Forum
u51714
u51714
Heej, js sm nova tukej
Bom napisala začetek zgodbice in če vam bo všeč pišem naprej
Zgodbica NI resnična
Ravno se končujejo poletne počitnice. Ne morem verjeti kako čas hitro mineva! Grem že v 9 razred osnovne šole. Želim si, da še ne bi bilo konec počitnic, saj kdo pa si ne? Pa tako lepo smo se imeli. Vsak dan smo bili zunaj s prijatelji in brez vsakih skrbi. Domov smo prihajali zvečer. Sedaj pa spet šola...in to 9 razred. Pa še učenje, ocene....
15. junij 2011
nextii, pa prberi kako mojo zgodbo:
začarana...
ko je prišel Damen
jaz, čarovnica
jaz in on< 3
njegove oči...
življenje v hollywoodu***
dnevnik Diane Bennet
pa hitr nextiii
15. junij 2011
u51714
u51714
bom če bo več nextov

Trenutno berm ko je prišel Damen
16. junij 2011
u51714
u51714
Še kakšen next???
17. junij 2011
u51714
u51714
Jooj, veliko stvari se je zgodilo med počitnicami...sploh ne vem kje naj začnem.
Nekega dne sva se s prijateljico guncali na igrišču. Tam je bilo vedno veliko ljudi. Predvsem luštnih tipčkov, ki so igrali košarko ipd... Kar naenkrat sem zagledala nekoga, ki se je pripeljal na motorju. Monica(prijateljica) mi je nekaj govorila, a je sploh nisem poslušala. Gledala sem kam gre. Kmalu se je ustavil in bil je le nekaj metrov stran od naju z Monico. Snel je čelado in si šel z roko čes njegove prečudovite lase. Parkiral je motor in se pridružil fantom, ki so igrali košarko. Monica je zavpila: " Dolly!!! Me sploh poslušaš?!" Pogledala sem jo in rekla: "Ja, ja seveda. Kaj?"

M: Se mi je kar zdelo. Koga gledaš?
D: (samo pogledala sem proti njemu)
M: Ahaaaaaaa, Dolly se je zagledala v nekoga. KONČNO! Vedno si govorila, da ti pa že nebi imela fanta, da so vsi isti.
D: Saj ga nimam! Samo...samoo...lep je.
M: Ne nimaš ga ŠE.
D: Daj daj, kot da bi hotel biti z mano. Niti pogledal me še ni.

Monica je samo skomignila z rameni, jaz pa sem naprej zrla proti njemu.
Spomnila sem se, da mi je nekaj razlagala, zato sem jo prosila, da mi še enkrat pove. Tako sva bili zatopljeni v pogovor, da nisem opazila......

Next?
18. junij 2011
u51714
u51714
Dolly:

Monica:

On:

18. junij 2011
u50889
u50889
Jaaaa
18. junij 2011
u51714
u51714
Tako sva bili zatopljeni v pogovor, da nisem opazila......da se nama je približal. Pozdravil naju je in se nasmehnil. Monica mi je naskrivaj pomežiknila. "Ime mi je Barney" je rekel nato pa se zatopil v pogovor z Monico. Nisem ju poslušala, samo gledala sem ga. Kar na enkrat je vprašal Monico: "Kako pa je ime tvoji prijateljici?" Rekla je, da sem Dolly v tistem trenutku pa sem padla iz gugalnice. Sklonil se je k meni in me vprašal, če je vse v redu. Odvrnila sem da je. Pomagal mi je vstati nato pa se poslovil.
Le kam gre sem se spraševala. Kot bi rekla to na glas je Monica odvrnila, da nima pojma.
Z Monico sva se počasi odpravili k meni domov. Na srečo ni bilo nobenega, saj so odšli na morje. Čeprav se s starši in z bratom dobro razumem, sem rada sama doma. Monica je kmalu morala iti. Tako sem ostala sama in preostanek dneva razmišljala o Barneyju. Joooj kako je lep. Postalo mi je dolgčas in poklicala sem Sheilo (mojo drugo zelo dobro prijateljico). Prosila sem jo, da prespi pri meni. Stekla je vprašat mami, če lahko in dovolila ji je. Celo noč sva klepetale. Povedala sem ji vse o Barneyju in bila je navdušena. Okrog 3 sva končno zaspali. Zjutraj me je zbudil zvonec. Le kdo bi lahko bil sem se spraševala in stekla do vhodnih vrat. Bil je poštar..morala sem sprejeti nek paket. Nisem mogla verjeti, ko sem videla da je na njem moje ime. Stekla sem gor in zbudila Sheilo. Zaspano me je vprašala kdo je bil. Rekla sem da poštar in z roko pokazala na paket. Sheila se je v trenutku zbudila, namreč zelo rada je imela presenečenja. Kričala je: "Odpri ga, odpri ga!"
Zasmejala sem se: "Saj bom, Sheila, saj bom"
S: Daj žee!!!
19. junij 2011
u51714
u51714
Sheila:

19. junij 2011
nextiii
19. junij 2011
u51714
u51714
Sheila je bila vsa neočakana, še bolj kot jaz. Končno sva odprli paket. V njem je bila zelo lepa oblekca. Vzela sem jo ven in si jo ogledala. Bila sem navdušena. Sheila pa me je preganjala: "Kaj še čakaš????! Obleci jo!!! Hitroo!" Brez besed sem naredila kot je rekla. Priznam zelo mi je pristajala in niti malo mi ni bila prevelika ali premajhna. Potem sem jo dala za probati tudi Sheili. Tudi njej je zelo pristajala. Obe sva se fotkale v njej in to se je kar dolgo zavleklo. Potem pa sem spomnila in naglas razmišljala le kdo bi mi poslal tako oblekco in še zadel mojo konfekcijsko številko. Pa kje bi dobil moj naslov? Tudi Sheili je bilo to čudno...
Zaupila je: "Poglej, listek!"
...

Next?
20. junij 2011
u51714
u51714

20. junij 2011
u51714
u51714
...Pritekla sem in ji spulila listek iz rok. Na njem je pisalo:
Tebe in tvojo prijateljico Monico vabim na zabavo, ki bo v petek ob 20.00. Lokacijo pa ti še sporočim.

PS: Upam, da ti je oblekca všeč!

Barney
22. junij 2011
u51714
u51714
Sheila je bila kar malo razočarana, ker ni bila povabljena tudi ona. A sem ji zagotovila, da bomo šle vse 3. Kmalu je morala iti domov. Uzela sem iPod in s Pufkotom (moj pes) odšla na sprehod. Ker doma ni blo nič pametnega za početi, sva se kar dolgo sprehajala. Odšla sva do Save. Tam Pufko najbolj uživa in ves srečen čofota po vodi. Kar naenkrat pa zagledam....
22. junij 2011
u51714
u51714
...Barneya. Strmim vanj, on pa me sploh ne opazi. Končno me pogleda in jaz omaknem pogled od njega. MIslim si, kaj je narobe z mano...namesto da bi se mu nasmehnila se obrnem stran. Zato še enkrat pogledam proti njemu, a njega ni več. Le kam je šel? Rečem si, da se ne bom več nervirala. S Pufkotom sva se počasi odpravila proti domu. Na telefonu sem imela 3 smse in 5 klicev. Saj ne morem verjeti! Nekaj časa me ni in vsi že mislijo da je nekaj narobe! Joooj...sovražim se pogovarjati po telefonu. Niti ne pogledam kdo mi teži. Ugasnem telefon in se odpravim do Monice. Ta me najprej nadere, zakaj se ne javljam in da jo je močno skrbelo potem pa me objame. Povem ji da sem bila na sprehodu in srečala Barneya...ter da je kar odšel. Rekla je naj me ne skrbi, itak je jutri zabava. Poklicali sva Sheilo in jo povabili da gre z nama v shopping. Kupile smo si nore cunje in čevlje za na zabavo. Zmučene smo prišle nazaj do Monice in prespale pri njej. Spale smo do 12ih. Skuhale smo kosilo nato pa se začele pripravljati na zabavo....
23. julij 2011
u36191
u36191
next?
28. julij 2011
u31704
u31704
next
29. julij 2011
u51714
u51714
Razmišljala sem ali naj oblečem oblekco ki mi jo je podaril Barney ali tisto, ki sem jo kupila včeraj. Odločila sem se za včerajšnjo. Ko smo bile oblečene smo se še naličile in uredile frizure.

Moja oblekca:

+ čevlji:

Monicina oblekca:

+ čevlji:

Sheilina oblekca:

+ čevlji:
[img]http://image.24ur.com/media/images/600xX/Jun2006/16119857.jpg[/img]
29. julij 2011
u51714
u51714

29. julij 2011
u42341
u42341
neeeeeeeeeeeeeeeeext
29. julij 2011
u19573
u19573
nexttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. julij 2011
u51714
u51714
Ura je bila že 19.15. Takrat se spomnim da niti ne vemo kam iti. Hitro priklopim računalnik in pogledam, če je v imeniku Barneyeva številka. Ni je...shiitt! Kaj zdaj? Hitro stečem do Monice in Sheile.
J: Emmm...ves trud je bil zaman...lahko se kar nazaj preoblečemo..
M: Kaj je narobe? A si nora?!
S: Nisem se cel dan rihtala zato, da se bom zdaj preoblekla nazaj.
J: em..ja...ne vemo kam naj gremo, kje je zabava..Barney je napisal, da bo lokacijo še sporočil, pa mi je ni!!!
S: Ne skrbi...poglejmo, če je njegova telefonska v imeniku!
J: Sem že pogledala...ni je
M: Res super! Barney pa zabava...super! -.-
J: Se mi je zdelo preveč lepo, da bi bilo res...
S: Pojdimo žurat drugam, nismo porabile celega dneva za brezveze.
J&M: Ok.

19.38....sms...!! Monica, Sheila....Sporočil je lokacijo. Pojdimo hitro.

In smo se odpeljale. Do njegovega doma je bilo le 20 min vožnje.. tako, da smo hitro prispele...
30. julij 2011
u10862
u10862
next!!!!!!!!!!!
31. julij 2011
u51714
u51714
še 3 nexti
31. julij 2011
u10862
u10862
next!!!!!!!!!
02. avgust 2011
u51714
u51714
Malo smo pozne, vendar ni hudega. Stopimo iz avta in pozvonimo. Odpret je prišel Barney...pozdravil nas je s poljubom na lička in nas povabil naprej. Takoj smo si vzele pijačo in začele plesati Spoznale smo kup novih ljudi...
Monici sem zaupila, da se mi ne da več plesati in da grem malo okrog. Odšla sem ven in se vsedla na klopco pred Barneyevo hišo. Zunaj je bilo zelo prijetno. Prižgala sem čik in uživala v toplem poletnem večeru. Kmalu mi nekdo na uho šepne: Hej lepotička, kaj pa ti sama tukaj. Ja, ugotovili ste...bil je Barney. Odvrnila sem, da se mi ne ljubi več plesati in sem šla malo na svež zrak.
B: haha svež zrak in cigaret, to pa gre skupaj, ja
J: so what...imaš kaj proti
B: samo da uživaš

Po parih minutah tišine me je objel in mi rekel:
Veš...že od trenutka, ko sem te zagledal si mi všeč....
J: seveda ja...
B: resno mislim...
J: o.O emm...tudi ti meni
05. avgust 2011
u51714
u51714
Agrrrrrrrrrhhhhhhhhhhhhhh zbrisal mi je pouuuuuu joooooooooooooooooooj!!!!!!!!!
05. avgust 2011
u51714
u51714
Po parih minutah tišine me je objel in mi rekel:
Veš...že od trenutka, ko sem te zagledal si mi všeč....
J: seveda ja...
B: resno mislim...
J: o.O emm...tudi ti meni
Sedaj je bil Barney presenečen.
B: ne verjamem...dokaži
J: kako že? nič ti ne bom dokazovala...če nočeš verjeti pa nič...
...tišina....
Prižgala sem si še en čik.
B: heej kako pa to, da nimaš oblekce, ki sem ti jo kupil?
J: haa čakala sem na to vprašanje....
B: torej??
J: sem razmišljala katero naj oblečem...pa sem se na koncu zanalašč odločila za svojo
B: ok...ampak naslednjič moraš obleči mojo!
J: ti ta ni všeč?
B: ja..ja...je....le rad bi te videl tudi v uni....
J: bova še videla (:
B: Veš Dolly...
J: kaj?
B: ko si prej rekla, da...
J: ja?
B: no...da..
J: no....da?
B: pššššššššt počakaj da dokončam!
J: čakam...
B: no, torej...da sem ti všeč...torej....em....Ali bi bila moja?
.
.
.
.
05. avgust 2011
u2847
u2847
Neeeeext CooŁ
07. avgust 2011
u51714
u51714
J: emm Barney...joj...se poznam te ne...danes se prvič dejansko pogovarjava...
B: vedel sem! nisem ti všeč, ne ljubiš me..
J: Barney ni res...si mi všeč...ampak najprej te želim spoznati...
B: eh...brez veze...
in je odšel v hišo
skomignila sem z rameni in seveda prižgala še en čik. Potem sem se tudi jaz odpravila noter in iskala Monico in Sheilo...nisem ju našla...končno zagledam Sheilo...vprašam jo kje je Monica a mi odgovori da nima pojma...mislila semsi...bo že prišla in še enkrat sem odšla na svež zrak...vsedla sem se na klopco in se predala svojim mislim. Takrat pa je prišel/la....
07. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg