Forum
Pozdravljeni tukaj bom pisala zgodbe bilo jih bo več in zato si lahko na koncu odločite katero naj nadaljujem pravzaprav lahko vse pač 1. napišem ko bo 1 next
16. marec 2011
naj bo dam 1.
19. marec 2011
Po dolgem dnevu se je Lana odpravljala domov. Bila je žalostna saj ji je vse v življenju šlo vse narobe. Medtem ko je zamišljena hodila se ji je priblizeval fant z nekaj prijatelji.

Ahh oprosti! Res sem nerodna je rekla lana ko se je zaletela v fanta.

Drugic bolj pazi kje ho… nejc se je zaustavil in nekaj casa gledal v podobo pred sabo. Kako je lepa si je mislil nejc. Imela je dolge rjave lase, temne oci in vse ostalo bi lahko nasteval cel dan. Vse kar je nejc videl na njej je bilo poplno. Oprosti tudi jaz nisem bil previden je vljudno rekel nejc in pogledal na svojo majico, ki je zdaj bila v celoti mokra od soka, ki ga je lana polila. lana je bila slabe volje zato ji ni bilo do pogovora z neznancem. Samo prijazno se je nasmejala in zacela hoditi naprej.

Nejc je se vedno stal pri miru, ocaran nad to lepoto, ki je pravkar izginila izpred njegovih oci. Pogledal je in lana je bila ze na drugi strani ceste. za trenutek je okleval nato pa stekel za njo, prijatelji so se zacudili saj so ponavadi punce tekale za njim. Koncno je dohitel Lano in ji v sali rekel: kaj pa denar za cistilnico? Lana je preseneceno pogledala in vprasala: kaksno cistilnico? No tale madez ne bo cudezno izginil se ti ne zdi? je nasmejano rekel Nejc. Lana ga je pogledala v njegove sinje modre oci in nekaj casa uzivala v njihovi lepoti. Koncno se je spomnila da ji je fant postavil uprasanje.

Odrezavo mu je odgovorila dobro ves da tukaj ni nobene cistilnice. Nejc se je nasmehnil in rekel: no potem pa se lahko zmeniva drugace, ce gres z mano na kosilo bom pozabil na majco in na cistilnico. Lana ga je pogledala in si sama pri sebi mislila kaj je na tem fantu tako zanimivega? Ne, ne, ne Lana dobro ves da bos na koncu ti trpela kot ponavadi. hahaha ti si pa res domisljavec je rekla. Zakaj pa? Ker mislim da lepse punce nisem spoznal, ceprav me je polila s sokom? Je resno ampak z malo humorja v glasu rekel Nejc. Ali lahko pridem cimprej domov prosim, ne morem zdrzati njegovega pogleda na meni, ki me tako greje, da bi lahko hodila v kratki majci ceprav je zagotovo vec kot -3 stopinje zunaj si je mislila Lana.

Nekaj casa sta hodila v tisini medtem ko je Nejc v sebi premleval o Lani. Bila mu je zelo vsec in moral jo je osvojiti. Koncno je rekel: no glede na to da greva na kosilo, moram vedeti tvoje ime sicer te lahko izgubim kar pa ne bi tako lahko prenesel. Lana je takoj rekla: saj sem rekla da povabilo ne sprejmem! Takega odgovora pa jaz ne sprejmem. Mimogrede jaz sem Nejc Gornik tvoje ime je? je rekel Nejc in lani podal roko. Lana se je nekaj casa obotavljala nato pa se je le vdala in rekla Lana Mert me veseli. Nejc je zasijal in sirok nasmeh mu je zaigral na obrazu. Enako je rekel.

Zagledal se je v okolico in ugotovil da sta se kar oddaljena od kraja kjer sta se prvic srecala. Kje pa zivis? Je vprasal. Lana je pogledala okoli sebe in se zacela smejati. Nejc je preseneceno gledal v njo saj je to bilo prvic da jo je videl kako se smeji.

zgodbce

Zvok njenega smeha mu je v duso prinesel nekaksno toploto in uzitek. Cez nekaj trenutkov se je Lana zresnila in rekla da sta njeno hiso zgresila ze pred 15 minutami. Nejc jo je preseneceno pogledal in rekel: ves druzenje s tabo je nevarno. Lana ga je pogledla in se zazrla v njegove oci ter vprasala: zakaj pa nevarno? Nejc je z nasmehom na obrazu rekel: sprva me polijes s sokom nato pa se se izgubiva v tako majhnem mestu, kjer je to skoraj nemogoce. Lana se je nasmehnila in se prvic v tem dnevu pocudila zares dobro. Ko sta hodila sta si izmenjavala poglede, ob tem pa sta se smehljala eden drugemu. No kmalu sta prisla do cilja nejc jo je poljubil na lice in sel.

Lana je vsa nasmejana prisla domou. Cel vecer je mislila samo o Nejcu Nejcu Nejcu. Razmisljala je o njegovih oceh v katerih bi lahko prebivala vecno, O njegovem smehu, ki je bil prav poseben kot tudi on sam- Nejc to je edini moski ob katerem sem se kdaj tako pocutila si je mislila Lana. bilo ji je pa cudno, da ni ni nic omenil kosila za katerega se nista dogovorila v celoti. Za trenutek je pomislila da je eden tistih fantov, ki te izkoristijo. no jutro je kmalu prislo in lana se je z veseljem zbudila, za razliko od ostalih dni. sla je na sprehod s psom.

Bila je tako zamisljena, da ni opazila da je njen mali visaucek pobegnil. cez nekaj trenutkov ga je vsa prestrasena zacela iskati in klicati. Naenkrat je pritekel k njej z vrtnico v gobcku, na vrtnici pa je bil pripet bel listek. Zacudeno je vzela listek ter ga prebrala na njem je pisalo: danes ob 13.00 pridi na mesto kjer sva se prvic videla z ljubeznijo Nejc.

Lana je vsa srecna stekla domou ter se zacela pripravljati za to presenecenje. Koncno je nasla nekaj primernega za obleci po tem ko je celo omaro obrnila na glavo. izbrala je crne oprijete hlace, roza cipkasto majco in balerinke. Ko je prisla do mesta kjer sta se z nejcem dogovorila jo je cakalo pravo presenecenje. Naenkrat se je prikazala limuzina, ki je prisla po njo. Odpeljala se je in prispela na eno lepo trato.

zelena-trava

Trava je bila zelena lepo pokosena sredi trate pa je stala majhna lesena terasa, na terasi je bila miza na njej pa svece, kozarci in vse kar je potrbno. Preseneceno je stopila do mize kjer jo je cakal moski njenih sanj- Nejc. poljubila sta se na lice in zacela jesti. Med jedjo sta se pogovarjala o vseh moznih temah. Ceprav lana veckrat ni sodelovala v pogovoru ampak je samo obcudovala Nejca. ko se je zvecerilo sta opazila da sta skupaj ze 5 ur! obema je teh 5 ur svignilo mimo kot bi tlesknil s prsti. Sla sta nazaj z Nejcevim avtom, ki je pravzuaprav izgledal zelo razkosno a Lana je to komaj opazila saj sta si z nejcem vedno imenjevla poglede ljubezni. Da ljubezni.

Ko sta prispela je Lana pritisnila nejcu se en poljub na obraz, kar pa Nejcu ni bilo dovolj. Pocasi se ji je priblizal ter ji pritisnil poljub na usta. Sprva sta se njuni ustnici komaj dotaknili. Kasneje so poljubi postali bolj intenzivni. Cez 5 minut je Lani pozvonil telefon. Nerada se je oglasila. Po koncanem pogovoru je Nejca povabila v hiso kjer sta prezivela najlepso noc v njunem zivljenju. Lana je spet zacela verjeti v ljubezen, Nejc pa je nasel tisto kar je dolgo iskal v veliko dekletih a to je nasel le v eni-Lani
19. marec 2011
nextam ko bo 5 nextov pa še neki to sem sama napisala in sem prekopirala ker sem to za mojo mamo napisala in sem ji po pošti poslala in potem sem iz pošte moje prekopirala tako da nebo pomote....pa če ne verjamete ni treba
19. marec 2011
u36350
u36350
next
next
next
next
next

pa maš 5 nextov
19. marec 2011
od drugih osebe
19. marec 2011
pa še nekaj em to je bilo 1. poglavje 2. bo pa pač z šumniki ker vidim da je težk prebrat brez njih
19. marec 2011
pa ker je 1. poglabvje je tko dolgo drgač nevem če bo tko
19. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg