Forum
"Podru si mojo avtocesto!" Obrnila sem se. "Frideric, sestavi Gregu avtocesto nazaj!" sem ukazala bratcu. In že je začel stokati... "Takoooj!" sem se zadrla in se obrnila proti računalniku. Delala sem referat za zgodovino.

"Kretenka!" se je zadrl moj mlajši bratec Frideric in stekel iz sobe. KAR NAJ POBEGNE. Že sem zaslišala jok Grega. "Pa dej no Greg, nehi tulit!" sem mu rekla. Bila sem že čisto živčna, ker sta me motila pri delanju referata. "Mamiiiiiii! Mamiiiiiiiiiiiiii!" je že spet začel Greg -.- Spet je začel klicati mami. In takoj je prišla."Kaj se je zgodilo mišek?" je vprašala. Za vsakega od nas ima poseben vzdevek. Zame 'Srček', za Grega 'Mišek' za Friderica pa 'Miškolin'.

Frideric in Greg sta moja brata. Med njima sta dve leti razlike. Frideric je star 8 let in je eden najbolj tečnih bratov kar jih obstaja. Drugi po lestvici pa je moj 6 letni bratec Greg. Neprestano se kregata in neprestano Frideric uničuje igrače Gregu. Izziva ga, ker je ljubosumen. Mami namreč veliko časa posveti Gregu, ker je 'pruček' in Sebastianu, ker končuje srednjo šolo.

Sebastian je moj tretji brat, star 18 let. Vem, smo velika družina. Zato jaz sobo delim še z Gregom in Fridericom. Sebastian spi v svoji sobi. Vsako noč ima na obisku svojo punco in lahko bi rekli, da že kar živi pri nas. Torej nas je 6, od tega pet otrok in mati samohranilka.

Oče je bil alkoholik. Nekega dne je vozil vinjen. Mami je bila takrat noseča (Greg). Poklicali so jo, da je njen mož umrl v prometni nesreči. Ona ga ni nikoli ljubila, celo sovražila ga je. Pretepal jo je. In najhujše na kar lahko pomislim je, da sem bila rojena zaradi posilstva. Da, oče je posiljeval mami in ji do njegove smrti naredil 4 otroke. Ko je bila stara 15 let, je dobila prvega otroka - Sebastiana. Oče je bil takrat star 32 let. Umrl je, ko sem imela 10 let.

Zdaj imam 15 let. Ime mi je Anne. Sem odbita nevzgojenka. Mami ne služi dovolj denarja za preživljanje 5 članske družine, zato bova z Sebastianom začela delati jutri. Jaz sem si že rezervirala delo, ki ga bom opravljala dopoldne. Popoldne bom hodila v šolo. Tako sem se zmenila z učiteljico in učila me bo vsako popoldne in vsako soboto. Delala pa bom kot varuška.

Sebastian bo delal kot 'barman' v nekem mestnem lokalu. Upam, da ne bo postal 'pijanec', kot je bil naš oče.

~ jaz:

~ Frideric:

~ Greg:

~ Sebastian:

~ his girlfriend - Erin:

~ mami:

u88172
Next :3
25. maj 2012
u73295
u73295
next
25. maj 2012
Danes je moj prvi dan dela. "Mami!" sem zaklicala iz sobe, vzela vse potrebne stvari in stekla do kuhinje. "MAMI!" sem se ponovno zadrla. Začela sem jo iskati povsod. Zaslišala sem, ko so se nenadoma odprla vhodna vrata.

"Tukaj sem Srček." Mami je bila že pripravljena. Odšle sva ven in se usedle v avto. Mami je pritisnila plin. "JEBEŠ, BREZ BENCINA SVA!" je rekla in stekla v hišo po rezervno gorivo. Natočila ga je v avto in se usedla za volan. Speljala je. Peljali sva po dolgi osamljeni cesti. Okoli ceste ni bilo ničesar, le megla se je kopičila nad njo.

Po kakšnih sedmih kilometrih še vedno ni bilo ne duha ne sluha o kakršni koli hiši. "Tvoje stranke so nam dale napačen naslov," je rekla mami. Paziti bi morala iti dva otroka neke družine. Nihče mi ni povedal, ali sta punce ali fanta, niti koliko sta stara... Samo povedali so nam kje živijo in kdaj se dobimo. "ČAKAJ. Ne obračaj. Jih bom poklicala," sem rekla, ko sem videla, da mami zavija.

Piiiiip, piiiiiiiiiiip, piiiiiiiiiiip...

"Halo?" se je oglasil hreščeč glas.

u73295
next
25. maj 2012
u56764
u56764
Next!!!
25. maj 2012
Next:33
25. maj 2012
u92767
u92767
next
25. maj 2012
Hvala za branje:3

"J-j-ja? Kličem zaradi varstva vaših otrok danes?" Na začetku sem malo jecljala, ker sem se ustrašila gospodovega glasu. "Ja, seveda, mi vas že čakamo," je navdušeno rekel moški. "AMPAK. Midve z mami se voziva po navodilih, ki ste nam jih poslali. Sedaj sva na dolgi cesti in nikjer....."

"Nikjer....?" je vprašal moški, ki mu ni bilo jasno zakaj sem utihnila. Zagledala sem hišo. Malo sem se ustrašila hiše na prvi pogled. Hiša je ustrezala opisu. "SVA ŽE TUKAJ." Hiša je res ustrezala opisu... Nova okna, črni strešniki, vrba pred hišo, veliko oken...

Izgledala pa je drugače, z enakimi podrobnostimi. Zaradi izgleda sem se ustrašila. BOM RES MORALA TUKAJ PREŽIVLJATI CELE DOPOLVNEVE?

u73295
next
26. maj 2012
Neeeeext:33
26. maj 2012
u92767
u92767
neext
26. maj 2012
Next.
26. maj 2012
u56764
u56764
Next!!!
26. maj 2012
u87462
u87462
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext fuŁ dobra zgodba!
26. maj 2012
hvala za branje. next bo jutri ker danes nekam gremo do večera :c
26. maj 2012
nadaljuj mi < 3
28. maj 2012
Pred hišo je stal moški, oblečen v črn plašč. "O, pa sta res že tukaj. Prisedita!" je rekel gospod in pokazal na mizico. No, ni bila ravno mizica. Bolj miza. "Tonie, Nicky, vajna varuška je tukaj!" se je zadrl. Iz hiše sta pritekli mali punčki dvojčici. Bili sta zelo luškani. Se že veselim, da bom z njima preživljala dopoldneve!

Prva je pritekla do mene in mi rekla, da imam lepe lase. "Ime mi je Tonie," je vljudno rekla. "Jaz sem Anne, kličite me An, ali Anna."
"Nicky, sedaj si ti na vrsti." Gospod jo je kar porinil k meni ona pa je užaljeno pogledala v tla. "Hej." Prijela sem ji glavico in jo vzdignila. "Pusti me!" se je zadrla in stekla v hišo.

"Samo malo je na trnih, ker bosta imeli varuško," je umirjeno rekel gospod. "Drugače mi je pa ime Ben, Ben Wilson." Podala sem mu roko. "Me veseli. Kje pa je vaša žena?" "Šla je v službo. Danes pride domov prej, ob enih. Da bo videla kako vam gre tukaj pri nas in če hčerkici ubogata," je rekel in se nasmehnil. "Sedaj pa tudi jaz grem. Ključi hiše so tukaj, hrana pa v hladilniku, saj verjetno znaš kuhati. Drugače pa je trgovina 2 km po tej cesti naprej." Šel je v avto in se odpeljal.

NO PA ZAČNIMO Z SLUŽBO.
28. maj 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!
28. maj 2012
u91143
u91143
next! ;D
28. maj 2012
u87951
u87951
next
28. maj 2012
u73295
u73295
next!
29. maj 2012
"Nicky!" sem se zadrla takoj, ko je moja mami odpeljala. Stopila sem v hišo. "Niiiiicky?!"
LE KJE TIČI ZDAJ.
"Tonie!" sem zaslišala Nickyin glas. Drla se je iz zgornjega nadstropja, Tonie pa je takoj stekla k njej.

Ko sem šla k njima sem stopila na stopnice. Te so začele škripati... Hitro sem stekla k njima, za mano pa je škripalo kot da bi nekdo cvilil. Ko sem končno priša do njujne sobe so bila vrata že skoraj zaprta. Iz za vrat je pokukala Nicky in rekla: "Zunaj počakaj AN."
Meni ni bilo skoraj nič jasno in še preden sem uspela je Nicky že zaprla vrata. Vrata je zaprla tik pred mojim nosom. Vrag mali.

Nisem vedela, zakaj ne smem vstopiti v sobo... Zato sem se odločila da malo prisluškujem. Ušesa sem prislonila na vrata in začela poslušati. "Pospraviva sobo, zakaj pa si NJO privlekla sem?!" sem zaslišala eno od punc. "Samo kam jo bova dali? Omare so polne... Anne ne sme izvedeti za to kar imava v sobi, zato pojdi do nje in ji reči naj nama naredi kaj za zajtrk!" je rekla druga. Takoj sem se umaknila iz vrat, da oni dve ne bi vedeli da sem prisluškovala. Iz sobe je prišla Tonie.

"Lahko dobiva kaj za zajtrk?" je vprašala. "Kaj pa naj vama pripravim? Bodo popečeni sendvički vredu?" Tonie je prikimala in se postavila pred vrata sobe. Nevem zakaj ni šla noter. Gledala me je, jaz pa njo. Ko sem se obrnila in odšla po stopnicah dol, sem zaslišala glas kljuke. JE ŽE ŠLA V SOBO.

Spet sem stekla po groznih škripajočih stopnicah dol v kuhinjo. Na srečo so bile v hladilniku vse sestavine. Začela sem s pripravljati zajtrk... Cel čas sem razmišljala, kaj nekaj je Nicky privlekla v sobo, da jaz ne smem videti? Zakaj ne smem v njujno sobo?

u91143
next.!;*
29. maj 2012
next
29. maj 2012
u92032
u92032
next
29. maj 2012
u87951
u87951
next!! nujn next!