Forum
oj jaz sem kelsey chow in sem glavna vloga v zgodbi še nekaj glavnih vlog:
jaz:

moj brat tevž:

moja tečna sestrca nija:

moja mami:

moj oči:

moja sestra (ona je velik bolša od nije):
http://static-1.mojvideo.com/foto63268-1148-32888/slika.jpg
moj fant harry:
[img]http://www.onedirectionhotspot.com/getattachment/1a66cd82-4fca-491d-a2fb-fc5a61ff6f4f/harry-s-hair.jpg.aspx[/img]
moja naj boljša prijatelica nika:

en idiot dejan: (k je zaljubljen vame)

upam da boste uživali v branju

boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. december 2012
u111868
u111868
next
10. december 2012
next
11. december 2012
1. DEL ( pa pozabila sem povedat kako je ime moji drugi sestri ime ji je špela)
*****************************************************************************************************
Ta zgodba govori v meni ko sem bila še živa. Naj se predstavim sem kelsey chow stara sem 19 let imam rjave lase in nism važička in se ne šminkam ali kaj takega in nism emo ker jih sovražm. Živim v družini v njej nas je 7 to smo: jaz moje dve sestri moj fant moj brat in mami pa oči. Poznam pa tut 1-ga fanta k je zaljubljen vame in mi gre na živce ker je vedno za mano pa tut zato ker vedno ko mene ni se sprav na harry-a ime mu je dejan. In še moja najboljša prijatelca nika ki seveda tut ona ni emo in to mi je tut dobr pr njej in še bi lahko naštevala kaj mi je pr njej dobr ona in harry mi pomenta vse na svetu. Živeli smo srečno dokler ni prišel do nas nek moški in nam začel grozit da če ne dobi kar hoče da bo ubil nijo ker je najmlajša in tako naprej potem pride še do mene in na koncu do staršev. jaz sem se ustrašila da bo ubil moje dve sestri tut če mi nija teži mi je zelo pri srcu in potem še mojo sestro ki mi je prav tako pri srcu kot nija. In prišel je ta dan ki je prišel in hotel ubiti nijo prišel je do mene in hotel je ustreliti nijo ker sem jo imela pri sebi ampak jaz sem se postavila pred nijo in točno takrat je ustrelil...
kaj se bo zgodilo?
dobra zgodbica?
pripombe?
nextam?
11. december 2012
u111868
u111868
next
12. december 2012
umrla si
ja
ne
ja
next
12. december 2012
ustrelil me je v nogo take bolečine še nisem doživela v lajfu ko je harry slišal pok je hitro prišel v sobo in rekel: ˝ pustite ju pri miru uzamite mene če hočete samo pustite jo pr mer ˝ jaz sem zakričala: ˝ neeeeeee!!!!!!!! uzemi mene ˝ in res ustrelil me je v trebuh. Umrla sem postala sem duh. Moja sestra je začela kričat in se jokat Harry se je začel tut jokat moj brat tevž je šel pogledat v mojo sobo in mu je vse padlo iz rok začel se je jokat med tem časom je moški ušel.
dobra zgodba?
pripombe?
nextam?
12. december 2012
jp
ne
jp
next
12. december 2012
u111946
u111946
next
15. december 2012
u111868
u111868
next+boga ti!!!
15. december 2012
nnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. december 2012
Postala sem duh in sem vse videla kaj se je dogajalo. Poklicali so policijo in zdravnike harry je vse od začetka do konca razložil policija je povedala da so ga lovili ampak ga niso ujeli ubil je že na stotine ljudi. Prišli so zdravniki in me odpeljali v bolnišnico harry je šel z mano v kombiju sem ga tresla k nora ampak se ni niti premaknu al pa pogledu nazaj. Bilo mi je hudo da me ne vidi rada bi ga poljubila al pa objela ampak nebi nič čutil jaz bi pa padla čez njega. Ko smo prispeli sem odšla z njimi in gledala kam me nesejo.
jaz kot duh (predstavljajte si me kot eno):

Videla sem kam me nesejo vedela sem da me bodo operirali samo jaz tega nisem mogla gledat počakala sem zunaj sedela sem poleg harry-a a on me ni opazil sedel je kot kup nesreče z sklonjeno glavo. Hotela sem da me vidi a ni šlo bila sem tako nesrečna....
dobra zgodba?
pripombe?
nextam?
16. december 2012
neeeeeeext
16. december 2012
ja
ne
ja
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt n
17. december 2012
nujno
17. december 2012
a lahko prosim odgovarjate na uprašanja?
________________________________________________________________________________
hotela sem da se to nebi zgodil upala sem da sanjam a res sem bila duh. Hotela sem da bi se razblinila. Kar naenkrat me je nekdo poklical bil je harry videla sem da me gleda. Kako je to mogoče da me je opazil. Počasi sem se nasmehnila hotela sem zgledati kot da sem se res nasmehnila a ni mi uspelo zelo je bil kisel nasmeh in kar na enkrat sem se začela razblinjati mogoče sem oživela ali pa umiram. Izkazalo se je da sem oživela. Po eni strani sem vesela po drugi pa ne ker bi mi skos težili kako sem kar oživela. ko sem se zbudila so vsi strmeli vame.
j: js m: mami
m: kako je to mogoče?
j: še sama nwm
m: zdej to ni važn samo da si se vrnila
j: maš prov
m: gremo domov
j: ok
Ko sem prišla domov sem zagledala...
22. december 2012
neeeeeeeeeeext
22. december 2012
next
22. december 2012
u124189
u124189
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttt+kkkkkkuuuuuuuuulllll zgodbicaaaa
12. marec 2013

[img]∂єנαηα кαкσ мє čαкα ιη мє šє ρσ νянυ ρσℓנυвι. נαz ѕєм gα кℓσƒηιℓα ιη мυ ѕтσριℓα ηα ησgσ. šє ∂σвяσ ∂α тαкяαт ηι вιℓσ нαяяу-נα кєя вι zησяєℓ ιη gα ρяєтєρєℓ. ρσčαѕι ѕє נє zαčєℓσ тємηιтι. σв Ιף:θθ ѕєм σ∂šℓα νєη ν ραяк. ѕρєт ѕєм zαgℓє∂αℓα мσšкєgα кαкσ мє čαкα. нσтєℓα ѕєм zвєžαт α кαя ηιѕєм мσgℓα ѕαנ ѕєм вιℓα zєℓσ ƒιявčηα. кαנ нσčє؟ мι נє šℓσ ρσ gℓανι. кαя ηαєηкяαт ρσк!!!!!! ιη ѕρєт вσℓєčιηα. šє ∂σвяσ ∂α ηє ν ιѕтσ яαησ αмραк נє ρα zєℓσ вσℓєℓσ. кαя ρα∂ℓα ѕєм ιη νѕєgα кαя ѕє ѕρσмηιм נє вσℓєčιηα.
sory k ni dolg
22. april 2013
np+next
22. april 2013
zbriši mojo sliko takoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nija.
22. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg