Forum
u136908
u136908

Ob besedi "vedeževanje" večina ljudi verjetno pomisli na prerokbo iz kart ali magične krogle. A vedeževanje ponuja še veliko več...

To je tema za B R A D A V I Č A R K A in tu je STROGO PREPOVEDANO oglaševanje. Komentirajo lahko le tisti, ki so prijavljeni na vedeževanje. Kmalu pride prva teorija.

Vaša učiteljica,
Emma Watson
30. junij 2013
u136908
u136908
Tu je že prva teorija. V njej si boste prebrali o vedeževanju iz skodelice kave.
Tudi bunkeljni so se znašli in zdaj prerokujejo usodo tudi iz kavne usedline. Toda ne poznajo skrivnosti prerokovanja tako dobro kot mi, čarovniki in čarovnice. Prerokujemo tako, da ko spijemo kavo, skodelico malce nagibamo, potem pa jo obrnemo na glavo. V takem položaju je ne smemo pustiti dolgo, zato počasi preštejemo do tri in skodelico spet obrnemo. Ogledamo si podobo na dnu skodelice in s posebnim znanjem prerokujemo iz podob. Ker pa verjetno niste mojstri iz tega, je tukaj navedenih nekaj primerov:
Petelin: nezvestoba
Angel: čakata vas dobra vest in veselje
Čebela: spodbudne novice
Delfin: veselje in zabava
Vreča: dobitek
Riba: skrbi
Ribice: odhod skrbi
Rogovi: goljufija
Velikokrat čarovniki pomešajo male ribice(odhod skrbi) in ribo(skrbi), zato moramo biti pri opazovanju pozorni in natančni. Bunkeljni so si znake izmislili, mi pa smo jih naredili z čarovnijo. Poskusite sami, doma!

DOMAČA NALOGA:
1. Kaj pomeni znak ribe?
2. Natančno opiši postopek, kako prerokujemo iz kavne usedline!
3. Ali bunkeljni uporabljajo to "zvrst" prerokovanja?
4. Kako pridemo do tega, da rib in ribic ne zamešamo?
01. julij 2013
1 skrbi
2 Prerokujemo tako, da ko spijemo kavo, skodelico malce nagnemo, potem pa jo obrnemo na glavo. V takem položaju je ne smemo pustiti dolgo, zato počasi preštejemo do tri in skodelico spet obrnemo. Ogledamo si podobo na dnu skodelice in s posebnim znanjem prerokujemo iz podob.
11. julij 2013
ups čaki še dve nalogi sm pozabla
3 ja toda ne poznajo skrivnosti kot mi
4 pozorni in natančni moramo biti
11. julij 2013
u144492
u144492
1.Znak ribe pomeni skrbi.
2.Prerokujemo tako, da ko spijemo kavo, skodelico malce nagnemo, potem pa jo obrnemo na glavo. V takem položaju je ne smemo pustiti dolgo, zato počasi preštejemo do tri in skodelico spet obrnemo. Ogledamo si podobo na dnu skodelice in s posebnim znanjem prerokujemo iz podob.
3.Ja. Tuda ne poznajo skrivnosti kot vi.
4.Pri tem moramo biti pozorni in natančni, da ne pomešamo pomena.

PRIJAVIM SE!!!
12. julij 2013
PRIJAVLAM SE:

1.Znak ribe pomeni skrbi.
2.Prerokujemo tako, da ko spijemo kavo, skodelico malce nagnemo, potem pa jo obrnemo na glavo. V takem položaju je ne smemo pustiti dolgo, zato počasi preštejemo do tri in skodelico spet obrnemo. Ogledamo si podobo na dnu skodelice in s posebnim znanjem prerokujemo iz podob.
3. Ja
4. Pri gledanju moramo biti natančni
20. december 2013
moje iskušnje so naslednje, bila sem pri eni vedeževalki, kr tak, skratka, svetovna je.... zadene vse, lahko posredujem kontakt 070/130703, nahaja se v Mariboru.
27. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg