Forum
Hej,to zgodbico bom napisala za tekmovanje Naj pisateljica leta 2013!!!!!Upam da vam bo všeč!
**********************************************************************************************************************
Moje ime je Alex Pet in stara sem 13 let.Že moj priimek Pet pove da imam rada živali,samo da nobene nimam(mami mi ne pusti).Imam mlajšega bratca Michaela ki je star 11 let.Imam tudi najboljšo prijateljico Gino Ries.Gina izhaja iz zelo bogate družine.Njena starša sta vendar šefa.No mi in naša družina pa živimo v majhni hiški v Los Angelesu.Moja starša Amanda in Mike sta trgovca,zato tudi majhna hiška,ker nimata velike plače.
Jaz:

Michael:

Naša družina:

Hiša:

Gina:

Ginina družina:

Njihova hiša:

*************************************************************************************************************************
Upam da vam je uvod všeč,in začnem že z enim nextom.
P.S.Zgodbica se konča v desetih dolgih delih!!!
21. maj 2013
u137048
u137048
Next
21. maj 2013
u84435
u84435
Neeeeeeeeeeeeeext!!
24. maj 2013
1.DEL
"pip,pip,pip,pip,pip,..." mi je zazvonila budilka.V sobo je vdr Michael,in mi začel sakati po postelji."NEHAJ!" sem se zadrla na njega.Preden je odšel mi je pokazal jezik in zaloputnil z vrati.Zaspano sem zlegla iz postelje in odšla v kopalnico.Na hitro sem si naredila čop in si umila zobe.Oblekla sem nekaj trenirko kajti imamo športen dan

Nato sem šla na zajtrk. Mami je naredila kosmiče z jagodami,zelo okusno.Ko sem se nazjtrkovala sem se samo še obula,vzela torbo in odšla na parkirišče.Tam sem pričakala avtobus.Pred šolo me je že čakala Gina v prekrasni trenirki.

Skupaj sva šli v šolo.Najprej so tekali 6.razredi,nato 7, in nato mi 8..Na startu me je bilo zelo strah."Namesta,pozor,zdaj" se je zadrl učitelj.Vse smo se zagnale po progi.Kot vedno je bila 1. Gina.No saj ji privoščim.Jaz sem pa 5.."Prideš danes k meni domov?" me je vprašala."Jasno" sem ji odgovorila.Po pouku naju je zunaj čakala limuzina.Zapeljali sva se do njene (ogromne) vile.Pozdravila sem njene starše in se za njo odpravila v njeno sobo.Njena sobo je res lepa.

Nujno sem morala na stranišče.Šla sem v Ginino zasebno stranišče.

Ko sem končala je že Gina ležala na postelji in brskala po internetu.V sobo je vstopil Ginin oče."Punci ,kosilo" nama je rekel.Šla sem za Gino v kuhinjo.

Kuharica je naredila špagete.Ko sem končala in Gina tudi sva šli na balkon.Na balkonu mi je zazvonil telefon.Bila je mami.
J-JAZ,M-MAMI
J: Prosim?
M: Zdravo,mami tukaj.Čas je da prideš domov,ker dobimo še obisk.Adijo.
J: Vredu,adijo.
***********************************************************************************************************
NEXT?
27. maj 2013
u137048
u137048
Next
27. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg