Forum
u124275
u124275
heej z Nives(Smeškoo) sva se odločili pisat skupno zgodbico. Upava da bo brana (:
_________________________________________________________________________________________
*Betty Colan Wett*

<<BETI>> zakriči moja mami. Stopila sem po stopnicah navzdol in čakala na mamin odziv. Najprej ni nič rekla potem pa je zbrala pogum in mi rekla ''Z očetom greva v sirotišnico saj sva se odločila imeti še enega otroka'' Jezno se obrnem in švignem nazaj u mojo sobo. Potem pa zališim kako se mami pogovarja z babico po telefonu. Dala je na zvočnik zato sem slišala vsako besedo ki je babica rekla. Mama jo je prosila če bi me lahko čuvala ta čas ko gresta onadva v sirotišnico, a babica je odklonila, rekla je da sem predrzna razvajena smrklja kateri moraš strešti kot da bi bila kraljica. Začela sem jokati a kmalu sem zaslišala kako se vhodna vrata zapirajo stekla sem do vrat a oče in mama sta že odšla. Šla sem po ključe in šla do šole na igričše če bi bila tam kakšna prijateljica, tako vesela sem ker sem v šoli vedno v središču pozornosti saj sem edina ki ima dobre,ocene obleke in še marsikaj. Na igrišču sem zagledala kako neka skupina fantou igra košarko vključila sem se v igro. Kmalu zatem se zagledala kako si neke punce nekaj šepetajo, potem pa ena od njih kar naenkrat zakriči ''POBERI SE RAZVAJENKA''. *Menda sem bila res saj govorim v svojem otroštvu, vsaj zdaj nisem več(razvajenka)*. Ignorirala sem jih in igrala naprej. ''BUUUUM'' se je zaslišalo ko sem priletela naravnost na trtico. ''AUUUUUČ''' sem zakričala da se je zaslišalo po celi okolici.Zlomila sem si trtico kako je to možno.Vsi so se samo ozirali okoli jaz pa tam boga z zlomljeno trtico ležala na tleh. zakričala sem''KAJ VENDAR POČNETE NEBI RAJE POKLICALI REŠILCE''.Pravijo da sem za tistim trenutkom omedlela, zato se od tistega trenutka bolj malo spomnim a še vseeno dovolj.
_________________________________________________________________________________________
BETTY COLAM WETT/HČERKA BOGATIH STARŠEV/16 LET/OGROMNA HIŠA/

To je to zaenkrat nexta Nives ki bo pisala za drugo osebo (:
30. marec 2013
u127693
u127693
neext
30. marec 2013
u122896
u122896
Neext :*
30. marec 2013
u127695
u127695