Forum
нєℓℓσ!:3
тσ zgσ∂вσ вσνα ριѕαℓι נαz (нαηα) ιη ♬ƒσяєνєя уσυηg♬ (αℓєχ).;●
υρανα ∂α ναм вσ νšєč, zα zαčєтєк ρα ѕνα ρяιρяανιℓι υνσ∂є.:3

UVOD 1:
Sem Alex Black. Stara sem 18, 29. avgusta bom 19. Živim v Los Angelsu, kjer živi tudi moj idol Anže Kopitar. Sem slavna osebnost. Baje, da sem nadnaravno lepa in da imam izjemen glas. Vse kar si najstnica želi. Vendar kar si jaz želim, presega vse meja. Želim si, da ne bi nikoli vstopila v svet slavnih. Vendar za vse dosežke se moram zahvaliti moji materi. Nikoli jo nisem in nikoli jo ne bom klicala mama. Imava zelo kolturno medsebojno vedenje. Želim si, da bi imela vsaj en navaden dan. Vse najstnice nagovarjajo starše kaj bi imele, pri meni pa se pojavi ručunalnik in pika. Morem ga uporabljati. Že dolgo časa razmišljam, da bi preprosto pobegnila pred svetom, pred samo sabo. Vendar kot pravijo, ko si enkrat v peklu ven ne moreš. Prav jaz pa razumem to. Nihče drug tega ne zastopi. Lahko začasno pozabim na svet, ko berem Harrya Potterja ali kaj fantazijskega. Vendar za vedno nikoli ne moreš pobegniti pred tem. Najhujše kar pa je pa za to da ti trpiš nisi kriv sam, vendar pa tvoja zahrbtna mati. In ko smo že pri koncu... Nikoli ni srečnega konca. Saj zame ne...

UVOD 2:
Sem Ema Colin. Stara sem 18 let. Prihajam iz Londona, a živim v Los Angesu v Californii. Gotovo ste že slišali zame..zveza sem, namreč. Slavna osebnost. Moje ime je vsak dan na televiziji, v revijah, v časopisu, po radiu...Vsak vikend imam koncerte širom sveta. Prepotovala sem že cel svet, vsi me poznajo in vsi me želijo le enkrat videti, se slikati z menoj ali pa se me le dotakniti. Ker sem pevka. Ker imam glas, kakršnega sanja marsikatero dekle. Vendar to življenje ni vedno lahko. Včasih si želim da bi se izvlekla iz te more. Velikokrat si želim da bi bila običajna najstnica. A to preprosto ni mogoče. Ko si enkrat v temu ni poti nazaj...

06. julij 2012
u84822
u84822
next!!!!!!!!
06. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg