Forum
razpakirala sem svoje stvari in si skuhala kavo. stopila sem na balkon in občutila svež zrak. bil je tako boljši kot tisti mestni. všeč mi je bilo tukaj v Cotswoldsu. sicer je bilo tudi to mesto vendar bolj malo. veliko manjše kot... ne ne pomisli na to. če boš, bodo spomini prišli nazaj. ne res ne smeš pomisliti na to. "dobro jutro!" glas je prišel s sosednjega balkona. dve hiši v samoti obe stari lovski koči. kdo bi si mislil, da se bo v sosednjo kdo vselil. "jas sem Jina." je spet rekla. "jaz sem pa Rose." nasmehnila se mi je. "boš kavo?" sem jo vprašala. "ja lepo prosim. kava bi mi pasala. mislim vse morem razpakirati, ker sem se ravno vselila in nebi te prosila, da mi pomagaš. kava pa se res sliši dobro." odšla sem v hišo in ven prišla z dvema kavama. prišla je na mojo teraso in vsedli sva se na gugalnik. začeli sva se pogovarjati. "iz kje si se preselila?" me je vprašala čez nekaj časa. ob vprašanju sem se zgrozila. nisem ji hotela odgovoriti, zato sem spremenila temo. "v trgovino moram." sem ji rekla. "potem pa v službo." sem dodala malo kasneje. videla je, da mi je bilo ob vprašanju neprijetno, zato me ni poskusila spreobrniti na prejšno temo in je rekla "ja js morm pa tak al tak razpakirat vse stvari. saj poznaš pregovor kar lahko storiš danes ne prelagaj na jutri." oddahnila sem si, saj je sprevidela, da mi moja preteklost ni všeč. "ja lepo si uredi." sem ji rekla. "hvala najbolje, da grem na delo. aja v katero trgovino pa boš šla?" "v tavlko mal ven iz mesta." sem odgovorila. "čeprav mislim, da bom zaradi tega zamudila svojo izmeno v Raku."(služba) no zakaj ni šla. zamudila bom v vsakem primeru in ona to ve. "pojdi raje v malo trgovino saj sem ti povedala o njej." ja mi je. povedala mi je tudi o Alexu (lastniku trgovine) in o tem, da je že okoli dvajsetega leta postal plešast in da ima hčerko in sina. veliko je govorila o njem. "hvala za nasvet." sem se ji zahvalila. "ni za kaj. no adijo." "adijo"
Rose:

Jina:

ti je všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. januar 2014
nexxxxxt
04. januar 2014
hvala rabim še 2 nexta.
04. januar 2014
Next
04. januar 2014
Še 1 next.
04. januar 2014
Oglasujta pliss
04. januar 2014
u152390
u152390
next
04. januar 2014
next <3
04. januar 2014
u157881
u157881
next
04. januar 2014
ok dam kasnej hvala.
04. januar 2014
hvala vsem ki berete. nextam.
----------------------------------------------------------------------------------------------
odpravila sem se v trgovino. s kolesom ker nisem imela avta. na poti do trgovine sem razmišljala o tem kako je Jina rekla, da je stara 26 let čeprav je zgledala kot 18 letnica. mogoče se mi je zlagala. joj! zakaj razmišljam, da mi drugi lažejo ko pa sama vem, da ves čas samo lažem. zakaj moram lagati? sem se vprašala. mogoče bi pa lahko povedala svoje pravo ime in me nebi našel. ne. ne smem tvegati. policaj je. že tako obstaja možnost, da me isledi. odločila sem se. še vedno bom vsem govorila, da sem Rose. prišla sem do trgovine in stopila naprej. opazila sem, da je to ena malih trgovin. takšna kakšne so imeli včasih. všeč mi je bilo. stopila sem notri in Alex je takoj priskočil k meni saj ni imel veliko strank, jaz pa sem bila nova in se nisem najbolj znašla. "zdravo. jaz sem Alex" všeč mi je bil. bil je luškan čeprav je bil soraj čisto plešast. ni bil takšen kot sem si ga predstavljala. "jaz sem K..." Ustavila sem se. skoraj bi ki ušlo pravo ime. jezna sem bila nase. "Rose." sem dokončala stavek. čudno me je pogledal potem pa je uprašal "potrebuješ pomoč?" "ja. zanima me če imate čips s smetano in česnom." sem vprašala. moj najljubši je bil n pa bilo videt, da bi ga tukaj imeli. "žal nimamo ga. lahko ga pa naročim." res lepo se je ponil, vendar, da bi naročal stvari samo zame to ne pride v poštev. "ne hvala. bom preživela tudi brez čipsa. haha" zasmejala sem se. "haha" tudi Alex se je zasmejal. nabrala sem vse kar sem potrebovala in se opravila k blagajni. tam pa ni prodajal Alex vendar mala punčka ki še ni hodila v šolo. strankam je vračala denar in se jim zahvaljevala za nakupe. prišla sem na vrsto in deklica je ugotovila, da sem nova tukaj, zato se mi je predstavila. "dober dan jaz sem Kaja. kako je pa vam ime?" prijetna mala deklica sem si mislila. "jaz sem pa Rose." računala mi je izdelke ko je prišel Alex. "Kaja pojdi se igrati. zdaj bom jas prevzel." kaja se je odšla igrat zraven blagajne. oblačila je barbiko. "oo. vidim, da ste zdaj vzeli paprikin." nisem ga razumela. "kaj?" sem ga vprašala. "čips. saj veš prej si spraševala če imamo s smetano in česnom. zdaj pa si vz..." videl je da ga razumem, zato je nehal govoriti. pogledala sem na ekran, kateri je kazal kamere. ena od njih je kazala dvorišče. na njem je sedel fantek in lovil ribe. sedel je čisto na robu pomola in spodrsnilo mu je in padel je v vodo. predvidevala sem, da je v prvem razredu vedela pa sem, da ne zna plavati. alex mi je še vedno računal izdelke ko sem rekla "ta fant se utaplja!" pogledal je na ekran in rekel "to je moj sin!" stekel je proti zadnjim vratom in se drl "Jasper!!!"

Alex:

Kaja:

Jassper:

04. januar 2014
rabim 4 nexte
04. januar 2014
next
04. januar 2014
next
04. januar 2014
še 2 nexta
04. januar 2014
next
04. januar 2014
še 1 next.
05. januar 2014
u157881
u157881
next
05. januar 2014
hvala dam verjetn dans al pa jutr ko bom mela čas.
05. januar 2014
dej next mene zanima kaj se je zgodilo z jasperjem
06. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg