Forum
Hᴇɪ﹐ čᴇ žᴇ ᴠsɪ ᴅᴇʟᴀᴛᴇ ʙʟᴏɢᴇ﹐ ᴘᴀ šᴇ ᴊsᴛ... Tᴀ ʙʟᴏɢ sᴇᴍ ᴇɴᴋʀᴀᴛ žᴇ ᴅᴇʟᴀʟᴀ sᴀᴍ ᴍɪ ɴɪ ᴅᴇʟᴀʟ﹐ ᴅᴀ sᴇ ᴍɪ ᴊᴇ ᴏᴅᴘʀʟ sᴇᴍ ᴘᴏʀᴀʙʟᴀ ₄₀ ᴍɪɴᴜᴛ﹐ ᴢᴀʀᴀᴅ ₁ sʟɪᴋᴄᴇ ﹕﹚ Bᴛᴡ﹐ ᴛᴏʟᴇ sɪ ʙᴏᴍ sᴘʀᴏᴛ ᴢᴍɪšʟᴇᴠᴀʟᴀ﹐ ɴɪ ʀᴇsɴɪᴄᴀ... Uᴘᴀᴍ ᴅᴀ ᴠᴀᴍ ᴊᴇ ᴠšᴇč ﹕﹚

Hᴇᴊ﹐ sᴇᴍ Tɪɴᴀ.Sᴛᴀʀᴀ sᴇᴍ ₁₅ ʟᴇᴛ ɪɴ ᴏʙɪsᴋᴜᴊᴇᴍ ₁. ʟᴇᴛɴɪᴋ sʀᴇᴅɴᴊᴇ ɢʟᴀsʙᴇɴᴇ šᴏʟᴇ ᴠ Pᴀʀɪᴢᴜ. Iɢʀᴀᴍ sᴀxᴏғᴏɴ. Iᴍᴀᴍ šᴛɪᴘᴇɴᴅɪᴊᴏ﹐ ᴋɪ ᴍɪ ᴊᴏ ᴊᴇ ᴘᴏᴅᴀʀɪʟᴀ ɴᴇᴋᴀ Fʀᴀɴᴄᴏsᴋᴀ ɪsᴋᴀʟᴋᴀ ᴛᴀʟᴇɴᴛᴏᴠ. Bɪʟᴀ sᴇᴍ ɴᴀ ᴛᴇᴋᴍᴏᴠᴀɴᴊᴜ﹐ ɪɴ ᴏᴘᴀᴢɪʟᴀ ᴊᴇ ᴍᴏᴊ ᴛᴀʟᴇɴᴛ. čᴇᴢ ₁ ᴍᴇsᴇᴄ sᴠᴀ ʙɪʟɪ ɴᴀ ᴘᴏᴛɪ ᴠ Pᴀʀɪᴢ. Šʟᴀ sᴇᴍ ɴᴀ ᴘʀᴇɪᴢᴋᴜšɴᴊᴏ ɢʟᴀsʙᴇɴᴏ﹣ᴘʟᴇsɴᴇ sʀᴇᴅɴᴊᴇ šᴏʟᴇ﹐ ᴢᴀ ʙᴏᴅᴏčᴇ ᴢᴠᴇᴢᴅᴇ. Tᴀ ʙʟᴏɢ ʙᴏ ɢᴏᴠᴏʀɪʟ ᴏ ᴍᴏᴊɪ ᴘʀᴇɪᴢᴋᴜšɴᴊɪ﹐ ɪɴ ɴᴀᴅᴀʟᴊɴᴇᴍ žɪᴠʟᴊᴇɴᴊᴜ ᴠ Pᴀʀɪᴢᴜ... Ʋєη∂αя вσ вσℓנє ∂α zαčηєм σ∂ zαčєткα...

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Vam je všeč?
Kaj predlagat?
Naj nadaljujem?
Za v naprej rabm 3 nexte
Hvala!!!
26. maj 2015
u193008
u193008
next
26. maj 2015
wooow ti si 1 letnik glasbene šole v parizu!!! omg js sm toook ljubosmuna NUJNO nekšt!!!
26. maj 2015
u156631
u156631
ja super je...
nimam pojma...
itak...
neeeeeeeeeeeeext
ni zakaj
26. maj 2015
ps. vem da si sproti zmišljuješ
26. maj 2015
2.del

"Tina si pripravljena? Držim pesti!" mi je zašepetal Martin, učitelj saksofona v glasbeni šoli. "Tako pripravljena nism bila še nikol..."
"In zdaj na oder prihaja 15letna Tina Rose!!!". Splezala sem na oder in se prijazno nasmehnila sodnikom in občinstvu. Pianistki sem dala znak naj začne igrati uvod. Igrala sem hitro jazzovsko pesem. Ko sem se vrnila iz odra mi je moja BFF Klara (tudi saksofonistka) rekla da sem bila odlična, Martin pa se mi je nasmehnil in dvignil palec. Začelo se je ocenjevanje. Čez 1 uro so sodniki voditelju povedali ocene. S Klaro sva stiskali pesti druga za drugo. Klara je igrala pop pesem in je bila ressss dobra...
"Tretje mesto na državnem tekmovanju mladih saksofonistev je osvojila mala Tara Petrič!!!" Velik aplavz za 10 letno Taro ki je bila naravnost odlična!
"Drugo mesto je osvojila...

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Vam je všeč?
Kaj predlagat?
Naj nadaljujem?
Za v naprej rabm 3 nexte
Hvala!!!
27. maj 2015
u193008
u193008
next
27. maj 2015
u156631
u156631
Neeeeext
27. maj 2015
u173652
u173652
next zelo lepo
27. maj 2015
"Drugo mesto je osvojila Andreja Bitenc!". S Klaro sva se spogledali in prijeli za roke, le ena od naju ima še možnost stopiti na stopničke...
"In zmagovalka je..." še zadnji nasmeh pred novico da je Klara zmagovalka.
"Tina Rose!!!!"
"Jejjj!!!" sva zaklicali s Klaro in se objeli , čeprav ni zmagala ona je bila še vedno presrečna zame!
Splezala sem na stopničko za 1. mesto. Bila sem presrečna. Pogledala sem Martina, bil je ponosen, da je njegova učenka zmagala.
Prišel je voditelj tekmovanja in nam podal diplome, meni zlato, Andreji srebrno in Tari bronasto.
Čez 20 minut smo se odpravili v učilnico tolkal na malico, saj je bila ta učilnica največja. S Klaro sva se smejali in pogovarjali o koncertu, ko je do mene stopila neka plavolasa ženska, bila je oblečena v moder kostim in rdeče čevlje. Imela je prijazen nasmešek.
"Bon jour, je m'appelle... Mislim zdravo, ime mi je Charllotte Moose. Sem Francoska iskalka mladih talentov. Ti, manquer Rose si naraven talent. Rada bi ti ponudila camaraderie...Mislim štipendijo za Francosko glasbeno-plesno srednjo šolo, Musique et danse. Seveda boš morala na preizkušnjo, in če te bodo sprejeli se lahko preseliš v Pariz." ...

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Vam je všeč?
Kaj predlagat?
Za v naprej rabm vsaj 5 nextov
Hvala!!!
28. maj 2015
ful dobr
next
28. maj 2015
u173652
u173652
next leo
28. maj 2015
u192662
u192662
next
28. maj 2015
fajn
28. maj 2015
next
28. maj 2015
u193849
u193849
next
28. maj 2015
Naenkrat se mi je zavrtelo. Nisem vedela kaj se je zgodilo. Ko sem se zbudila sem zagledala obraz Klara, Charllotte, Martina in še nekaj drugih ljudi.
"Tina, si vredu?"
"Kaj se je zgodilo?"
Čez nekaj časa so mi vse še enkrat razložili, Charllotte in Klara sta Martinu povedali kaj se je zgodilo in on je bil navdušen nad idejo o Parizu, rekel je da je tudi on obiskoval to srednjo šolo in je ne bi nikoli zamenjal. Meni pa še vedno nič ni bilo jasno.
"Kaj pa moja družina?"
"Tvoji starši so rekli da se lahko preseliš k Mii v Pariz. Njeno stanovanje je blizu te šole."
Ooooo... mogoče bi vam morala povedati o moji sestri Mii Rose, ki študira slikanje v Parizu. Ima svoje stanovanje, ki je blizu Musique et dense.
"Vredu, kaj pa moji starši, Klara, Poppy (moj pes)?"
"Vsak mesec boš lahko prišla v Slovenijo nazaj in jih obiskala." Je pojasnil Martin.
"Nevem. Moram premisliti."
"Prav, to je res difficile odločitev... mislim... težka odločitev ." Je rekla Charllotte.
"Hvala"

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Vam je všeč?
Za v naprej rabm vsaj 7 nextov
Hvalaaa!!!
28. maj 2015
neeeeeekšt!!
28. maj 2015
u192662
u192662
next
28. maj 2015
next
28. maj 2015
u173631
u173631
next <3
29. maj 2015
u156631
u156631
N
Nn
Nnn
Nnnn
Nnnnn
Nnnnne
Nnnnnee
Nnnnneee
Nnnnneeee
Nnnnneeeee
Nnnnneeeeex
Nnnnneeeeexx
Nnnnneeeeexxx
Nnnnneeeeexxxx
Nnnnneeeeexxxxx
Nnnnneeeeexxxxxt
Nnnnneeeeexxxxxtt
Nnnnneeeeexxxxxttt
Nnnnneeeeexxxxxtttt
Nnnnneeeeexxxxxttttt
Nnnnneeeeexxxxxtttt
Nnnnneeeeexxxxxttt
Nnnnneeeeexxxxxtt
Nnnnneeeeexxxxxt
Nnnnneeeeexxxxx
Nnnnneeeeexxxx
Nnnnneeeeexxx
Nnnnneeeeexx
Nnnnneeeeex
Nnnnneeeee
Nnnnneeee
Nnnnneee
Nnnnnee
Nnnnne
Nnnnn
29. maj 2015
u156631
u156631
Nnnn
Nnn
Nn
N
29. maj 2015
še 2
30. maj 2015
u173652
u173652
next
30. maj 2015
u194530
u194530
neext
30. maj 2015
Čez 1 uro sem se s Klaro odpravila domov, saj sem čutila nenavadno slabost, Klara pa je šla z menoj. Mami ji je dovolila da prespi pri nas.
"Kaj naj storim?" sem javkala na postelji, med tem ko je Klara čistila svoj saksofon.
"Res nevem. Res sem srečna zate, ampak že dan brez tebe je prava polomija "
Pokazala sem ji naj pride na posteljo, da jo objamem. Nisem vedela ali naj jokam ali skačem od navdušenja.
V sobo je vstopila mami. Prinesla nama je kakav, da se pomiriva.
"Mami, kaj naj storim?"
"Nevem ljubica. Odločiti se maraš sama. Res se dolgo ne bomo videli, a tudi 1x na mesec ni tako slabo :/ " Je rekla, me poljubila na lice in odšla.
Kmalu sem zaspala. Sanjala sem kakšna je šola v Franciji (prej sem na netu iskala podatke o tej šoli). Bila je velika. Lepa. Takšna kot iz sanj. Kar naenkrat sem videla dijaški dom. Sobe so bile lepe. Na tablici na vratih sobe je pisalo
" Tina, Mariette, Kelly in Maša "
Glede na imena sem sklepala da je Maša Slovenka, Kelly Britanka in Mariette Francozinja.
Tablica je bila plastična, pobarvana na turkizno barvo. Všeč mi je bila.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Vam je všeč?
Za v naprej rabm vsaj 7 nextov.
Hvalaaaaaa
30. maj 2015
u173652
u173652
next
30. maj 2015
u193008
u193008
next