Forum
u110487
u110487
jααp нeej нooj вυčĸoтι.!< ЗЗЗ ĸαĸo ѕтe ĸj.? ;ЗЗ ɴo oĸeej вrez ɴαĸlαdαɴjα. υɢlαғɴeм pιѕαlα вoм še eɴo zɢodвιco ĸι вo o 1d. jααp ι ĸɴoow. že 1000ι954υ68υ8954z9687596 jιн jee... αмpĸ leej če вo še eɴα več ɴč zαтo αɴee.? ;ЗЗЗ ɴoo тoreej pα ĸαr zαčɴιмo. oĸeej veeм ɴιмαм тαleɴтαα ѕαм υѕeejeɴ вι rαdα poѕĸυѕlα.. oĸeej.? ɴeυмeѕɴe prιpoмвe rαjšι zαdrž zαѕe. ĸr čeɴe мαš тαĸoj proвleм wιтн мe.! ;ЗЗ

████████████Arianna████████████
"In pol me je sam še pogledu in me prašu..." spet to nakladanje. Potiho sem zavzdihnila ter se usedla na prazen prostor v jedilnici. Do mene je takoj pritekla Samantha (Sam). Pozdravila sem jo in jo objela. "Heee bejbaa." me je takoj v smehu odzdravila. Samo nasmejala sem se in pogledala h Kate. Očitno še kar govori. Zavila sem z očmi. "Ha-ha ti je naša Katy skos predavala o tem čakaj malo kako mu je že ime..?" je rekla in se na koncu zasmejala. "Kate.!" sem jo poklicala in takoj se je obrnila k meni. "Sam še ne ve kako je ime tvojemu novemu fantu." sem rekla ter se ji nasmehnila. Videla sem kako so se Sam oči zabliskale ob jeze. Samo nasmejala sem se ji in odšla stran. Pri naslednji mizi sem videla Lano in pomahala sem ji. Ko me je zagledala se je samom nasmehnila in mi priletela v objem. "Foolk.. Kok pa tebe nism doug vidlaa ej.!" mi je skoraj zakričala v uho. Samo nasmhenila sem se ji "Jaap enako. Ceu vikend." sem ji rekla v uho ter se ji nasmehnila. No pa da se vam predstavim:

Sem Arianna McFerson. Stara sem 17 let. Živim v L.A-ju. Ja imam 4 BFF. In to so Lana, Samantha, Jessica in Kate. Use so stare isto kot jaz in obiskujejo isto šolo kot jaz. Na srečo je danes zadnji dan šole in naslednji teden odpotujemo v London. Tam bomo živele same v veliki vili. Resno komaj čakam.!!!

Jaz:

Lana:

Kate na levi Jessica na desni:

Sam:

████████████Neeext.?? ;333████████████

joop тo je ɴeĸαĸo тĸo1. deυ.? υɢlαғɴeeм jαα.. < ЗЗЗЗ
нope υ lιĸe ιт.! ;ЗЗЗ

ɴeeхт.? ;ЗЗЗ
хoхo♥
26. oktober 2012
neeext
26. oktober 2012
u110341
u110341
next!!!!!!!!
26. oktober 2012
neext< 3333
26. oktober 2012
u107790
u107790
neeeext...
26. oktober 2012
next
26. oktober 2012
u108218
u108218
neext
27. oktober 2012
u110487
u110487
joowpp тαle ɴeхт je pα zα ѕαм мojo ɴααααjlepšo αljo. ljυвιм тe мαcα мojαα.< ЗЗЗЗЗЗ

████████████Arianna████████████

"Torej upam da ste se imeli na tej šoli lepo. Pa veliko sreče v življenju." nam je rekla naši učiteljica za slovenščino potem pa je zvonilo. Ja prav ste ugotovili. Danes je konec šole. Mislim dobesedno konec. Nikoli več ne bom prepisovala od Kate pri kemiji.! JEEEJ.! Končno.! Nasmehnila sem se in odšla ven v lokal kjer smo se navadno dobile z Lano, Kate, Jess in Sam. Pač to pa zato ker v šoli se enostavno nikoli nismo našle. Ko sem prišla v lokal so me tam že čakale use. Nasmehnila sem se jim in jim pomahala nato pa došla tja in se usedla na prosto mesto med Lano in Jess. Nato se nam je Kate nasmehnila.

"Uganite kaj.?!" je rekla. In vedela sem da je nekaj lepega saj se je nasmehnila. Pa ne da bo spet o njenem fantu. "Jaa saj vemo. Imaš fanta." sem rekla naveličano in Kate je obraz prekrila žalost. "Pustil me je..." je rekla in takoj mi je bilo žal. "oprosti.." sem začela ko me je prekinila. "Pa saj nisi ti kriva.. Sploh pa imam najbolšo novico eveer.!!!" je rekla ter se spet nasmejala. Vse smo se spogledale potem pa pogledale še Kate ki je skoraj letela.

JOOWP I KNOOW. KRATKO PA DOUGOčASNO.. NEXT.? ;33
27. oktober 2012
u108218
u108218
neext
27. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeext< 333333333333333333333333
27. oktober 2012
neeext
27. oktober 2012
u110341
u110341
neeeeeeeeeext
27. oktober 2012
Ej bi kliknila samo tipko ''LIZNI I GLASAJ'' ?
Moja prijateljica Vanessa je sestavila svoj sladoled in,če bo dobil največ glasov ga bojo prodajali po celi hrvaškii:*
http://www.ledonardo.hr/sladoled/31247
29. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg