Forum
Ta zgodba govori o ljubezni, ki je večna.Ampak na poti do sreče bo veliko zapletov in razpletov.V glavni vlogi nastopata Kate in Michael in ostali drugi.

Te zgodba zanima?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. april 2012
1. del

Sem Kate.Stara sem 16 let.

To je moj prijatelj Michael.Star je 17 let.

To je moja prijateljica Nina.Stara je 16 let.
https://cdn1.images.videobash.com/photos/000/002/793/2793.jpg

Z Nino in Michaelom smo bili sošolci. In še vedno smo prijatelji.V michaela sem zaljubljena že od 3 razreda a tega še nikomur nisem povedala razen Nini.Z Michaelom sva najboljša prijatelja in bi bil razočaran če bi izvedel da sem zatrapana vanj.
Nekega dne me je Michael obiskal in me vprašal če hočem z njim v kino.Seveda sem privolila, da bi bila lahko sama.A potem mi je povedal ,da je povabil tudi Nino.Ta novica me ni tako razveselila ampak sem se sprijaznila s tem.Ko smo prispeli v kino se Michael ni zmenil zame, bolj se je pogovarjal z Nino.
Zakaj?

Next?
Komentar?
17. april 2012
NEXT!!!!
sUPER JE DEJ HITR NEXT!!!!
17. april 2012
nexti!!!!
18. april 2012
nexti !!!!
18. april 2012
2.del

Vprašala sem ga kaj sem naredila narobe a on se še kar ni zmenil zame. Zdelo se mi je kot, da je jezen name. Pocukala sem ga za rokav in končno se je obrnil k meni. A ostala sem brez besed saj me je pogledal rekoč ne moti naju med pogovorom in se obrnil nazaj k Nini. Ko je bilo filma konec sem poskusila ugotoviti o čem se pogovarjata a mi ni uspelo. Na poti domov sem se poskusila vključiti v pogovor in slišala, da se pogovarjata o trenutkih, ki sta jih preživela skupaj. To me je naredilo ljubosumno. Ko sem videla da ja Michael položil roko okrog Nininega vratu pa ju sploh nisem morala pogovoriti odšla sem po drugi poti tako, da me nista opazila. Ko se je Nina obrnila je izvedela, da me ni. Vprašala j Michaela, če mogoče ve kam sem izginila. A njegov odgovor se je glasil NE.
19. april 2012
Pa ju sploh nisem morala več gledati zato sem odšla po drugi poti tako, da me nista opazila.
19. april 2012
Ej oprosti za tak komentar ampak men je ta zgodba ful bed sorry.
Ker neki!
Naslov je ful col sam usebina je bedna.
Predlagam ti,da nehi pisat zgodbe če jih neznaš pisat.Tko,da se nikj špilat eno pisateljico,ker nimaš pojma!
19. april 2012
nexti!!!!
pa drgac je ful dobr !?!
19. april 2012
next!!!!
Ej veroncy12... ti sam tih bot,ker je njena zgodba čist ok in če je tep pač bedna jo neber pa bo!
tko da utihn.
Me prov zanima kakšna bi bla tvoja?????
19. april 2012
humpet ne ni dobr!!!!!
lilija111 ne nam tih,ker sm sam povedala svoj mnenje.Ne ni dobra pa naj neha pist!Itk jo nebom več brala ker je bedna pa ostalim se tut zdi bedna tko da...

Moja?
Bla bi velik bolša sam nism glupa,da bi se mi dal pist zgodbe tko da...
21. april 2012
vavi 123 nisem te želela ožalt samo tako je moje mnenje.
Pa reč svojima kokoškama naj me nehata provocirat!
21. april 2012
aja veroncy12345 sam res če ti kj ni prov lah nehaš brt pa bomo vsi zadovolni a ni tko? tko da....

(p.s.)gdo je reku da sva midve kokoši!!!! (ker ni treba žalt)
24. april 2012
humpet nehi že enkrt!
Predvidevam,da si ena zabita nepismena in predvsem otročja DEKLICA.
Stara si kakih 11-12 let po tvojem pisanju sklepam.
Mislim,da tudi nimaš pojma o branju predvidevam,da bereš tako iiii...nnn... skratka to so samo predvidevanja na podlagi tvojega pisanja:
P.S(piše se z veliko začetnico in nikakor nemore biti v oklepaju)
Predvidevam,da tudi nisi Slovenka ali pa je tvoja mama doma s kmetov,ker je popolnoma nepravilno pisati (ker ni treba žalt) saj se pravino napiše(saj ti ni treba žalit)
Opraš mamo ali greš lahko še 1x v 3. razred,da se naučiš brat(ne znaš brat svojih sporočil zato imajo toliko napak) in se naučiš slovensko tvorjenje stavka(ni ti treba žalit)

P.S
V roke vzami kakšno Slovensko knjigo pa se boš morda znala bolje izražati pa tudi branje ti bo bolje šlo
24. april 2012
ej sorci vavi 123 zmotla sm se tvoja zgodba je najboljša.
Humpeti oprosti mi za vse zle besede
25. april 2012
eh veroncy12345 sj ni nič hudega
25. april 2012
hahaha.........ti sm NEXTIIii
25. april 2012
FAK!!!!
Jst bom ubila tega,ki je udru na moj profil in napisal te pizdarije!
(humpet) pazi se me,ker sem prepričana,da si ti!

VSE KAR SM NAPISALA SEM MISLNLA RESN:
ZGODBA JE BUTASTA!!!!!
HUMPET JE TRAPASTA!
UN K MI JE UDRU JE MA MRTU!!!!!
26. april 2012
NUTELA DEJ BOT VSAJ TI PAMETNA PA ODJEBI IZ TE ZGODBE,KI JE BEDNA
26. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg