je šla ostala večina otrok. Ampak to sem se naučila ignorirati če od kakšnega....... prvega razreda. Pred šolo sem srečala Tiffany in Amando. Moji BFF. "si se kaj učila Leo?". Je bilo prvo vprašanje ki sem ga slišala od njiju dveh. "za kaj pa bi se mogla učiti?". sem zmedeno vprašala. "kontrolka!". Potem sem se šele spomnila. Začela sem paničariti. Že tako sem imela bolj slabe ocene in dodatna enka res ne manjka! "o moj bog! Kaj naj storim? Čisto sem pozabila!". "pomiri se..". Sem slišala nekoga ki je stal za menoj.
16. januar 2012
neeeeeeeeext
16. januar 2012
Bila je ena iz šole. Ena s katero se nisva marale že odkar sva se prvič vidle. "na listu imam zapisane vsa vprašanja katera bodo in odgovore zraven! Posodim ti če želiš seveda. Kontrolka je šele tretje uro. Boš vzela?". Kaj je bilo njej mi res ni bilo jasno. Ampak bila sem panična in sem vzela ta list. Gor je bilo 41 vprašanj z odgovori. Vsak odmor sem se vneto učila in se tudi naučila.
17. januar 2012
neeeext... stawm d je blo use narobe al pa je pršla h pameti
17. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg