Forum
Vlak je odpeljal. Končno spet grem na Bradavičarko. Hitro sem pograbila zaboje in stekla proti kupeju. Ginny je že bila v kupeju poleg nje pa je bila tudi Loona. "Hej." Sem ju pozdravila. "Kako sta?" Sem vprašala. "O Ly spraševali sva se že kje hodiš." Je rekla Ginny. "Iskala sem vaju." Sem povedala. Loona je rekla: "Končno si že prišla." Nato je mimo prišla gospa z vozičkom. "Kupila sem sladkarije potem pa smo jih začele jesti. Loona je pojedla veliko sladkarij samo bobkov vseh okusov ni niti poskusila. Z Ginny sva bili presenečeni saj je Loona oboževala bobke vseh okusov. Zato sva jo tudi vprašali in je odgovorila: "Med počitnicami sem pojedla enega z okusom po švedorogem šmrčiku." Potem je segla po reviji. "Zato so se mi zamerili saj so ubili Švedorogega šmrčika zdaj jih pa vsi jedo." Nato je pokazala na naslovnico revije Razkrito. Pisalo je:

PROIZVAJALEC BOBKOV VSEH OKUSOV UBIJA ŠVEDOROGE ŠMRČIKE

"A lahko pogledam?" Sem vprašala. Loona mi je revijo dala v roke. Začela sem brati. Na koncu sem se tako komaj zadržala da nisem bruhnila v smeh da sem imela občutek da mi bo razneslo trebuh. Tudi Ginny je imela podobne težave. Na koncu sva se vendar obvladali in Looni sem dala nazaj revijo. Takrat so se vrata kupeja odprla in noter so prišli Harry, Ron in Hermiona. Bila sem tako osupla da mi je škatla čokoladnih žab padla na tla. Ginny me je grdo pogledala. Čeprav sva bili z Ginny najboljši prijateljici sva se vseeno včasih zelo jezili druga na drugo saj sva bili obe dve zaljubljeni v Harryja. Loona je samo zavila z očmi in izginila za Razkrito. To je naredil vedno kadar je Harry prišel mimo saj se ni želela vmešavati v prepire med mano in Ginny.
Next?
11. marec 2011

Elizabett (Ly)

Ginny

Loona
11. marec 2011

Harry

Ron

Hermiona
11. marec 2011
next?
11. marec 2011
next
12. marec 2011
next!
12. marec 2011
next
12. marec 2011
http://www.igre123.com/forum/tema/ze-spet-ti/15455/ PROSIM COMENT !!
sorry da tole tule objavlam upam da neboš zamirla !!
12. marec 2011
next
12. marec 2011
next!
21. marec 2011
u34222
u34222
nexxt!!!
22. marec 2011
ok nextam kmalu
26. marec 2011
next!
01. maj 2011
next
02. avgust 2011
next ful kul
09. september 2011
next!
11. september 2011
Še danes bo nadaljevanje
11. september 2011
o, a res? Ta danes pa je bil dolg! Next!
28. januar 2012
daj nadaljuj prosim!
07. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg