Forum
u31885
u31885
jst bom pisala zgodbe v pa jih pac berete
09. januar 2011
u31885
u31885
no zacetek moje zgodbe
Sedela sem v razredu popolnoma osredotočena na uro, ki je visela na steni nad učiteljevo mizo.
Jemali smo novo snov zato bi vsak pameten učenec poslušal a moje misli so nejevoljno potovale k fantu mojih sanj.
Sedel je na koncu učilnice, ob njem pa je sedela njegova ‘’sorodna duša”. Komaj sem čakala, da pozvoni zvonec in da se z mojo najboljšo prijateljico Nino odpravim na plažo, kjer bi lahko za trenutek pozabila nanj. In da bi učitelj prekinil mojo verigo misli mi je postavil še danes neznano vprašanje in ker zadnje čase nad mano lebdi sreča je ravno v tistem trenutku zazvonilo.
09. januar 2011
u30943
u30943
next
09. januar 2011
u30943
u30943
plis nexti!!!
09. januar 2011
u31885
u31885
ja sej bom
09. januar 2011
u31885
u31885
Z Nino smo se nasmejane odpravile k plaži. Po dveh najlepših urah zadnjih mesecev se on pojavi tam. Pred mojimi očmi s premočenimi lasmi in nasmejanim obrazom ob njem pa (kot vedno) njegovo ”zvesto” dekle.
Stala sem nepremično in strmela v njegov obraz. Na hitro sem vzela svoje stvari in odšla. Vedela sem, da bo njegovo dekle opazilo kako zaljubljeno strmim v NJENEGA fanta in mi začela težiti. Nina je gledala za mano kot da bi me prvič videla takšno, čutila sem kako so se njihovi pogledi zabodli v moj hrbet. Ko sem prišla domov sem se vrgla na posteljo in se pošteno zjokala!
Ti občutki, ki so ta trenutek vreli v meni sem čutila prvič, prvič tako zelo močno. Vedela sem, da ga ne morem imeti saj je zaseden. Ko sem se umirila sem sedla za pisalno mizo in se zazrla skozi okno. Nekaj časa sem strmela skozenj ne da bi vedela kaj gledam, takrat pa je zazvonil telefon.
09. januar 2011
u25967
u25967
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext carska zgodba
09. januar 2011
u31885
u31885
Bil je on! Oglasila sem se in slišala njegov angelski glas! Zaskrbljeno me je vprašal zakaj sem zbežala. Rekla sem mu, da ne prenesem njenega dekleta in odložila slušalko. Nekaj minut kasneje je telefon pozvonil še enkrat. Tokrat je bila Nina! Pogovarjali sva se ure in ure nato pa sem zaspala. Naslednji dan v šoli sem bila zadržana. Nine ni bilo v šolo, ker je njen brat zbolel in skrbi zanj. Bila sem sama in prav je bilo tako. Hotela sem trpeti v samoti, da razporedim svoja čustva. Naključno sem slišala, da sta se David(tako mu je bilo ime) in njegova preljuba Klara razšla!
Bila sem presenečena, jezna (ne vem zakaj) a hkrati olajšana. Mogoče je to naredil zato, ker sem mu rekla da ne maram njegovega dekleta. Ali pa samo zaradi tega, ker je ni več imel rad (dvomim da jo je sploh kdaj imel ampak kdo ve.. )
Do konca dneva sem si dajala lažna upanja… Med odmori sem mu občasno poslala tista moja zaskrbljena pogleda a njegovi odzivi so bili drugačni kot sem pričakovala. David je čuden. Sem sama pri sebi rekla ko sem vstopila v hišo. Bila sem sama, so bile moje zadnje misli nato pa sem utonila v globok spanec.
09. januar 2011
u31885
u31885

to sem jaz
09. januar 2011
u31885
u31885
to je njegova bivša

sploh nevem kaj je videl na njej
09. januar 2011
u31885
u31885
in to je on

kaj ni božanski
09. januar 2011
u33772
u33772
next!!
09. januar 2011
u31885
u31885
Ne vem, mogoče sem spala uro ali dve ampak ob meni je sedela Nina in me zaskrbljeno gledala. Bila je rahlo jezna. Ko sem jo vprašala po razlogu mi je hladno razlagala kako je od Klare izvedla, da jo je David zapustil! ZARADI MENE!
Ni bila jezna zaradi tega. Jezna je bila zato, ker ji nisem nič povedala. Ampak kako? Če še sama nisem vedela zakaj jo je pustil. Dolgo je trajalo, da sem ji lahko vse razložila a nenazadnje mi je le uspelo. Nenadoma so se vrata moje sobe odprle! In tam je stal David, David pred vrati moje sobe! Kdo mu je odprl vrata stanovanja? Opazil je moj pogled poln vprašanj zato je na kratko odgovoril. In tako sem izvedla, da sta me gledala kako spim! Vau vsako dekle bi bilo navdušeno kako vsa objokana spi, pri tem pa jo gleda njena simpatija. Nina naju je pustila sama da sva se pogovorila. Tako kot v šoli sem bila tudi tokrat zadržana.
Pogovarjala sva se o vsem mogočem. Smejala sva se, včasih je stekla kakšna solza in tako so minevale ure in ure. Končno sva prišla do teme, ki sem se je najbolj bala hkrati pa sem se je veselila. Razložil mi je kako je pustil Klaro zaradi mene in večkrat me je nevede vprašal zakaj mi njegova bivša (ah kako lepo se to sliši) ni bila všeč. Stemnilo se je in domov sta prišla starša, David pa je odšel. Noč je minila hitro. Oblekla sem modre hlače, (na korenček) ki so se popolnoma oprijele mojih suhih nog. Črno-belo majičko in črn pulover zraven!
09. januar 2011
nextii!! ful fajna zgodba je
10. januar 2011
u31885
u31885
Pa še črne nizke škornje s peto. Na naši šoli so skoraj vsa dekleta nosila čevlje s peto zato se s to mislijo nisem obremenjevala vseeno pa sem obula tiste škornje z zelo nizko peto, (skoraj ni bilo vidno) da ne bi preveč izstopala. Ker pa mojo mamo skrbi, da sem oblečena premalo sem povrhu oblekla še usnjeno črno jakno. Takoj po zajtrku sem se z mojim novim avtom (oba starša sta odvetnika zato nismo ravno revni) odpravila v šolo. Z Nino smo spet pokomentirale vse, kar je bilo možno na Klari in njeni skupinici samovšečnih deklet ( tako smo jih z Nino imenovale).
Pouk je minil hitro in brez pretiranega napora. Ko smo se z Nino spet odpravile na plažo sta se poleg naju namestila dva fanta. Prvega nisem poznala drugi pa je bil David! Lepo sem se mu nasmejala nato pa sva z Nino šle v vodo. Ko sva prišli do točke, kjer nama je voda segala do vratu sta k nama priplavala David in tisti, ki ga nisem poznala. Po tem ko smo se z Nino lahko čisto umirile (od smeha) nama je predstavil njegovega najboljšega prijatelja Mikija. Miki je bil zelo… hm …njegove lepote se ne da opisati. Seveda pa ni bil lepši od Davida. Vsaj v mojih očeh ne. Na Nininem obrazu sem lahko prebrala, da ji je Miki zelo všeč… več kot samo všeč.
12. januar 2011
u683
u683
naprej! next!
17. januar 2011
u683
u683
2 najboljši prijatlci+2 najboljša prijatla=
17. januar 2011
nextii ful fajna je pliss!!
26. januar 2011
u31885
u31885
In lahko povem, da se le redko kdaj zgodi, da je Nini kdo zares všeč. Skupaj smo bili cel dan. Dogovorili smo se, da bomo skupaj prespali pri Mikiju. Lahko bi bil zanimiv večer a če sem iskrena nimam neke želje biti v Davidovi bližini cel večer. Že tako sem vedno zardela kadar se mi je približal. Ko sem mami lahko na varen način povedala, da bom prespala pri Mikiju sem se odpravila k Nini nato pa sva skupaj šle k Mikiju. Pri dve uri smo se samo pogovarjali. Davida še ni bilo zato je bilo vzdušje zadržano. Nenazadnje se sploh nismo poznali.
Na koncu se nam je pridružil še David. V pozdrav mi je poslal tisi njegov najslajši nasmeh. Po večerji smo šli na sprehod ob morju. V kratkih belih hlačah in tanko belo majčko z črnimi krogci z rimljankami (tako je Nina rekla tistim sandalom) v rokah sem stopala po svižu občasno pa mi je noge splahnilo toplo morje. Ob meni je hodil David za nama pa Nina in Miki, ki sta očitno že dobra prijatelja. David je hodil predrzno blizu mene. Ko sem se ozrla nazaj sta se Nina in Miki že držala za roke. Nagajivo mi je požmrknila v zameno pa sem ji poslala rahlo nagajivi nasmeh. David je mojemu pogledu sledil na obrazu pa se mu je zarisal nasmešek.
Miki in David sta želela sladoled, Nina in jaz pa smo prijazno odkimale in se odpravile naprej. V petih minutah mi je povedala toliko, kolikor mi ponavadi pove v treh urah. Moje misli pa so tavale k Davidu. Čez nekaj minut je Nina že korakala za mano ob njej pa Miki. Seveda je David hodil ob meni, tokrat še bližje. Nenadoma pa sta Miki in Nina izginila.
27. januar 2011
u31885
u31885
ko bojo 3 komenti nadaljujem
27. januar 2011
nexti plis!!!
27. januar 2011
pa a preberete tto zgodbo:
http://www.igre123.com/forum/tema/ljubezen-je-lepa/13519/
27. januar 2011
u31885
u31885