Forum
No sm prebrala na forumu123 že tok carskih zgodbic, da sm se odločla da kr sama eno napišem.
Pisala bi o važički ki o vseh prijaznih in dobrih ljudeh misli slabo. O razvajenih nesramnih važičkah pa dobro. Zgodba ni napeta, ali kaj podobnega. Zgodba je bolj smešna. Med comente mi napište če naj napišem zgodbo, al ne. Ko zberem 4 glasove za JA, bom začela.

Naj napišem zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. oktober 2010
Ja cool!
12. oktober 2010
Tenx Bunny!
12. oktober 2010
Bom kr začela, pol pa če vam bo cool, bom nadaljevala
12. oktober 2010
VAŽIČKIN DNEVNIK
No jaz sm Sanja! Živim v Brezovici!!Mam blond lase do ramen in mam modre oči!
Lepa sm! Res, če bi me vidli!!...
Ok, zdj morm it pa v četrtek spetpogledam
12. oktober 2010
u28952
u28952
no dej
12. oktober 2010
Ok, čakte, bom v tork nadaljevala. Res nimam cajta zdej...
17. oktober 2010
Nadaljevanje...
Imam tudi 6 najbolših friendic. Večinoma se družim z vsemi cool ljudmi. Vendar je najbol pomembno da so lepi in popularni. Ja, lepo je tud če so bogati. Kot js! Moja mama je namreč slavna igralka, oči pa zdravnik! Cool poklica! Ane? Mam pa tut neumno sestro Leo, ki na srečo ne živi več z nami. Zdaj je v Rusiji z svojim fantooom. Tečna je kot muha! Upam da bo umrla tam, v Rusiji. Ima rjave lase. Fuj! Aja, starši so mi rekli dam mi je psička Lara umrla. Ah, škoda. Ampak je tko al tko nism sama mogla izbrat. Kupili so mi jo kot presenečenje, po božičnem plesu v naši šoli. Lara je bila Coton de Tulear. Nič kaj hudega ni, če je umrla. Lahko si bom kupila novo psičko. Starši so rekli da jo dobim po taboru, to je cool...Upsi! Pozabila sm povedati, da sem na taboru. Poletnem, namreč. Cool je, ker smo na morju. Hmm...No ja, kužki! Kupila bom Chiuauo, ki ji bo ime Poppy!!! Coool! Privč bom dobila mojo mačko. Grrrrrrr! To je zato ker jo je imela moja sestra (še vedno jo ima, samo da je v Rusiji skupaj z mačko!) in starši so rekli, da ni tako cool, če sta v hiši 2 mački! Vendar modnih pravil in podobnega se bom pa ja držala! No pač dobila bom mačko. Ime ji bom dala...Lolly! Ja potem bom Poppy kdaj klicala Pop in skupaj bosta LollyPop! Ja, jast sm pač najcool punca na svetu!!!...
19. oktober 2010
Dejte, ne bom pisala če ne bo comentov!
07. november 2010
nprej!!!
07. november 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg