Forum
∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆
Gledala sem ga, on pa je stal tam kot lipov bog. Kako je lep! Srce se mi topi ob pogledu nanj.Kako je popularen! In poglej to frizuro in te zelene oči! Najraje bi ga poljubila in bil bi moj za vedno! Kako bi bilo to lepo!
∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆
Hellou! Spet jaz ampak tokrat z bolj ljubezensko zgodbo- ljubezen je tema skoraj vsake tretje skupine najstnikov, ki jih srečaš na cesti! Pa tudi zase vem, da je to zelo popularna tema v našem razredu. Torej, upam, da vam bo všeč!

P.S. dodajam povezavo moje prve zgodbice, če katero zanima:
http://www.igre123.com/forum/tema/spet-jaz/193733/1

Boš brala??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. april 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
N-e-x.t!!!!!!!!!!
Next!!
Tvoje zgobe so colske...
29. april 2017
Next!!!!!Tvoje zgodbe so kul!!!
30. april 2017
Hvala bom napisala
30. april 2017
Hellou..
Sem Emma. Stara sem 16, ampak zgledam malce starejša. Imam rdeče lase in modre oči. Vem, da je ta kombinacija zelo smešna ampak ok. Rada imam živali. Sem pa tudi zaljubljena. Imam pa tudi sestrici Anno in Nathalie. Dvojčici sta. Stari sta sedem. In sta si še kar podobni. Imata blond lase. Nathalie ima zelene oči, Anna pa modre. Imam pa tudi strejšega brata. Oh, ta William! Rahlo mi para živce. On je star 22 let. Ima rjave lase in rjave oči. Čisto nasprotje od nas. Živimo pa sami, saj sta ati in mami umrla v prometni nesreči, ko sta bili sestrici stari dve leti.
Jaz:

Nathalie in Anna:

William:
30. april 2017
Next!!! ful dobro , pa itaq da si ti najboljša <333
30. april 2017
Next
30. april 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Next!!itak da pišeš naj zgodbe!!!!!!!!!Next,Next,Next!!!
30. april 2017
Joj hvala vam res, sam vseen malo pretiravate nisem tak dobra.. Če se va da, lah mal okol oglašujete k za vas ta vem, da mate rade moje zgodbe...
30. april 2017
Nexxxxxttttttttt, začetek je ful dobr
03. maj 2017
hvala zdejle dobite..
03. maj 2017
Živimo v prelepi hiši ob robu mesta, ki se imenuje Pariz. Vem, da bi marsikdo rad živel v Parizu, vendar ni tako lepo. Smo iz Slovenije, a smo se preselili. A to ima nekatere slabosti. Na primer, da moramo znati dobro angleščino. Ampak dovolj opisovanja. Gremo kar k moji zgodbi.
##############################################################
Drrrin..Drrrin…
Oh, ne! Budilka. Sovražim šolo. Počasi sem le vstala in se šla obleči.
Oblekla sem prelepo obleko, hah ja prelepo obleko, sigurno. V bistvu sem oblekla neke kavbojke in majico,na kateri je bila narisana panda. Res je bila cute. Potem sem sedla še pred mizico z ličili in se 'nališpala'. Nanesla sem si maskaro, kar je zelo poudarilo moje dolge trepalnice in narisala črto z eyelinerjem. Hm, še malo rdeče šminke, pa bo.. Sem si mislila. Potem sem morala narediti še nekaj z lasmi. Hm, ribja kost bo kar v redu. Hitro sem si spletla še to. Potem pa sem šla zbudit Williama. Vem, to.. Lahko bi se zbudil sam, ampak ga morem jaz. Pač William.
"Will, zbudi se!" sem vdrla v njegovo sobo.
"Kaj?! Emma? A že?"
"Ja Will, že. Vstani, se obleči in pojdi zbudit še Anno in Nathalie. Pa prosim, pomagaj jima pri oblačenju, jaz pa grem zajtrk pripravljat zajtrk. Ok?" sem rekla Williamu, ki je še napol spal.
"Ja,ja.. Že stojim!"
Imela sem ga kar na trdo in ubogal me je, čeprav sem bila pet let mlajša od njega. To mi je bilo všeč. Čez pol ure so že pridrveli v kuhinjo. Deklici sta se ravno igrali, da sta letali, ki letita zeloo hitro. William je bil še cel zaspan.
"Super, da ste se uredili! Čez 45 minut se začne šola, kar pomeni, da lahko v miru pojemo zajtrk."
Imeli smo 15 minut do šole. In vedno smo hodili peš. No, punci sta hodili v drugi razred osnovne šole. Do tja je bilo deset minut in pouk se jim je začel ob osmih. Meni se je pouk začel ob pol devetih. Šolo sem imela 5 minut stran. Will pa je pouk začel ob pol devetih, tako kot jaz, le da je on hodil še deset minut od moje šole. Poslovila sem se od Anne in Nathalie, pri moji šoli pa še od Williama. Prišla sem na šolsko dvorišče. Imela sem še petnajst minut do pouka. Odhitela sem k moji skupini prijateljic. Tam so bile Tea, Sabrina, Susan in Elizabeth.
Tea je bila moja BFF. Bila je EMO style. Res sva bili dobri prijateljici.
Sabrina je bila hipster style. In Susan tudi.
Elisabeth, pa je bila nekaj posebnega, saj je oboževala goth style.
Dale smo si ime diffrend styles, ker smo bile tako različne, a hkrati tako dobre prijateljice.
Tea:

Sabrina:

Susan:

Elizabeth:
03. maj 2017
Next
03. maj 2017
Aja še 3. Vprašanja. Ta bodo sledila po vsakem mojem nextu.
1. Kaka se vam zdi zgodbica?
2. Katera oseba se vam zdi najboljša?
3.Kateri stil vam je najboljši?
03. maj 2017
1.Kulska!!!Najbolša!!!
2.Emma, Tea, Sabrina, Susan
3. Emo, hipster, rebel.(čist mal goth)
04. maj 2017
Next supr zgodba
04. maj 2017
1. Fuuuuuuul dobra
2. Tea (hvalaaaaaaaaaaaa<333), Elizabeth in Emma
3. Emo, goth
Pa itaq Next
04. maj 2017
Okej, še tukaj obljubljeni komentar:
Zopet zanimiv začetek. Malo me je zmotilo nekaj v zgodbici. In sicer, Pariz je v Franciji. Tako da bi bolj morali znati dobro govoriti francosko
Se mi zdi, da si tukaj bolj povezovala stvari kot pri prvi zgodbici. Morda sicer lahko še dodaš zopet kakšen okrasni pridevnik da lepše zveni, ampak mislim da si kar dobro zadela. Edino kar te morda loči do perfektne zgodbice je to s okrasnimi pridevniki ter morda tako lepo povezane povedi. Evo, spodaj primer kako to mislim:

"Will, zbudi se!" sem vzkliknila proti njemu medtem ko sem kar vdrla v njegovo sobo.
"Kaj? Emma? A že?" je zaspano zamomljal v odgovor William

No, v tem smislu sem to mislila. Na to bodi pozorna. Ampak res, mi je prav luštna zgodba in upam da kmalu napišeš Next.
Da še odgovorim na vprašanja:
1. Mislim, da sem vse lepo strnila zgoraj.
2.. William- se mi zdi tko super, en zaspan godrnjač ko uboga mlajše ljudi
3. pa hipster style mi je najboljši
08. maj 2017
Hvala ti!!
Zdejle pišem Next! Kmal bo
08. maj 2017
Ta Next posvečam WiFi*.. Hvala za tako dobre nasvete.
+ hvala vsem, ki berete
Pogovarjale smo se in kar naenkrat sem opazila, kako je Elizabeth zavila z očmi. Obrnila sem se in ugotovila, zakaj je to storila. In ja, kar zdelo se mi je zakaj. Mimo je prišla najpopularnejša punca na šoli, hkrati pa tudi največja važička, nažalost pa tudi moja sošolka. Imela je fanta, ki je bil prelep, ampak ga je samo izkoriščala. Hm, če bi jaz imela takšnega fanta… No, ampak vrnimo se k njej. Ime ji je Rachell in res je važna. Ima temno vijolične lase, prav zaradi tega so vsi fantje 'zatrapani' v njo. Na njej pa tudi ne vidijo nič drugega pomemnega razen njenega denarja. Nekateri se dobesedno tepejo zanjo. Hm, kaj vam bi še povedala o njej..
»Emma,« je tako moje razmišljanje prekinil glas moje BFF Tee.
»Kaj je Tea?« sem ji odgovorila in res me je zanimalo, kaj je tako pomembnega, da lahko prekine moje razmišljanje o Rachell.
»Telefon ti zvoni,« mi je rekla po nekaj sekundah.
»Neznana številka,« je rekla Susan. »Le kdo bi lahko bil?«
»Nevem,« sem rekla.
»Oglasi se, no!« je potem še Sabrina mogla nekaj reči.
V moji glavi se je pletlo sto tisoč vprašanj.. Kdo je to? Kaj če je morilec? Kaj če je nedolžen človek? A potem sem se s težkim srcem oglasila…

Rachell:

Tri vprašanja:
1. Kakšna se vam zdi Rachell? Mislite, da bo dosti govora o njej ali ne?
2. Kdo jo kliče?- vaše mnenje.... Hočem, da vam deluje domišljija.
3. Mnenje...
08. maj 2017
Next
1.Rachell se mi zdi kot sej veš kdo na naši šoli važička, vsepovsod se vtika...
2.Nimam pojma
3.Ful dobra zgodba, zakon je
08. maj 2017
Tri vprašanja:
1. Kakšna se vam zdi Rachell?Važička,mogoče čist mal luštna Mislite, da bo dosti govora o njej ali ne?Ja.
2. Kdo jo kliče?Rachell,al pa kakšen fant
3.Ful kuuullll,Next...
08. maj 2017
1. Zaenkrat še nimam mnenja o njej. Morda se bo izkazala za dobro osebo
2. Hja, morilec pomoje ne skoraj zagotovo kakšna oseba od prej
3. Lepo napisano (hvala za posvečen Next). Čeprav se mi zdi da malce preveliko paniko dela s tistim o morilcu. Ampak je dobro, nadaljuj.
08. maj 2017
Sej ne bo morilec, boste videle, kdo bo.. Ta zgodbica ne bo tak nasilna, kot una moja prva
08. maj 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
Tri vprašanja:
1.Važička,pač zakaj so vsi vanjo sam zarad dnarja
2. Morilec kot si povedala neAmpak mislm da je Rachell
3.zakon!!!Nč nimam za povedat!
09. maj 2017
Next
Tri vprašanja:
1. Kakšna se vam zdi Rachell? totalna važička. Mislite, da bo dosti govora o njej ali ne? verjetno bo vpletena v zgodbo
2. Kdo jo kliče? nvm verjetno kak fant al pa rachell
3. Mnenje... nimam kaj za povedat razen
perfect
14. maj 2017
Posvečeno LoveAnimals
==========================================
»Prosim?« sem se oglasila.
»Emma, doma sem pozabil šolsko torbo!« je rekel glas na drugi strani.
»Kaj?Will? A si ti?« sem vprašala.
»Ja, in šolsko torbo sem doma pozabil!« je dejal.
»Kaj?!? A si ti čist zmešan? Veš kako si me prestrašil? In neznana številka? S čigavega telefona kličeš?«
»Emma, ne nisem zmešan! S čigavega telefona kličem? Dobro vprašanje! Z Jackovega! Ok?! Raje se nehaj dreti name in mi svetuj kaj naj naredim!«
»Ok, pomiriva se. In greva se po slovensko pogovarjat, ker me čisto nič ne mika, da bi punce slišale, zakaj se tako dereva. »
»Hhaahahhahah..« se je le slišalo z druge strani.
»Dobro, samo povej mi kako si jo lahko doma pozabil, če si jo nesel v šolo?«sem ga vprašala cela v smehu.
»UpS, zdajle so mi jo fantje prinesli, oni so mi jo vkradli.« je rekel in v njegovem glasu je bilo slišati sramoto.
»Hello, beyby, a že imaš fanta?« sem slišala reči Jacka.
»Ne, adijo,« sem rekla. In prekinila.
Dobro, tega, da me vsi sprašujejo, če že imam fanta, sem bila že navajena. Vsi so me hoteli osvojiti- tega tudi. Ampak zakaj si ne dajo dopovedat, da ne bom imela, fanta, ki ga bom imela rada, ne pa kar prvega, ki ga bom srečala na cesti. Fantje so res čudni. K meni so prihitele Tea, Sabrina, Susan in Elizabeth.
»Kdo je bil?« je vprašala Tea.
»Brat, ki so mu v zeli torbo, on pa je mislil, da jo je pozabil doma,« sem se zasmejala.
»Gremo v šolo, pouk se bo začel,« je rekla Elizabeth.
Prvo uro smo imeli zgodovino. Ojoj, danes pišemo preverjanje. Ups, pozabla sem. Nima veze. Ura se je vlekla, kot megla po sodeju. Drugo uro smo imeli Francoščino, meni najljubši jezik, kljub temu, da mi je bil nov in sem se mogla vse na novo naučiti. Tretjo uro pa Angleščina, tuj jezik. Meni je šel zelo dobro in s prijateljicami smo se med odmorimi večinoma pogovarjale v angleščini. Četrta ura paaaa Matematika. Oh, ne! Z najhujšo učiteljico! In tam mi Rachell vedno kaj reče, da ji hočem kaj reči nazaj, pa me potem učiteljica krega. Kera pr****a. No, hvala bogu je bilo danes vse vredu in sem se po četrti uri kar oddahnila. Peto uro smo imeli športno, skoraj edini fini predmet danes. PO športni kosilo. Potem pa izbirni predmet SLOVENŠČINA!!! Vem, tudi sama sem bila konec lanskega leta, ko smo dobili liste za izbirne predmete zeloo presenečena. K njej hodi kar veliko učencev, sploh pa veliko mlajših. Najbolj hecno mi je bilo, ko smo se učili hrano. Jaz sem se seveda tudi prijavila, čeprav znam slovenščino, itak, če je moj materni jezik, ampak me je zanimalo, kaj se bodo učili. No, najbolj hecno mi je bilo, ko smo se učili hrano. In potem smo po treh urah prišli do besede čevapčiči. Jaz sem seveda to besedo izgovorila brez problema ampak drugi.. Hah, kaj so vse imeli, čončiče pa čusče pa nevem kaj vse.
No, šest ur pouka je bilo dosti. Potem sem počakala Willa, da je prišel, šla sva še po Anno in Nathalie, potem pa domov. Živeli smo v res lepi hiši. A nismo vedeli, kdo nas bo notri pričakal in bili smo prav presrečni, ko smo ju zagledali…

Naša hiša:

=======================================================================TrTri vprašanja:
1. Kakšna oseba je William/Will?
2. Kdo jih je pričakal v hiši?
3. Mnenja, kritike, pohvale, teorije...
14. maj 2017
Sophie Hyles
Sophie Hyles
1. Srednje no nevem
2. Raehell (al kaj je že)
3. Prfecccctttt!!!
14. maj 2017
Next
1.nvm