Forum
Hej,odločila sem se,da začnem eno novo zgodbo,kr ostale sem že čisto pozabla....
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni,ime mi je Stacy,stara sem 15 let (16 bom),torej grem v 1 letnik predšolske vzgoje..Zelo rada žuram in se mam fajn,zelo rada pa sem tudi v družbi fantov...imam starejšo sestro Katy,stara je 18 let...je zelo trmasta,rada mi nagaja haha itd..drugače pa prijazna,večkrat se skregave..a se hitro pobotame..
Moja mami (Anye) je po poklicu medicinska sestra in je malokdaj doma ...Moj ati (eduardo) pa je odvetnik..

jaz:

sestra: [img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRA5T4EQkC-UdGu_chaDCjA0cDNnRVtb0wpTBbskHmPlAyLWk_k[/img]

mami:

ati:

3 nextii
pa prosim če oglašujete <3
22. avgust 2013
next
22. avgust 2013
next
22. avgust 2013
u139294
u139294
next
22. avgust 2013
okej nextam.haha

Živeli smo v hiši ki si smo jo zgradili pred približno 5imi leti..venar sva imeli s katy sobo skupi kar me je zelo motilo,saj nisem imela časa zasee..pač skos je bla noter v sobi,nikol ni hodila ven,pa noben nevem zakaj o...večkrat sem hotela izvedeti kaj je narobe z njo a vse zaman,saj mi ni hotela zaupati ničesar..(sestra pa taka.,.)....Poklicali smo vse kar je blo možno,a je preveč zaprta vase...Punca je mlada,velik je še pred njo,zdaj ko bi lahko žurala,je zaprta......Razmišljali smo da bi jo poslali na neko potovanje prek rdečega križa, a je zdaj vse tiho.....nekega dne pa je nenadoma prišel en mlad,luškan tipček,ki je čisto vse spremeniu,,sestra se je naenkrat odprla,bila zelo vesela,razživeta,vsak dan je hodila ven,res nihče neve kaj ji je tot tip nardiu da se je odprla..enkrat pa sm totga dečka srečala na poti v park potekal je zanimiv pogovori..
j-js o-on

js: hej,a se nisma midva že nekje srečala?zdravo js sm stacy
on: ja sma se,pri vas,...js sm Christian..
js: a greva na sladoled ker bi te rada nujno neki vprašala..a si za to?
on ; Pa lahko no

In greva na sladoled,js sm si naročla čokolado on pa borovnico
Vas zanima kdo je christian , in o čem bo potekau pogovor in kaj je mene zanimalo??
nextajtee
+ oglašujte
22. avgust 2013
u139294
u139294
next
22. avgust 2013
next
22. avgust 2013
next
22. avgust 2013
nexttttttttt
22. avgust 2013
okeeej bom zelee ;3
22. avgust 2013
22. avgust 2013
to je christian

js: am..vprašat sm te misla kaj si nardiu z sestro da se je kr naenkrat razživelaa pa to?
on: nič nism nardiu,še hej ji nism uspeu rečt pa je že podivjala ..drugače maš pa lušno sestrcoo..;$
js: ahaa...vem jaa ;D..čau morem it.
on: okej,pozdravi sestroo..
js: boom
-----------------------------------------------------------------------
Prišla sem domov ,šla do katy,vprašala če pozna christiana,pa je rekla da sta bla učasih skupi...omg js nism dojela al misli resno al se zajebava al kaj zaj..res zahtevaala sem da mi naj pove celo zgodboo,in mi jo je..bila je takšna:
stacy,z christianom se poznava že več kot 8 let,ko sem ga prvič zagledala,sm že bla zaljubljena na prvi pogled,takrat sm začela vrjet v tot pregovor..nekega dne,pa sm mu napisala anonimno pismo,dala sm mu v nabiralnik,ker pač sm vedla kje je živeu,zdaj baje ne živi več tam....ko je prebrav je iskau toto punco cele dneve,cele noči,ponoči ni spau, skor se je izgubiu,več dni se ni vrnau domoou,..ampak se je,,zbrala sm tok poguma da sm šla do njega ,mu povedala da sm to jas,neki časa sva se pogovarjala,hodila ven,v kino in vsega boga...potem sma bla skupi 3 leta pa pou,a me je pustiu zarad drugih puunc,kr pač je biu potrebn in vse pa js nism pustla še tistgaa,in me je kr pol pustiu,me neki časa tut ustrahovau itd...in od tedaj sm bla ful zaprta vase,kr sm ga mela res ful fajn,res usak trenutek z njim je biu popoun.....okej pol sm ga danes zagledala mi je spet srce poskočlo itd....to je blo to..
js sm ji rekla da prob ga pozabit,ni sam on na tem svetu pa to...potem sem šla na večerjo, kjer smo oče,js,sestra zvedli neki groznega..

Kaj smo zvedli??
nextajtee..
22. avgust 2013
neextt
22. avgust 2013
nwm nexttt
22. avgust 2013
next
next
next
next
22. avgust 2013
ja sej boom..sam čaakaj..
22. avgust 2013
oglašujtee..da nexte dobim
22. avgust 2013
okejjj
22. avgust 2013
izvedeli smo da so nam ubili mamo..v tistem šoku sem ceu prt na mizi z večerjo vrgla na tla in planila v jok...takoj so začeli preiskavoo kaj je bilo narobe...in faking bog so mi pokvarli ceu lajf...............cele dneve sem bla doma,ležala,nič nisem jedla,jokala,skoraj sm umrla od lakotee...vse kar so mi prinesli nisem hotla pojest ,sam sem izgubila mamo,ki je bila najbolša in najlepša na svetu,res vse si ji lahk povedau,res čist vsee..nikol se nebom več počutla kot sm se prej....z delčkom srca in duše sm bla že z njo v nebesih,v tistem trenutku sm si tut js želela umreti...skoraj sem naredila že samomor a sem nehala samo zaradi sestre in očeta saj ju nisem hotela pustiti samo......nasledni dan je biu že pogreb,nisem dojela da že tko hiter,sploh nisem hotla it pa so me tja zvlekli..nisem mogla stat,nič,samo jokala sem in jokala dokler nisem omedlela,peljali so me v bolnišnico,in ugotovili da nisem nič jedla,in če nebi pravi čas pripelali bi bla u kritičnem stanju in bi lahko umrla...v bolnišnici sm bla 4 dnii..tam ni blo fajn dokler ni prišeu en hooot fant..na prvi pogled sm se zagledala vanj...

sori ampak tot next bo krateek ...
next?
22. avgust 2013
next
22. avgust 2013
next
22. avgust 2013
biu je tkoo popoun da bi ga lahk človek sam gledau pa se nebii naveličauu *O*
začela sva se pogovarjat in vprašala sm ga kko mu je ime reko je da je alex..
on

izpustli so me iz bolnice in on je šeu zraven mene in sploh nwm zakaj..pa sej useeno vaažn da sm spet imela voljo do življenje ..
minilo je že toliko dni da se je pričela šola,zelo sem bila vznemirjena,saj nisem poznala nobenega od novih sošolk,sošolcev,a s časoma sm jih spoznala,in so zelo kul..

jutre nadaljujem zej neki jebee -.-
22. avgust 2013
next
22. avgust 2013
u139294
u139294
next
22. avgust 2013
next
22. avgust 2013
Dobila sem nove prijateljice in prijatelje,saj so tut fanti bli v toti šoli...Zaupala pa sem lahko samo eni osebi in to je bila anna ..
ona:

z njo sva ble skos skupaj ,res vse sva si povedali,..tut to da je ona izgubila svojo družino in da je zdaj v družini ki jo tepe,zato je skos oblečena tko da se ji ne vidijo modrice...v moji glavi so se prepletale različne misli .....prvi dan je minau hitro...prišla sem domov,šla pozdravit sestro,a ko pridem je ni bilo..očeta tudi ne..počakala sem 3 ure,a ju še vedno ni bilo..le kje bi lahko bila?..nič mi ni prišlo na miseu ....minilo je že več dni in več dni nisem šla v šolo....a še vedno ni nobeden vedeu kje sta..iskali smo ju cele dni in cele noči,sploh me ni skrbelo za šolo in nič,saj nisem hotela izgubiti še njiju.....................
Nekega dne pa ju najdem.........

kjee?
zaj pa oglašujte da bo več bralcev ....
23. avgust 2013
Next
23. avgust 2013
next
23. avgust 2013
u95401
u95401
nextt
23. avgust 2013