Forum

Dσвяσ∂σšℓι ρяι νє∂єžєναℓкαмα Sαвяιηι ιη Aηαѕтαzιנι!

тαкσ, ρяαν ѕтє ѕℓιšαℓι. ѕνα νє∂єžєναℓкι ιη тσ тємσ ѕνα υѕтναяιℓι zαтσ, ∂α вι ναм ηαρσνє∂αℓι ναšσ ρяιнσ∂ησѕт!
ηαρσνєνα ναм ℓαнкσ ρяιнσ∂ησѕт zα тяι яαzℓιčηє тємє:
~ρσкℓιc
~ℓנυвєzєη
~∂єηαя
ιzвιяαтє ℓαнкσ тυ∂ι мє∂ zαвανηιм ρяєяσкσναηנєм αℓι яєѕηιм ρяєяσкσναηנєм!
ρяι ηαмα ѕє ℓαнкσ σgℓαѕιтє ℓє єηкяαт ηα тє∂єη, šє ρяєנ ρα мσяαтє ιzρσℓηι ρяιנανηιcσ (gℓєנ ѕρσ∂αנ)

ρяσѕινα ∂α тємє ηє ƒєנкαтє!
νє∂єžєναℓкι ѕαвяιηα ιη αηαѕтαzιנα (Pιкαcнυ.Pαn∂α❊ ,*ѕυρєя ωσмαη*97 )
ρ.ѕ. тυ∂ι νє∂єžєναℓкє ηιмαנσ νє∂ησ ρяαν!

PRIJAVNICA NA VEDEZEVANJE :
ιмє :
∂αтυм яσנѕтνα :
αѕтяσℓσšкσ zηαмєηנє:
žєℓιм ιzνє∂єтι : (яєѕησ/zαвανησ ρяιнσ∂ησѕт)
zαηιмα мє : (∂єηαя, ℓנυвєzєη αℓι ρσкℓιc )

VELIKO ZABAVE!

Ali boš sodeloval/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. december 2012
u107875
u107875
Najprj vsa pohvala ker tema se mi zdi res upeeer!!

ιмє : patricia
∂αтυм яσנѕтνα : 17.9.1999
αѕтяσℓσšкσ zηαмєηנє: devica
žєℓιм ιzνє∂єтι : (яєѕησ/zαвανησ ρяιнσ∂ησѕт) resnično
zαηιмα мє : (∂єηαя, ℓנυвєzєη αℓι ρσкℓιc ) ljubezeeen. (upam da ne bo kruta xđ) c:
15. december 2012
Hah oky ;D hvala za prvo prijavo!
15. december 2012
u107875
u107875
Hahah, np. +kdaj dobim odgovor?
15. december 2012
Ko se Ana zbudi, ker Grem jaz v Maribor! Bo Ana napisala
15. december 2012
u107875
u107875
Ok, hahaha :'D
+se kera prijavi na čist fresh temo, ki jo vodiva z Nušo?
http://www.igre123.com/forum/tema/one-day-to-challenge./46839/2
- sori ker smetim z oglaševanjem :c
15. december 2012
ιмє : Mia
∂αтυм яσנѕтνα :14.3.2001
αѕтяσℓσšкσ zηαмєηנє:riba
žєℓιм ιzνє∂єтι : (яєѕησ/zαвανησ ρяιнσ∂ησѕт) nekaj umes
zαηιмα мє : (∂єηαя, ℓנυвєzєη αℓι ρσкℓιc )lovee
15. december 2012
ιмє : zαℓα
∂αтυм яσנѕтνα : /
αѕтяσℓσšкσ zηαмєηנє: νσ∂ηαя
žєℓιм ιzνє∂єтι :яєѕησ ιη zαвανησ ρяιнσ∂ησѕт
zαηιмα мє : ℓנυвєzєη
15. december 2012
O LJUBEZNI-MeđøOđNαѕтι.*
Ko boš bila stara 15 let se boš zagledala v enega hudega tipa. On se seveda ne bo niti zmenil zate. Bila boš zelo žalostna in boš več dni prejokala.
Kmalu ga boš prebolela, ko boš videla kakšen je v resnici.
Potem pa boš odšla na morje in tam spoznala prijaznega slovenca in se takoj zaljubila vanj. Bil bo zabaven, prijazen in zanimiv. Znal bo plesati HIP-HOP. Seveda ti bo z vsakim dnem bolj všeč! Vsak dan te bo nasmejal in te potunkal v morju.
Kmalu bo prišel dan, ko bosta morala oditi domov. Izmenjala si bosta fb, telefonsko in gmail.
Čez dva tedna boš na fb-ju zagledala sliko kako se poljublja z eno punco in tvoje sanje bodo splahnele. Ampak potem te bo nekega dne poklical. Povedal ti bo, da je na dnu. Punca ga je hladnokrvno zapustila, še poslovila se ni!
Poskušala ga boš spraviti v boljšo voljo, kar ti bo nekako tudi uspelo. Potem tri leta ne boš slišala nič o njem in mislila boš, da je vajinega prijateljstva konec.
Vendar se bo nekega dne prikazal na pragu vaše hiše z rožami v rokah. Sploh ga ne boš prepoznala. Pojasnil ti bo, da tri leta ni imel elektrike in mu ni delal telefon in da te je ZELO pogrešal! Da te je hotel v bližini :*
Tako bosta skupaj do tvojega 20. leta ko se bosta sprla zaradi časa ki ga posvečata drug drugemu. Težko ga boš prebolela, vendar si boš spet našla novega. Hodila bosta na isti faks in na koncu si bosta zgradila hišico v Ljubljani. Bila bosta skupaj in hodila v ist službo.
Imela bosta tri otroke. Bila bosta srečna!
-
Hope you like it!
p.s. sem kr jaz napisala ker Ane ni :'D
15. december 2012
Mia in Zala dobita tudi vidve ;D
15. december 2012
ok
15. december 2012
u103087
u103087
Emmely
∂αтυм яσנѕтνα : 8.4.1999
αѕтяσℓσšкσ zηαмєηנє: tehtnica
žєℓιм ιzνє∂єтι : (яєѕησ/zαвανησ ρяιнσ∂ησѕт): resno
zαηιмα мє : (∂єηαя, ℓנυвєzєη αℓι ρσкℓιc ): denar, ljubezen
15. december 2012

O LJUBEZNI-MIA (ρєяƒє¢тιση●gιяℓ)
Čez eno leto boš spoznala fanta, ki bo hodil na balet. Odšla boš gledati njegovo predstavo in bil ti bo popoln. Bil je edini fant na baletu prav zato ga boš občudovala.
Odločila se boš, da se prijaviš na balet in ga lahko med vsako vajo gledaš, občuduješ...pa še tista njegova obleka (krilce) ti bo bilo izjemno všeč.
Tako se boš prijavila, vendar boš plesala obupno. Kmalu bo bila avdicija, katera punca bo v paru plesala z tistim fantom.
Pred avdicijo boš vsak dan veliko vadila, samo da bi plesala z čudežnim fantom v krilcu. Na avdicijo boš prišla oblečena v piščanca. Mislila boš, da lahko izgledaš tako lepa kot fant v krilcu.
Ko te bo fant videl te bo izbral za soplesalko, saj boš bila nekaj posebnega. Na nastopu LABODJE JEZERO boš bila oblečena v piščanca namesto v laboda. Na koncu predstave se bosta poljubila in začela hoditi.
Kmalu vaju bodo odgnali iz baleta (saj ne bosta vedela zakaj) in zgradila si bosta skrivno hišico na drevesu. Tam se bosta tolažila in drug drugega nasmejala.
Čez nekaj dni pa bo fant izginil brez sledu. Na listku bo pustil samo napisano: "Hvala za tvoj kostum piščanca. Ukradel sem ga."
Bila boš malo potrta vendar si tudi ti ukradla njegovo krilce, tako, da je bilo fer.
Nekega dne si se odločila oditi živeti na plaži. Ko se boš sončila bo do tebe prišel nek fant in se ulegel zraven tebe. Govoril ti bo, da si čudovita in lepa, ti pa boš seveda takoj noro zaljubljena zaradi njegovih modrih oči :* Naredila si bosta hišico na plaži in živela v njej, tako dolgo, dokler se vama bo dalo X'D
-
Mal heca noter, kot si hotela pa tudi resno je :'D Upam , da ne boš nič užaljena, ker je hec
15. december 2012
u107875
u107875
ok, hvala.
15. december 2012
Nzk X'D
15. december 2012
Še jaz!!!
15. december 2012
Eeeej jst sm hotla to temo že preej narediti!
15. december 2012
nina
∂αтυм яσנѕтνα : 19.11.2000
αѕтяσℓσšкσ zηαмєηנє: šlorpijon
žєℓιм ιzνє∂єтι : (яєѕησ/zαвανησ ρяιнσ∂ησѕт): resno
zαηιмα мє : (∂єηαя, ℓנυвєzєη αℓι ρσкℓιc ): ljubezen
15. december 2012
kokica28- dlih sem napisala bom zaj prilepla ;D
Špela (sugar) - joj upam, da nisi jezna, da sva te prehiteli ?
Nina hvala za prijavo
15. december 2012
O LJUBEZNI-ZALA (kokica2
Že takoj v srednji šoli se boš zagledala v enega fanta, ki trenira odbojko! Bila boš nora na odbojko in oboževala boš vse, ki bodo oboževali odbojko.
Vpisala se boš v klub odbojke, da bi dokazala fantu, kako si dobra. Čez pol leta je bilo tekmovanje in gledat te bo prišla cela šola.
Med občinstvom bo tudi lep odbojkar. Očarljivo ga boš pogledala, ter se postavila na prostor za serviranje. V tem boš najboljša.
Odbila boš žogo da bo letela po celem igrišču, se odbila od stene, potem od trenerjeve glave direkt v avt! Vsa vaša šola bo navdušeno zakričala. Samo fant bo jezno pogledal.
Po igri bo prišel do tebe in rekel: "Ne maram te! Mojega ljubeznivega trenerja si skoraj ubila z žogo!" Udaril te bo po licu in stekel stran.
Skrušena boš odšla domov. Nič ne boš pila, nič ne boš jedla. Z svojo odbojkarsko žogo boš odšla direkt v posteljo.
Čez eno leto na vaša vrata potrka nek gospod z očali in z odbojkarsko žogo v roki. Pove ti, da obožuje odbojko in ti si čisto navdušušena. Povabiš ga v hišo in mu poveš nesrečno zgodbo z fantom. Kar naenkrat gospod reče: "Jaz sem bil ta trener."
Ti ga zmedeno pogledaš, on pa se nasmehne. "Torej nisi jezen?" ga boš vprašala. "Ne...zaradi tebe sem zdaj bolj pameten. Trk z žogo mi je osvežil pamet" razloži. Bil bo tako prijazen in zato se boš zaljubila vanj. Odšla bosta na dopust v Kitajsko in tam te bo trener učil odbojko. Seveda se boš z njim razumela odlično, rada bi, da bi bil tvoj fant. Tudi on ti bo najprej pravil, da te ima najraje potem pa bo nekega dne rekel, da se je zaljubil v lepo starko in da zdaj dela pri njej.
Seveda boš bila besna in boš šla k starki. Tam pa bo bil tudi njen kuhar, ki bo kuhal res odlično! Takoj boš pozabila na odbojko in se pogovarjala z kuharjem. Čez dan bosta že bila par in pobegnila iz Kitajske v Japonsko. Ustvarila si bosta dom in družino.
-
Ne vem od kod mi Kitajska
15. december 2012
u103087
u103087
kaj pa jaz
15. december 2012
Joj dobiš kmalu vse bote doble sam jaz nisem tiskalni stroj
15. december 2012
u108899
u108899
ιмє : Šiškebab
∂αтυм яσנѕтνα : 12.3.2001
αѕтяσℓσšкσ zηαмєηנє: ribi
žєℓιм ιzνє∂єтι : (яєѕησ/zαвανησ ρяιнσ∂ησѕт) mešano
zαηιмα мє : (∂єηαя, ℓנυвєzєη αℓι ρσкℓιc ) ljubezen
15. december 2012
NOVOST
z αηαѕтαzιנσ ѕνα ѕє σ∂ℓσčιℓι, ∂α ∂σ∂ανα тυ∂ι ησνσѕт- νρяαšαηנα σ ѕνσנι ρяιнσ∂ησѕтι! ℓαнкσ ηαנυ νρяαšαтє кαя žєℓιтє σ ѕνσנι ρяιнσ∂ησѕтι ιη σ∂gσνσяιℓι ναмα вσνα кαя кмαℓυ ρσ тєм! νρяαšαηנα ѕσ ℓαнкσ ηαנνєč тяι ηα тє∂єη!

p.s. Vsi, ki še nimate prihodnosti jo dobite!
15. december 2012
kdaj bo zame?
15. december 2012
u107875
u107875
Pa še neki bi uprašala, pa odgovorta smrtno resno!
~ a je moja simpatija tut zaljubljen vame? o: c:
15. december 2012
u89857
u89857
verjetno me še ne poznate - sem vedeževalka Anastazija

O LJUBEZNI IN DENARJU (emma potter )
Pri 18-ih boš spoznala ful lepiga fanta in se boš totalno zatreskala v njega.
Zato si mu spekla palačinko in pokleknila pred njim in ga vprašala če bi hodil s tabo on bo najprej probal palačinko ki mu bo tako všeč da te bo vzel za punco.
Skupaj bosta odprla palačinkarijo kjer bosta pekla najboljše palačinke . Nekega dne pa bo prišla punca ki se je bo po zaužitju palačinke zadavla in umrla pred tvojimi očmi. Tako bodo prišli FBI in totalno pregledali palačinkarijo. V eni omari pa bodo našli marihuano.
Tako boš ugotovila da je tvoj fant podtikoval to v palačinke. Ker pa boš ti lastnica palačinkarije boš morala v zapor za 10 let. Po dolgih 10-ih letih se boš odločila maščevati temu fantu. Pridružila se boš tolpi in potem ga boste ubili. Postala boš prava morilka ker boš zašla v tako slabo družbo.
Zaslužila boš 3000€ na mesec in postala prava bogatašinja. Le ljubezni ti bo primanjkovalo.
Potem pa se vam bo v topli pridružil en čudovit tip s katerim se bosta takoj razumela. Skupaj bosta ugrabljala ljudi in kradla.
Nekega dne pa boš še njemu spekla palačinko in ga vprašala če bi hodil s tabo. Seveda je rekel da, ker mu je bila palačinka odlična!
Tako boš spet odprla palačinkarijo in tvoj nov fant ti bo celo pomagal pri peki! Ampak boš na koncu dobivala samo 10€ na mesec zato bo odšel...odstala boš sama z svojo palačinkarijo in 10€. Družbo ti bo začel delati potepuški pes.
15. december 2012
ιмє : Nives
∂αтυм яσנѕтνα : 31.5.1997
αѕтяσℓσšкσ zηαмєηנє: Dvojček
žєℓιм ιzνє∂єтι : Resno..
zαηιмα мє : Ljubezen..
15. december 2012
Ime: Liza
Datum rojstva: 26.10.2001
Astrološko znamenje: škororpijon
Želim izvedeti: resno
Zanima me: ljubezen
15. december 2012
u89857
u89857

LJUBEZEN (cυкя.σ∂.мιє♡ )
V srednji šoli ti bodo začele ocene padati zato bo k tebi pristopil čeden fant in ti rekel da ti lahko razloži snov ti boš seveda privolila.
Vsako popoldne bo hodil k tebi in ti pomagal pri učenju . Tako boš popravila ocene. A ker ti bo druženje z njim všeč se boš delala da česa ne razumeš.
Nekega popoldneva pa se bosta poljubila in postala par. Vsako večer bosta hodila na skalo, kjer bosta ležala in opazovala zvezde.
Potem boš enkrat šla k njemu domov in tam te bo čakala postelja posuta z vrtnicami in povsod prižganimi svečkami, tisto noč boš prvič spala z njim.
Naslednji dan ti bo zelo slabo in ugotovila boš da si noseča. Fant bo bil zato zelo vesel in te bo prosil za roko.
Rodila boš punčko ko bo dopolnila 3 leta se bosta vidva poročila, imela boš res sanjsko poroko ker je fant iz premožnejše družine. Na poročno noč bosta naredila še trojčke. Tako boš imela 4 otroke ki jih bosta imela zelo rada.
Čez 5 let pa ti bo povedal skrivnost ki jo je skrival že dolgo časa, imel bo raka in živel bo še največ 3 mesece.
Naslednji dan bo umrl a ti je pustil pismo v katerem piše da ti je naredil vse otroke ki te bodo vedn ospominjali na njega.
Pri starejših letih boš imela res veliko vnučkov ampak v zvezi neboš bila nikoli več saj je bil on popoln zate.
16. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg